Vip Brother?!? Oh My God!

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Mar 22, 2006 10:43 am

Хора, снощи гледах част от Бибип Брадъра... А в понеделник изгледах част от лайв-а... "Елита" на нацията (акхъм, какво ли ще да са отрепките на нацията тогава?!) пикаеше из саксиите с борчета, което беше общо-взето най-интелигентната част от поведението на въпросните хуманоиди.

Моля ви, нека някой изкара клетото дете от тоя терариум преди майка му по недоглеждане да го остави я да се удави, я да се пребие по стълбите, я нещо друго, и после да ги улучи с точно прицелена ракета Земя-въздух, може ли?!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Mar 22, 2006 11:45 am

ем да де,то само за детето много ме е страх,тва майка ли е там???а другите спокойно подкрепям марф за ракетите :evil:
Image

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed Mar 22, 2006 1:35 pm

Marfa wrote:Добре де, чакай да се върнем пак на СА, че ми стана интересно. Ниското ниво на участниците, дето било установено още при каста: първо, аз лично познавам три момичета, които се явиха и които нямат проблем да затапят за която и да се сетите свръх голяма певица. Кастът във Варна е бил някаква пародия - журито е било съставено предимно и основно от оня от "клиника на третия етаж", ама не Мутафчиев, който поне пее и свири като едното нищо, ми другия, не знам как се казва, дето прилича на охлюв. Това едно.

Второ, не мога да допусна, че сред хилядите явили се участници не е имало по-добри от някои елементи, чието участие в СА си остана мистерия.

Трето, все пак Марин наистина беше много добър. Смешно е да се говори за ниското му ниво и каквото там беше, защото това просто е нелепо. Спомням си как на първия лайв участва победителката от гръцкото шоу - е това ако не беше ниско ниво, не знам какво е.

И изобщо цялото това чудо явно от самото начало не е било нищо друго освен една пирамида. Ако прокуратурата вземе, та получи вдъхновение, предполагам, че доста интересни работи ще излязат наяве.

А че ББ било с по-голям интерес от СА, която била провал... Тук просто наистина не се сещам какво да кажа. ВипБрадър ше ми правят. Айсиктир! Ми да вкарат депутатите на извънредно заседание в парламента барабар с министрите, да го заключат и да го прекръстят на Къщата. Нали искат известни личности? Ми на им!
Прощавайте, че се връщам малко назад, ама ми попадна малко неофицална информация по повод Star Academy. Източникът е гаджето на една много добра приятелка, който е музикант. Та идеята е, че Денис Ризов, основен продуцент на участниците, просто в един момент решил, че не му се занимава с всички тях. В интерес на истината, по-скоро се е усетил, че се е захванал с по-голям залък, отколкото може да преглътне, което само показва какви "професионалисти" са родните ни продуценти. Нямам нищо против човека, ама явно за продуцент не става.

Доколкото разбрах, Ивайло (ако не бъркам) вече си е разтрогнал договора, докато Деян знаем, че започна пее с Д2, така че ситуацията е всеки се спасява кой както може. Това и е основната причина Нова телевизия да кажат, че шоуто е било провал, въпреки че сигурно ще се окаже, че е било с приличен рейтинг. Все пак, някак си не върви за национална телевизия да обяви, че се е издънила тотално с организацията, и затова явно се опитват да замажат нещата. Е, ако не друго, поне Марин взе парите, пък от там нататък, да е жив и здрав.

Колкото до БиБип Брадър, мога само да кажа, че нещата вече не са нито възмутителни, нито просташки, ами просто жалки. В общи линии се осведомявам за случващото се от заглавията в пресата, и мисля да си остана дотам. Колкото до така наречения елит, може би е интересно да се отговори на въпроса, на колко други хора е било предложено да участват, но са отказали - сигурен съм че не са били малко.
This signature is not yet rated

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Thu Mar 23, 2006 4:43 pm

Да бе, на мен би ми било интересно да разбера кой друг е бил поканен. Значи, аз не гледам ВИП-а, но не защото ми е под нивото или други такива подобни причини, ами защото в последния месец нямам грам свободно време, освен за малко сън. Осведомявам се чат-пат от някой форум какво става или ако някой около мен разказва какво става. Та ще си огранича коментара само до участниците. Никога не съм си мислила, че хора като Митю Пищова или Кирил "Скалата" Вълчев или Денди са някакви ВИП-ове. Последните двама, както и Галя манекенката, Константин и Весела Нейнски никога преди не ги бях чувала. Разбира се, това, че не са известни, не означава задължително, че не са ВИП, но някак не виждам как човек с манталитета на Митю Пищова може да е ВИП. За мен единствената с някакъв що-годе звезден за нашата страна статут е Галя от Каризма. Харесвам Каризма, харесвам песните им, оттам харесвам и Галя, но отзивите, които чувам за нея, не са особено ласкави. Жалко.
В общи линии, как ви се струва, приемлив ли е този експеримент? Добре ли е да има ВИП-Брадър, успешен ли е сезона?
pulled out

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Mar 23, 2006 5:24 pm

Добре е да изкарат детето от къщата, след което да я нацелят с добре насочена ракета "Круз" например. Това е някакъв уникум:( Ново достижение в областта на световния имбецилизъм бих казала :neutral:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Mar 23, 2006 9:47 pm

Само да кажа - Круз са основно противокорабни. По-добре СС23 и без тва са чудим как да се отървем от тях.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Mar 24, 2006 9:33 am

Ми аз от ракети хич не разбирам :roll: Така че ако СС23 са по-ефективни - имат моето благоразположение изцяло. И после може да залеят мястото с напалм ако искат - нямам нищо против!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Mar 27, 2006 2:25 pm

Хора, потресена съм. Нацелих реклама за Бибип Брадър, в която ни обещаваха да видим следната сценка: Райна седи на дивана и реве с цяло гърло: "Къде ми е шоколаааадаааааааа???? Искаааам си шоколоааадааааа! Уааааа! :cry: :cry: :cry:"

А майка ми нацелила Харизматичната да циври, щото някой й отворил кутията с бисквити... Бе детето вече не е вътре според заглавната страницата на 24 часа, та няма ли кой да я уцели тая къща с каквито там експлозиви разполага, а?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Mar 27, 2006 2:30 pm

не бе Марф,баща и потресен от видяното,си я поискал ама само за веекенда.днеска пак ще я върне на оная крава:((((
Image

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Thu Mar 30, 2006 10:19 pm

Не знам за Виолета що за майка е и как се представя в шоуто, но тя, поне доколкото схващам, иска да гледа детето си, друг е въпроса, че не може.
Хора, аз познавам лично жена, която има 2 деца и не ги иска. Можете ли да си представите майка, която кара децата си у дома си да се чувстват като на квартира. Вече няколко пъти напуска дома си и ги оставя сами, а когато си е у дома не им разрешава да ползват кухнята, нито пералнята, нито банята. Това съм го видяла с очите си. Съпругът и замина на гурбет в чужбина и постоянно и праща пари, но на нея все не и стигат и съм я чувала да казва на него и на родителите му Намерете си някой да ви гледа децата. Това - за нейните собствени деца. Тъжна история! :( Каквото и да прави Виолета в шоуто, не може да ме потресе повече от това, което съм виждала лично, на живо и поне съм сигурна, че не е игра заради шоуто. Истинският живот е много по-тъжен и потресаващ от ставащото в това измислено, не-реално и изкуствено ТВ предаване.
pulled out

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Fri Apr 14, 2006 8:57 am

i taka dami i gospoda pobeditel e koceto.to mai i bez tva nai normalno se dyrjeshe.
btw ne stiga che gi gledahme v kushtata ama sega i izvyn neq she gi sledi big brothera ama-ha
Image

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 24 guests