Най-дразнещи аниме герои

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Dec 30, 2006 10:02 am

Нека са под 100 в списъка ;р Тачикомите сме си говорили за тех, ма ти така или иначе си ги мразиш на неква нелогична основа. По яко щеше да е да са яки трансформери сигурно дет не пеят и не бейбиситват детенца.
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Dec 30, 2006 7:01 pm

Такааааааа. Отворих списъка с аниметата. Ще карам по азбучен ред, но преди да почна, бих искала да сложа тук един персонаж, който бие абсолютно всички рекорди по гнусност:
- Дъ "Ра-ра" чик от Rah Xephon. Не й знам името, знам само, че исках да умре много мъчително още в първия миг, в който я видях. За останалите ми трябват поне няколко минути, за да ми опротивеят до тая степен.

А сега, азбучно:
Airmaster - Мина-чан. Добре, че е сложена за гавра. Но просто ми причинява ужасни неща.
Bakuretsu Tenshi - лигавата каубойска девойка. Заради нея зарязах това аниме завинаги.
Bastard - оная главната - Йоко май се казваше. Трябваше да умре. Просто трябваше! :evil:
DearS - всички, ама ВСИЧКИ без изключение. Няма такъв шит просто.
Elfen Lied - вж. DearS
Fullmetal Alchemist - двамата братя и МНОГО ОСОБЕНО Уинри. Просто...защо...
Ghost in the shell - тачикоми феревър. А и Мотоко в сериала ме дразни от време на време.
Grappler Baki - това аниме е първото в живота ми, което съдържаше толкова огромен брой мъже, които да ми лазят по нервите БЕЗ да са педали, траверси и прочее. Силно желая мъчителната смърт на Юджиро. Нема такова клише.
Gundam Seed - двамата главни (Кир и Насран) леко ме подразниха така. И колкото повече време минава, толкова повече нараства дразнението. И разбира се - оная гнусна гнусотия с гнусно-розавата коса. Ши мъст съфър а пейнфул дет, ай тел я!
Gungrave - всички малоумни монстъри.
Hana Yori Dango - Макино трябва да умре. Макино трябва да умре. МАКИНО ТРЯБВА ДА УМРЕ!!! (бел. AlDim: това си го написа без копи-пейст).
Higurashi no naku koro ni - всички главни, преди да почнат да им се случват гадните работи. Всъщност, квото ми се е приискало да им се случи - ги е споходило ениуей. Обичам го този сериал!
Hunter X Hunter - Леорио. ВТФ? Тоя за кво изобщо са го сложили там? Иначе е рядко свястно шоненче, с рядко свестни персонажи.
Initial D - приятелчето на главния, което служи за комик рилийф в сериала. О, дъ хорър!
Kaleido Star - главната. Стана причина да заеба сериала.
Kono minikuku mo utsukushii sekai - вж. DearS. И двете са еднакви и без тва.
Last Exile - почти сички ме дразнеха леко. Особено мацката на главния (приятелката от детство, по-точно). И ужасното нагримирано копеленце (тия от Гонзо много си падат по такива) + още по-ужасната му сестра. И гадният мълчалив пич, с 20-30 бастуна в гъза. Иначе като битки беше готино.
Le Chevalier d’Eon - не ме карайте да почвам... И все пак си го гледам...
Love Hina - Нарусегава. МРАЗЯ я. Мразя истерични, малоумни, незнаещи кво искат жени като нея. (Бел. AlDim: ши рулз)
Mao-Chan - Geez!
Maria-sama ga miteru - зарязано на втори епизод. Познайте що.
Meine Liebe - зарязано на 5ти епизод. Познайте що.
Midori no Hibi - мисля, че Сейджи-кун трябваше да спре някак кръвоснабдяването на дясната си ръка...
Naruto - всъщност Наруто. Останалите някак ще ги преживея, но Наруто...
NieA under 7 - НиеА. Изключително ми лази по нервите.
Noein - Моля! Искам геноцид! Моля! ВСИЧКИ трябва да умрат.
Всичкото Onegai! - Ъъъъ...блях?
Otogizoushi - главната. Няква скучна такава.
Ouran Kokou Host Club - всичките и ме дразнеха, и ме кефеха. Това си е постижение, кво?
Pet Shop of Horrors - оня главния мазняр. Мале колко беше гнусен! Много тъпо аниме.
Ranma ½ - Шампуу така и не можах да я възприема. Има супер гнусен глас! (бел. AlDim: нии-хау!)
Read or die - да почвам ли, да не почвам ли... Айде не. Ма сички, иначе са скапани.
Rurouni Kenshin - тук по принцип трябва да мразя всички, защото са типично шонен-клише, но не мога. Така че - някои от по-второстепенните персонажи. Не им помня имената.
S-Cry-Ed - женските екземпляри съкват мощно, при това не в сексуалния смисъл за съжаление (иначе поне щеше да стане хентай, а не скучно биткаджийско анименце, както е).
Sai Kano - двамата главни - много ревяха.
Samurai 7 - Роботът мамаааааааа. Роботът просто... Иначе освен Кюзо, всички останали трябва да си направят хара-кири, ма от това най-болезненото.
Samurai Deeper Kyo - They all suck.
Soukiyuu no Fafner - Рольо, обичам те! {}
Tenjou Tenge - нема такава тъпняяяяяяя! НИТО един свестен персонаж. Ма НИТО един.
Trigun - Knives си ми беше досаден. А и двете главни леееееко смърдяха - особено тая малката. Всъщност, само тая малката.
Vampire Hunter D - Ми D. Ми тъп ми е.
Vision of Escaflowne - тук двамата с АлДим сме в пълно съгласие: Хитоми е най-тъпата аниме персонажка, създавана някога...
Witch Hunter Robin - оня главния темерут.
X TV - No comment necessary.
Yami no matsuei - 0_0

Толкоз.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Dec 30, 2006 7:06 pm

Господи колко болка има на тоя свят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Dec 30, 2006 7:41 pm

Mao-Chan - Geez!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Dec 30, 2006 8:01 pm

Да ви се чуди човек що си причинявате изобщо болка с гледане на аниме...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Sat Dec 30, 2006 9:14 pm

...И никой да не спомене Тобое... :neutral:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Sat Dec 30, 2006 10:14 pm

Е, то така с всички и аз мога, малко повече подробности трябваше.
- Лайт (Death Note) - вече разбрахме че е Много Лош,може да ограничи малко злия смях..

-Ал (FMA) - много заблуден,прекалява чак.
Добър вкус. Утре, или въобще когато поизтрезнея ще добавя още бая народ към списъка си. :lol:
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
CruelGoblin
E'lir
Posts: 160
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:41 pm
Location: Far away from any living creature

Post by CruelGoblin » Sat Dec 30, 2006 10:57 pm

Мани, Лайт се търпи, но МИСА.... не знам как ще я издържа до края на сериала. Всеки момент очаквам да се разтопи в лиготиите си :evil:

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Sun Dec 31, 2006 7:55 am

Не сте гледали вие Ю-Ги-О да знаете какво е дразнещ персонаж. Ах да, и Наруто - ВСИЧКИ герои - главни, второстепенни, и т.н. Смърт!!!
От Death Note - L. Няма човек който да може да оцелее само от торти и кафе. Освен това си въобръзява много че е най-добрият детектив на света. И Миса разбира се - Миса на сапун!!! :twisted:

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Sun Dec 31, 2006 10:18 am

Наруто си е шит,но героите са си яки пък(Рок Ли ftw) :roll:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Dec 31, 2006 12:31 pm

Едно единствено що годе яко нещо има в Наруто и това е Гаара ;). макар че и Рок с тия вежди кърши бамбука. Е и Какаши иОрочимару са прилични всъщност, виж дъртия маймуняк дет мря 3 серии то бива то може ма беше патетик отсекъде. За оня гей Саске и онаа розовата патка не искам да коментирам :).
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Dec 31, 2006 6:55 pm

Roland wrote:Да ви се чуди човек що си причинявате изобщо болка с гледане на аниме...
Щото все пак се случва от време на време по някое заглавие, което да осмисли цялото страдание.

/ме пък си харесва повечето тъпанари в Наруто по сантиментални причини. Дори Сакура и Саске.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Sun Dec 31, 2006 9:41 pm

Никой не може да измести Рок Ли от сърцето ми :D

Ениуей така и така сме почнали с шонените:
Леорио(НхН) - най-безинтересният герой в историята на киното..

Кувабара(Yu Yu Hakusho) - ми то това си е Леорио с малко по-различен дизайн,личи си че авторът е същия :roll:

Робин(One Piece) - само бездейства.OP рулз...пък..

Всички герои от Rurouni Kenshin без Сайто и Сейджуро.

Всичко живо в Инуяша без Сешоумару.

Всички в Bleach.Всчики шонени са шит,но от това нещо по-голям шит няма.

Кенширо(Fist of the North Star) - скучен е,уби Шин.

От Наруто не знам...Рок Ли,Орочимару,Джирая и Чоуджи кефят...Другите са само фон


:lol:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Mon Jan 01, 2007 4:14 am

Amelia wrote:
Roland wrote:Да ви се чуди човек що си причинявате изобщо болка с гледане на аниме...
Щото все пак се случва от време на време по някое заглавие, което да осмисли цялото страдание.

/ме пък си харесва повечето тъпанари в Наруто по сантиментални причини. Дори Сакура и Саске.
Ще се съглася с тебе, само ако ми кажеш въобще каква е ролята на Сакура в това аниме. Тя романтичен интерес просто не може да бъде, защото и Наруто и Саске са на съвсем други вълни. Аз Сакура освен да циври и да се дърли със онази русата нинджа не съм я виждал.
Повече дразни само Акамару.....

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 02, 2007 12:42 am

Абе въобще почти целата коноха трее бъде анихилирана поради огромното количество отчайващите персонажи. Сандман рулз ;).

Уф леорио от хънтъра го бех забраил, мдам дълбоко тъп е. Ма пък там има поне Хисокаааа ;)
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests