Най-дразнещи аниме герои

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jan 02, 2007 1:14 am

Borizmeiko wrote: Ще се съглася с тебе, само ако ми кажеш въобще каква е ролята на Сакура в това аниме. Тя романтичен интерес просто не може да бъде, защото и Наруто и Саске са на съвсем други вълни. Аз Сакура освен да циври и да се дърли със онази русата нинджа не съм я виждал.
Повече дразни само Акамару.....
Миииии Сакура ми е много трогателна и миличка в грижите си за Саске. И мен ме дразнеше много в началото, ама сега си ме кефи.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Tue Jan 02, 2007 5:58 am

Обаче за нищо друго не струва. Говорим все пак за шонен аниме където фокусът е за битки, тренировки, битки, подобряване, и от време на време за битки. Сакура поне за мене е placeholder character, клкото да се рзпишат създателите - "И момичетата могат да стават нинджи". Нещо като "token black man" в американските филми.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 02, 2007 10:17 am

Абе японската Дулсинея просто ;). И е с Розова коса ебати. Розова.
:ninja:

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Tue Jan 02, 2007 10:33 am

Абе, вие така говорите, щото не знаете какво става като свършат гадните филъри - Сакура става по-мощна и от баба Цунаде, а това значи МОЩНА :lol:

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Tue Jan 02, 2007 10:36 am

Xellos wrote:Уф леорио от хънтъра го бех забраил, мдам дълбоко тъп е. Ма пък там има поне Хисокаааа ;)
Аз пък съм бил фен на Хисока :? Така и не можах да го разбера.Иначе съм Курапика фенбой 8-)
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Tue Jan 02, 2007 11:55 am

Darkling wrote: Аз пък съм бил фен на Хисока :? Така и не можах да го разбера.Иначе съм Курапика фенбой 8-)
Е, ти звучиш се едно съжаляваш! Хисока е да бест, само Киллуа го конкурира!
Ще се съглася, Сакура е "дълбоко тъп" герой, както и самият Наруто прочее.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Tue Jan 02, 2007 12:01 pm

/ме пък си харесва повечето тъпанари в Наруто по сантиментални причини. Дори Сакура и Саске.
Явно си само wannabe снобка тогава. :)
Не че съм гледал Наруто, но просто не може да е от снобските неща.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Tue Jan 02, 2007 9:01 pm

Е, ти звучиш се едно съжаляваш! Хисока е да бест, само Киллуа го конкурира! 8-)
Изпуснал съм "никога"-то преди "съм" :wink:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 02, 2007 9:25 pm

:P мдам не е хубаво човек да се изпуска ;р Е Хисока е болен писхопат кво да му разбираш :mrgreen:. Курапика бива мдаа. Уви хънтъра мангата е ужасяващо зле откак вкараха насекомите ;(. ужасно ;(
:ninja:

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Tue Jan 02, 2007 10:23 pm

Xellos wrote:Курапика бива мдаа. Уви хънтъра мангата е ужасяващо зле откак вкараха насекомите ;(. ужасно ;(
Ми то и анимето стана ужасяващо зле като вкараха волейбола :roll:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Wed Jan 03, 2007 8:17 pm

Народна топка, да си имаме уваженьето :mrgreen:
Мда, дразнещи герои още - онази главна героиня-досада Сузумия Харухи нещо си от едноименното аниме :? така и не ми харесаха - нито филмчето, нито тя.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Thu Jan 04, 2007 5:47 am

Ако ще говориме за Харухи, то определено Микуро е по-досадната от двете. С такъв писклив гласец...стърже като тебишир върху дъска.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Thu Jan 04, 2007 9:48 am

Хехе класацийки значи.
Ми на първо място (от тия, дето съм гледал) Флей от Гъндам Сийд-а. Почти всичкото Наруто без Рок Ли и Гаара, главния катил от Texhnolize - все очаквах да спре да се държи като зеленчук, ама не би.
Абел от Trinity Blood - не мой да стане Ваш от тва, колкото и да се опитваха да го направят, и така и не разбрах що се дърпаше толкова от избиването на вампири.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Thu Jan 04, 2007 7:07 pm

Borizmeiko wrote:Ако ще говориме за Харухи, то определено Микуро е по-досадната от двете. С такъв писклив гласец...стърже като тебишир върху дъска.
Не се карайте, и двете патки са еднакво, и то много, дразнещи. Сеюто на Харухи направо я намразих покрай всичкия хайп за гласчето й. :lol:

Нови попълнения към липса с дразнещите (сори, но се оказа, че без обобщения не става):

- Всички напълнолетни дебилчета, тупащи се по гърдите и хвалещи се наляво и надясно с "невероятния" си Ентелект, също така страдащи от мегаломания и желание да променят света. Примери Лайт от Death Note, Руруш от Code Geass. Все се чудя като са толкоз умни, защо я кьоравия късмет, я deus ex machina ги спасява през няколко епизода.
- Всички тийн героини, които се лигавят и се държат като петгодишни, само за да радват зрителите с педофилски наклонности. Примери - около 50% от всички аниме героини, alas.
- Оня третия главен герой от Twelve Kingdoms, Асано май се казваше.
Spoiler: show
Ей тоя пич толкова епизоди така и не реши какво да прави, нито пък стана ясно за какво се бори. Добре че го убиха, но твърде късно.
- Онова пеещото с розовата коса от Rah'Xephon.
- Lacus (GS/GSD) - е то пък бива безгрешност и перфектност, но тя се олива. Само хабят гласа на Танака Рие за глупости.
- Хагу (Honey and Clover).
- Шизуру (Mai-HiME) - дразни ме все повече и повече с течение на времето и повторните гледания на някои епизоди от сериала.
- Knives (Trigun) -
Spoiler: show
тоя шмульо да е бос на Легато? Ебаси...
Last edited by Matrim on Thu Jan 04, 2007 7:17 pm, edited 1 time in total.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Jan 04, 2007 7:10 pm

Само прикрий спойлърите тук-там.

Освен това Лакус е прекрасна :) в съвършенството си и толкоз.
В Май-Химе най-дразнеща е онова розовокосото пищящо създание Шихо, брррр, май тя е най-дразнеща от всички героини взети заедно, които някога съм гледала.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests