Radio Ga-ga

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Radio Ga-ga

Post by turin » Tue Feb 24, 2004 12:37 am

Last edited by turin on Fri Sep 17, 2004 7:25 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 24, 2004 8:15 am

По принцип никога не слушам радио. Дори много му се дразня, особено когато болните хора, неспособни да живеят в правилна тишина, които представляват моето семейство, ме будят с него рано сутрин.

В някои много редки случаи, когато всичко по дисковете ми е писнало и превъртя честотите и *случайно* попадна на някоя правилна класическа песничка от мойто детство, слушам.
По тая причина главно съм привърженик от сегашните на Радио 1. Ретро Радио нещо не съм го хващал, но по моите критерии то ше ми свърши най-много работа. На Радио 1 лошото му е, че покрай приличните парчета пускат такива невероятни бози, най-вече визирам соул-а, който просто не мога да понасям, че не си е работа.
Ся по сесията пак се бях зарибил да си въртя станции, ма освен Радио 1, до него точно има само още едно свестно, именова се Инфо Радио.

Бтв не си прав за БГ Радио, според мен и такова трябва да има, не че съм го слушал, но има достатъчно правилна българска музика, примерно аз много си се радвам на ММ2, въпреки че нали си повтарят репертоара през три часа...
This is it. Ground zero.

User avatar
Havelock Vetinari
Scholar
Posts: 123
Joined: Sat Jan 31, 2004 5:25 pm
Location: София

Post by Havelock Vetinari » Tue Feb 24, 2004 1:18 pm

Аз пък съм човек, който като учи, в повечето случаи успява да се отнесе нанякъде: информацията, която мозъка ми получава по време на целия учебен процес като средно ниво е недостатъчна. Та затова пускам радио, това ми помага да не се разсейвам от ученето. В този смисъл най-много ми харесва именно радио 1. Ретро радио е твърде ретро за мен, въпреки че латиното в петък вечер може да се слуша. Бг радио вече не ми харесва, но това е, защото по-голямата част от съвременната бг музика също не ми харесва. Когато ми омръзне радио 1, което се случва заради това, че съм го слушал твърде много, си пускам някаква записана музика. Различна.
Not the really high, creative loathsomeness of the great sinners but a sort of mass-produced darkness of the soul...
Танго

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Tue Feb 24, 2004 3:20 pm

Радиото много си го уважавам, стига аз да не трябва да се занимавам с него :р.Ретро бива, но само когато си в подходящо настроение, а иначе брат ми е DJ в нас, каквото той пусне се слуша. Определено радио 1 е доста добро, но общо взето скалата непрекъснато се мести, където има нещо свястно в момента
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Feb 24, 2004 6:59 pm

При нас въртяхме между Tangra и FM+, сега въртим между ФМ+ и други :)
Радио 1 не е лошо, то е високо в списъка "други" мен обаче ФМ+ си ме кефи :) Това, което е сега на честотата на Тангра също го пускам често - музиката е почти същата, само че има повече спорт :(

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Feb 24, 2004 7:24 pm

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 10:42 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Tue Feb 24, 2004 10:40 pm

И аз съм фен на Радио 1, освен това харесвам Фреш и FM+, също и Атлантик /то си е варненско само/. На работа слушам непрекъснато радио, нямам големи претенции кое точно, само да пускам музика и да не лафят много, защото говоренето ме дразни. Бг радио го ненавиждам и даже съм забранила уредбата на работа да се настройва на него. Привилегия на шефа, няма как:РРР В колата също обожавам да слушам музика и то супер високо, там радиото ми е настроено само на Радио 1 и Атлантик и като заговорят по едното веднага включвам другото;)
Иначе вкъщи също слушам много музика, но предимно дискове, тук радио не хващам добре. Общо взето музика НЕ слушам само, когато спя, чета или се къпя:Р
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Wed Feb 25, 2004 12:06 am

Last edited by turin on Fri Sep 17, 2004 7:26 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Wed Feb 25, 2004 7:32 am

Еее сега, не бъди буквоядец! Откъде да знам, че и другаде се слушало въпросното радио? Мерси за инфото, аз досега си мислех, че е само варненско.
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Feb 25, 2004 2:24 pm

Abe dokato si bqh vuv bg sluha redovno radio. Radio Dezh!, ne samo che e pazardjishko, a zashtoto puskat chalga!
Inache bqh fen i na Radio City, no sled kato go slushah nqkolko meseca non-stop, mi pisnaha ushite ot edni i sushti parcheta, vurtqni do skuskvane (na nervite mi), inache mi haresvashe na vremeto fm+ ...

User avatar
Warrior Of Ice
Merchant
Posts: 91
Joined: Tue Mar 02, 2004 4:38 pm
Location: София
Contact:

Post by Warrior Of Ice » Tue Mar 02, 2004 5:05 pm

Радиото сега е като телевизията - ако не е комерсиално, пропада. Откакто закриха Тангра, не слушам изобщо... няма и какво. :(
.::Metal World::. - Българският метъл портал

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Mar 02, 2004 9:41 pm

E,ta to ako ne ot reklami,kak 6te se izdurja !

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Mar 02, 2004 9:45 pm

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 10:42 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Icy Dawn
Merchant
Posts: 81
Joined: Wed Feb 18, 2004 8:17 pm
Location: lost in space

Post by Icy Dawn » Tue Mar 02, 2004 10:09 pm

Абе аз по-принцип не слушам много радио - просто не се задържам толкова дълго у дома че да си позволя тоя лукс, ама най-добре като че ли ми действат Радио1 и Атлантик, а и Гонг в късните часове, понякога Ретро, останалото в по-голямата си част е боза... особено БГ-то , Романтика :evil: и Практика - попадна ли на тях направо дърпам кабела от контакта... за по-сигурно!!!
Иначе нямам кой знае колко против рекламите, някои са дори забавни (е, може би точната дума е смешни...), новините също издържам, ама ако някой "водещ" реши да се показва колко е "остроумен" -- клъц и "Това беше за тази вечер дами и господа!" :arrow: вж. по-горната бележка за ония трите...
"Във физиката броенето е като при дивите племена - едно, две, много..."

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Tue Mar 02, 2004 10:23 pm

Извинете, че се намесвам, но вие упорито пропускате най-правилното радио - Веселина! :Р
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests