Секъф сериал тука мама

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Jan 09, 2007 7:06 pm

Догледах си и новоизлязлите епизоди на The O.C. Season 4 - засега до 9-ти епизод. Забозя сериозно, но е точно от тия забозели сериали, които след като си гледал адски много време и kind of си се привързал към персонажите, не спираш да гледаш, защото най-малкото ти е приятно да виждаш познати лица и разни уж забавни случки...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Thu Jan 11, 2007 5:28 pm

Ми те и затова го спират, макар според мен сериалът да забозя още от 2 сезон, но с излизането на Миша Бартън, интересът рязко намаля. Харесвах Мариса, внасяше някаква нотка на аристократизъм.

Гледам само Вероника Марс в сряда по Фосклайф. Бива.
pulled out

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Jan 11, 2007 6:11 pm

Абе и вторият сезон го биваше, харесваше ми, но след него третия и сега 4-тия... просто пищи, че НЯМА какво да ни кажат повече. Поне ако ще го спират/завършват да е качествено.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Jan 11, 2007 8:49 pm

Аз пък наскоро изгледах Отчаяни съпруги, сега следя 3ти сезон. Адски по добър е от 2ри, доста по заплетен. В общи линии, кефи :)

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Thu Jan 11, 2007 9:33 pm

Свалих си Neverwhere на Нийл Геймън..Обещаващ изглежда,книгата по него била писана чувам,след Развитието ще го изям 8-)
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu Jan 11, 2007 9:38 pm

Офтопик малко: Дарклинг, не би ли искал да го махнеш този болд от постовете си? Не се засягай, ама пречи на четивността.

Edit: благодаря :)
Last edited by Ghibli on Fri Jan 12, 2007 12:12 am, edited 1 time in total.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Thu Jan 11, 2007 9:43 pm

Махам го :wink:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Thu Jan 18, 2007 9:58 pm

И така, кой каквото странично гледал, гледал. Асовете се завръщат и "заместителите" отиват на заден план. :) От понеделник започва продължението на Призън-а - дали с обобщаваща серия или с налълно нова - не разбрах, но все пак се завръща. 2 сезон ми беше доста глупавичък и не ми хареса ... до последната серия преди почивката. Тази беше мн добра, идеална възможност получават сега сценаристите да върнат сериала на нивото на сезон 1, дано да се възползват максимално от Килърман. :) От 07.02. продължава и Изгубени. Този вече го чакам с голям интерес, не ми се мисли даже, че търпението ми е на свършване. Малко след него, 22.02., започва и Джерико. Каквото и да съм ви казвала преди, не ме слушайте, гледайте го, малко мудно почва, бавничко върви, но набира скорост, особено на по-късен етап се появяват интересни образи и действието става малко по-динамично. Хит излезе Джерико, каквото и да си говорим. Day Break е заминал в небитието, както се и очакваше, значи изобщо няма и да го започвам.
Ако някой е попаднал на добър сериал, да сподели. За момента гледам само Вероника Марс. Не че имам мн свободно време, но за качествен филм, винаги ще намеря. Някой гледа ли Фолкън Бийч и Модна къща, да каже как са, че от моите хора никой не ги гледа и нямам инфо.
pulled out

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Jan 19, 2007 9:09 am

Доколкото видях, обобщаващия епизод на Prison Break ще го пуснат в неделя, а в понеделник ще е следващия епизод, така че няма да чакаш много :) Иначе мисля да хвърля един поглед на един нов сериал, казва се The Dresden Files (почва в неделя). Историята е за частен детектив, който в същото време е и магьосник, и често случаите му го срещат със свръхестественото. Не знам дали ще е добър, но актьорът в главната роля ми е симпатичен (играеше лошия в третия сезон на 24, англичанинът с биологичното оръжие). Говорейки за 24, новият сезон започна, макар че на повечето хора им е омръзнало вече май - но като че ли има някакъв проблясък, обаче, по-специално в представянето на героите. Но по-добре най-накрая да свърши, много го измъчиха човека.

Споделям мнението ти за Jericho, наистина мудно започна, даже по едно време почнах да се питам дали сценаристите са забравили за основната сюжетна линия. Но прочетох някъде, че са взели някакъв нов сценарист, който е участвал в последната серия преди паузата, което си и пролича. За Prison Break не знам, сигурно ще го изгледам до края този сезон, ама се надявам да приключат до там. Колкото до Lost, имам сериозни опасения, че пак ще има разводняване, но да видим.
This signature is not yet rated

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Jan 19, 2007 10:15 am

Отчаяни съпруги e сериала който гледам в момента, но ми остават само 5 епизода от третия сезон за да доизгледам излезлите вече серии. Брутално е сериалчето. В момента си търся друг сериал, който да гледам. Дръпнах си първите сезони на Weeds и Nip/Tuck да ги пробвам тея дни дали стават.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jan 19, 2007 10:16 am

Prison Break, Валери, ако не си още.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Jan 19, 2007 10:20 am

Не съм ама чакам да излезат още малко епизоди та да го опаткам после целия наведнъж. Най-мразим да чакам по цяла седмица за следващия епизод.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jan 19, 2007 10:22 am

Пробвай Carnivale тогава. Два сезона, които са излезли. Сериалът има някаква завършеност, но не пълна, уви засега само толкова.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Jan 19, 2007 10:26 am

Е него съм го изгледал и ми е в топ 3 на любимите сериали.
Btw вчера Ники ме разби като ми каза, че ще направят още 6 епизода за да завършат сериала. Дано да стане по скоро само, че от сега точа лиги в очакване.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jan 19, 2007 10:32 am

Мда, по-скоро mini-series or something ще бъде. Ама дали са само слухове или истински план, който ще бъде реализиран, не зная.

Сериалът е страхотен, да, невероятна атмосфера, много по моя вкус ;).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 18 guests