World of Warcraft

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

World of Warcraft

Post by Tais » Mon Feb 06, 2006 11:01 am

Дзверо, пиле, вече започвам да се настройвам за напускане на гилдията, колкото и да ми е тъжно :(

на снощния МС, на който игра Боби, а не аз, падна този тринкет ( http://www.thottbot.com/?i=39255 ), и въпреки протестите на кастърите, рейд-лидера реши да го даде на паладин... думи нямам...
Last edited by Tais on Wed Feb 08, 2006 12:31 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Feb 06, 2006 11:07 am

лелеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее......
Как имате все още кастъри във вашата гилдия след тази изцепка?!?!?!
Ба си гаврата да се даде това бижу на лоладин.

Welcome back дет' се вика!
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Feb 06, 2006 11:36 am

в събота през нощта правихме ЗГ и този път пробвахме да убием тигъра... ние с ГМ бяхме балансьори - наливахме дмж, където беше нужно, за да починат боса и двете му другарчета в рамките на 10 сек. и успяхме да го докараме до 2-ра фаза - трансформира се на тигър, но после тигърите, дето съмънваше, ни избиха и успяхме само до 68% да го докараме... е, преди това имаше 2 уайпа, но то си е в реда на нещата... пак си е напредък де... преди това от бат-боса падна пак огърлицата, дето е без статс, а само с дмж, но аз вече я имам и не рол-вах... а от voodoo pile ОТНОВО падна косачката за Bloodvine и ОТНОВО не я спечелих :( вече имам чувството, че всеки рендъм играч в гилдията я има, но не и аз... постнаха дмж-метъра и пак бях 2-ра по дмж след ГМ, но ми направи впечатление, че голяма част от играчите са пълни гъби :( не може един rogue да стои на 10-то място в класацията... сега съм се записала за ЗГ във вторник... те, нашите днес отново са в МС, но ми е любопитно след снощната изцепка, дали ще успеят да съберат рейд...
Last edited by Tais on Wed Feb 08, 2006 12:32 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Feb 06, 2006 11:38 am

вов,тук имало фенове хихи:))))е аз съм само 15лвл още де че не оства време ама игричката кърти отсякуде:)
Image

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Feb 06, 2006 11:47 am

име? клас? раса? сървър? :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Feb 06, 2006 11:51 am

кирара
върлоцк/хербалист/алчемист
Ексецутус май се пишеше

edit:ундеад и си ме кефи пък:Pсамо ме дразнят големите лвли дет се нападат по-малките при условие че няма как да се защитим,такива трява има как да ги наказват за не-fair play :evil:
Last edited by herairness on Mon Feb 06, 2006 12:53 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Feb 06, 2006 12:14 pm

Браво , уорлоче - най-насрания ( с извинение) клас.
Билкарството и алхимията не са лоши ама....... не ти трябват много. По-добре миньор-инжинер ( за ПвП) или миньор - кожодер/хербалист за пари.
Тия уорлоци толкова ме нервят ( винаги са ме нервили, само лоладините са по-зле), че не мога да ги трая. Дори и аз си почнах един до 29 го докарах и го зарязах - противно небалансиран клас. И се мислят за царете на кастърите.

Иначе инжинерията е супер за уорлок, идеално му пасва. Бомбите + всичките му мизерии = много мъртъв и псуващ геймър в някоя част на Европа.

Не спомена за раса. Ако си хорда и не си орк - реролвай.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Feb 06, 2006 12:26 pm

уелкъм!! :D
на Екзекутус и аз имам герой (той мъжа ми го направи, де, но макар и рядко - аз играя с него :wink: )... казва се Glorian и е 7-8 лвл rogue :) вече не помня до кой лвл го добутах - там играя, когато и докато Зенедар е даун, както повечето народ от Зенедар, защото преди време имаше миграция от Зенедар на Екзекутус и много от приятелите ни се преселиха на другия сървър, та им ходим на гости :wink:
ще те адд-на в листа си :)

и не го слушай, Дзверо, ни за лок-а, ни за професиите! :twisted:
лока си е имба-клас и ако го добуташ до 60 лвл, доста ще му се радваш :D а за професиите - аз съм с 300 хербаризъм и 300 на алхимия, и те уверявам, че и пари ще можеш да правиш, и за теб ще е удобно с поушъните и фласките :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Feb 06, 2006 12:51 pm

мерси мерси:)той и моя приятел е вapлок само че маи вече към 55ти лвл щото има повече време да играе:)))
Image

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Feb 06, 2006 12:55 pm

Бе и мен лично ме нерви Уорлокът, ма кво ли се обаждам и аз ... кат и аз толкоз рабирам или съм играл де. Едвам до 15 лвл добутах :)

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Feb 06, 2006 1:38 pm

Хера, ако искаш да играеш с приятеля си, направи си шадоу прийст. Най-добрия партньор на уорлока. Стига да имате 2 акаунта и да можете да играете заедно де...
И ме послушай за инженерията, няма по-дорба професия за ПвП от нея. Тя Таня е пацифист, като види хорда - /wave и се надява че няма да дита като духче от гробището после.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Feb 06, 2006 1:43 pm

първо,не съм Хера,тя е друго нещо:P
и второ,не мои двамата щото още 89 лв не ми се дават колкото и да кърти играта:))
Image

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Feb 06, 2006 3:06 pm

Дзверо, пиле, де видя, че човека си е направил герой, за да играе ПвП?? :roll: или викаш - може да му се доиграе по някое време :P
а за инженерството - няма пари в тази професия - само за себе си можеш да я ползваш, а някои от нещата, които правиш, за да се ползват от друг - и той трябва да е инженер... поправи ме, ако греша :D

а за пацифизма ми... ееех, харесва ми да нямам ПвП ранг преди именцето си, ама пусто лоши шамани като Дзверо, че и не само шамани, за да бъда честна, вместо с респект да ме посрещат, ме запращат в най-близкото гробище :lol: то ако е наблизо - няма лошо, но когато си гриндя кротко на кратера в Un'Goro, и някой див rogue-horde ме гангне, ми иде да му извия врата, щото много тичане си е това като духче :( е, някой път ме хваща яд и се бия - къде ги пребивам, къде резултата е както да не се бия, но истината е, че никога не атакувам...
аз съм си ПвЕ маге за енд-гейм инстанси :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Feb 06, 2006 3:17 pm

първо,сам човечкаSmile
и второ,и аз не обичам ПВП-тата ама не от пацифизъм :твистед:
Image

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Feb 06, 2006 3:25 pm

още по-добре - колкото повече жени сме в гейма, толкова по-добре :P
а за ПвП-то - аз обичам да гледам как играят ПвП (мъж ми основно ПвП играе), да гледам тактиките за победа в различните БГ, но съм мноооого калпав ПвП-плейър :lol: паникьосвам се, а там се иска хладнокръвие и бързина... мен обаче все ме изненадват и ме сварват неподготвена с реакциите... пък и с моята кръв напоследък - вече съм малко под 2600 небъфната (Дзверо, не ме бий! :P ), защото залагам на айтъми с +дмж, вместо да гледам да са с повече стамина и интелект, та умирам за секунди :(
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests