Секъф сериал тука мама

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Oct 08, 2007 4:46 pm

Elayne wrote: IT crowd, Supernatural, Battlestar-ът ще почака да ми мине sci-fi изтощението от Стар Трек, от който междувпрочем имам още цял един последен 7ми сезон :mrgreen:.

Тоолкова нищо общо нема тва с sci-fi, че нема на къде. :mrgreen: То поне мое се гледа 1 по 1, макар че аз си го кътам са втори сезон (по 6 епизодчета са само) :cry: :cry:
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Oct 08, 2007 8:10 pm

Ами, Батълстара зная, че е як и си го къткам отдавна, та... може и него. Ай Ти-то също знам, че е фън, ... хаха, аз лично клонях към Рим, все пак недовършен сезон. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Tue Oct 09, 2007 6:24 am

Spoiler: show
Oh, my God, they killed Sara! You bastards!!!
Новия епизод на Призъна бива. Все повече трупове и нов гробокопач :)

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Oct 09, 2007 10:45 am

Изгледах Dark Angela. Адски съм разочарован че не са направили трети сезон. :evil: Историята остава толкова недовършена че просто няма накъде повече. Сега ще трябва да си купя книжките от амазона за да разбера отговорите на повечето въпроси. :<

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Oct 09, 2007 12:10 pm

Новият епизод на Призъна наистина си бива и въпросната наистина си взе. Макар че пак се почна ЕДНО КЪМ ЕДНО схемата от 1ви сезон, което за мен НЕ Е плюс....

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Oct 09, 2007 1:58 pm

Не мога да повярвам... :shock: :x :x :x. Току що догледах епизода на Призън Брейк. Не е честно.
Spoiler: show
Наистина ли са убили Сара?! Тия са луди, вече не ме кефи изобщо, ебаси... Тя ми беше един от най-любимите персонажи. Да бяха отрязали ръката на хлапето или някой друг крак...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Oct 09, 2007 2:11 pm

Spoiler: show
Ами трябва да покажат, че не се шегуват, явно. Но може и да е заблуда, кой знае, гримът прави чудеса. Макар че според мен са я убили, което автоматично отваря нова сюжетна линия за това какво ще стане, когато Майкъл разбере, че брат му не му е казал истината.
Иначе както Никола правилно отбеляза, схемата доста плътно следва тази от първия сезон, така че ако авторите смятат цял сезон нашите да бягат от другия затвор, след което още един сезон да ги гонят - без мен.
This signature is not yet rated

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Oct 09, 2007 2:18 pm

Spoiler: show
Много, много глупаво ми се вижда да пречукат така... небрежно приятелката на главния герой. Мен ме изгубиха на 80% след този ход.
Самата концепция на бягството ме кефеше, независимо, че се повтаря с първия сезон, но вече просто мотивът ми се струва слаб... от страна на Скофийлд поне... :(.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Tue Oct 09, 2007 2:25 pm

Довършвам първия сезон на Декстър. Ако в следващия, сестрата на Декс стане жертва на изнасилване и содомия от зли сатанисти, ще съм най-щастливият зрител на света.
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Oct 09, 2007 3:22 pm

Darkling wrote:Довършвам първия сезон на Декстър. Ако в следващия, сестрата на Декс стане жертва на изнасилване и содомия от зли сатанисти, ще съм най-щастливият зрител на света.
Какво и е на сестрата толкова? Освен че има ебаси краката? :mrgreen:

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Tue Oct 09, 2007 4:08 pm

IQ-то и е под нулата и само краде от екранното време на другите герои.
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Tue Oct 09, 2007 10:13 pm

За Prison Break
Spoiler: show
Никак не харесвах Сара още от сезон 1. Ника много повече ми харесваше за Майкъл, още повече, че тя му е съпруга независимо от всичко. Но е тъпо, ако сценаристите са се отървали от Сара точно сега, след всичко, което направи за Майкъл (визирам сезон 1, защото 2-ри не съм го гледала). Същата тъпа и нелепа смърт беше и тази на Вероника. За какво беше тогава всичко, което тя направи в сезон 1, саможертвата на Ник пък изглеждаше толкова безсмислена при положение, че Вероника така или иначе умря. :( Изобщо в този сериал няма нито 1 смърт, която да е оправдана. Може би само тази на Абруци, защото Питър Стормеър искаше да напусне PB - I knee only before God and I don't see him around. 8-)
pulled out

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Oct 09, 2007 11:26 pm

Моргана и аз това си мислех за
Spoiler: show
Сара. Страшно неоправдано е и ни в клин, ни в ръкав. А нейният женски персонаж много ми допадаше. А и в някои епизоди ясно показаха, че за Майкъл е страшно важна, тя му е доста голям процент от движещата сила за бягство, идеи и прочие. Просто ако се отървават толкова глупаво от нея, всичко, което досега беше изградено старателно, в много серии между нея и Майкъл се обезсмисля. А и нямаше никакъв finishing emotional климакс, с който зрителя може да се 'раздели' с нея... все пак образ, който сме свикнали да гледаме доста често в първите два сезона :roll:. Тъпня пълна като цяло :(.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Oct 10, 2007 9:37 am

Догледах Durham County и съм горе-долу доволен. От една страна имаше два нелогични момента точно в последния епизод когато ставаше развръзката. От друга обаче ми хареса че дори и накрая на сериала нашия не стана "добрия" пич а си остана същото лъжливо и брутално копеле. Цялата идея на сериала че няма разлика между убиеца и ченгето е изпълнена доста добре. Препоръчвам го сериалчето. 8-)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 11, 2007 1:28 am

Star Trek: The Next Generation - Season 6 - Episode 21 (Flame of Mind) - най-откаченият и психиращ епизод, който някога съм гледала. Направо те докарва до лудост, брррр. Всъщност е много добър :), препоръчвам, не губите нищо, стенд алоун си е.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests