Новият вид на форума

Пишете за оплаквания, въпроси и/или предложения по форума. Или недейте...

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Sun Dec 09, 2007 9:48 pm

Като са ти, можеш да направиш като мен. И аз не обичам тематичните дизайни на форума и затова съм на версията, която е без тях. Има една класическа версия, която има само смайлита с шапчици и нищо друго.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Dec 09, 2007 10:19 pm

Коруине, както вече казах, 0мри. Image
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sun Dec 09, 2007 10:28 pm

Marfa wrote:Коруине, както вече казах, 0мри. Image
В кръв на северни елени, задължително.

Алексис, 10x.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Dec 09, 2007 11:05 pm

Не, но определено с помощта на северни елени.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Dec 09, 2007 11:58 pm

Трябва и шаловете на сноумените да червенеят при нова тема - не само шапките. Иначе е баси кьоренето! :shock: Ако може, оправете ги на базово жълто, моля. Ко не може, ше се кьорим.

Иначе е файн.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Dec 10, 2007 12:10 am

Шаловете си червенеят при всякакви теми. Освен това са по-малки от шапките и се забелязват по-малко от тях. Ако не можеш да видиш шапката, шалът ще ти е съвсем размазан.
Бтв, при мен някои теми са си отбелязани с коледни топки, а на други стоят нормалните иконки за има/няма нови постове в темата. Така ли е предвидено?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Dec 10, 2007 12:27 am

Само... таковата... може би ще е добре при тези обсъждания хората да казват точно коя тема ползват... :) Щото за момент-два се обърках - първо вчера вечерта, когато видях как изглежда форумът през погледа на Морви, а после днес, когато четох какво сте писали в тази тема... а аз си ползвам темичка, която (май) се казва просто "Shadowdance", и при нея горе има камбанки, но в съдържанието на отделните подфоруми няма топки, няма снежни дзверове, няма нищо... :)

Така де, не се оплаквам, лично на мен така си ми е добре (нищо лошо към хората, които са променяли другите теми!) и всъщност бързо става ясно, че говорите за други теми, но... хубу де, може би просто скучая и искам да се намирам на приказка, вместо да лягам да спя :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Dec 10, 2007 12:30 am

Morwen wrote:Шаловете си червенеят при всякакви теми.
Да? Затова трябва да са червени само при нова тема, а иначе да са жълти? Не са по-малки от шапките и страшно им пречат, защото за да регистрираш почервеняла шапка, трябва да се абстрахираш от обсебващия зрението ти централно разположен голям ЧЕРВЕН шал. :? Става като някво целенасочено упражнение за наблюдателност, вместо с половинсекундно фоново плъзгане на периферното зрение, както си е по принцип. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Dec 10, 2007 12:50 am

Ок, да видим дали има и други ,на които да им е изглеждат неясно иконите...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Dec 10, 2007 10:13 am

Има.
Ше го направим довечера ако мога.

Пенчев, тва май на проблеми с кеша прилича :) И за Морви също.
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Dec 10, 2007 10:18 am

Да, от кеша е.

Шайхири, аман от лиготии. Хора, на който не му харесва може да мине или на класик като Алексис, или на субсилвър като Ефо, или на квот иска. Останалото прилича на критична възраст, дето човек няма ясна идея кога му е горещо и кога му е студено. Шаловете НЕ СА огромни, освен разбира се ако човек не страда от силно изявен астигматизъм, но, Шайхири, ако имаш мерак винаги можеш да ги пребоядисаш. Айсиктир. Ако знаех, че малко коледно настроение може да предизвика толко отрицателни емоции, никога нямаше да врънкам Жоро за украсите. Сега направо ми е неудобно и ужасно съжалявам. :neutral: А, и съм ядосана. :evil:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Dec 10, 2007 10:40 am

Мир.

И други хора се оплакаха, че шалчетата разбъзикват погледа (аз лично не разбирам как става това, но нейсе), та просто ше ги направим довечера жълти и готово.

Друг е въпросът, че изразяването на Шайха в поста, който се наложи да бъде разяснен от него с много болд, беше под всяква критика.
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Dec 10, 2007 10:47 am

А не може ли направо да става на дядо Коледа, та никой да не се оплаква? :roll: Не, няма лошо, просто на мен не ми се виждаше проблем по никакъв начин (пък не страдам от самочуствието, че съм с орлов поглед)
Марфа, Мор +1
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Dec 10, 2007 11:00 am

Е да, и четенето на постове от Шайха разбъзиква погледа също :mrgreen: :mrgreen: Нема лошо който иска си избира скин, става с два клика. аз си карам за ся в стария по навик.
:ninja:

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Dec 10, 2007 11:16 am

Ммммдаааа, оказаха се наистина всякакви истории с кеша... хич не ми и беше хрумвало да пробвам да обновя :) Аз дори не го смятах за проблем... ма и така със снежковците ста'а :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests