Стари, но златни анимации

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Nov 20, 2005 6:56 pm

Прочее, сърфистите не бяха звездни, звездни бяха шерифите. А ако някой ми намери линк към поне некво инфо за въпросния Сърфист (то е американско, супергеройско, безумно тъпо, но 2-ри и 3-ти епизод бяха толкова зашеметяващо яки, че го изгледах до края с надеждата все някъде даима поне наполовина толкова готин като тях), ще съм му благодарен. Пичовете бяха петима, имаха смешни спортни коли, които се превръщаха в сърфове, а гадният се казваше Киброн и имаше дъщеря, която беше влюбена в нашия.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Mon Nov 21, 2005 8:08 am

Няма значение, че е тъпо :P , то все още си ми е много много любимо!
Иначе Звездни са си сърфистите, поне наще така го бяха превели,за това съм абс. сигурна. Та нашия се казваше Джак Холистър, мда и Сирина (дъщерята на Киброн) си го харесваше, ама и мадамата от неговата компания, която се казваше Ким (фамилията нещо ми се губи в момента) или като се преобразяваше известна като Ледената рапира и тя така :lol: Аз даже си ги имам нарисувани, и ги бях постнала в бившето вече анимебг.ком. Имах ги записани и на касетка, докато един ден майка ми не я счупи :cry:

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Mon Nov 21, 2005 2:44 pm

Сега като погледнах последните мнения по темата, и видях за Inch High, Private Eye (култово филмче :) ), не мога да не се сетя за едно още по-култово филмче, което май всички сме изпуснали да споменем - Пинко Розовата Пантера!!!

Вярно, че е малко повече като за възрастни, ама това не пречи да ме кефи тотално!!! :) :) :) Освен това, не можете да не си спомните за култовия образ на Инспектор Дюдю - това просто никой не може го стигна, мога да се обзаложа.

А, и Дризт, благодаря за насоките, ще се поразтърся, дано да изскочи нещо ...
This signature is not yet rated

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Nov 21, 2005 3:31 pm

Розовата пантера си я свалях съвсем наскоро и даже с Лили и Морви гледахме по епизод-два :P ... все така страхотно си е.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Nov 21, 2005 8:43 pm

@zhivik - свиркай ако намериш нещо :) ама малце се съмнявам да са ми точни спомените... :(

сега се сещам за други филмчета..
(сори за изображенията ако някой админ недоволства да ги махне... )
Image

Image

Image
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Nov 21, 2005 9:39 pm

Тия двете ми бяха любимите от Cartoon-а, обожавах ги и подозирам ако ги видя сега пак ще ми харесат. Дризт, ти случайно да ги имаш на някакви файлове?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Mon Nov 21, 2005 10:27 pm

Ммм, тези двете мнооого ги обичах :P

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Nov 21, 2005 10:29 pm

Ааа Живик, казвали са ми, че като малък съм бил върл фен на Дюдю и само съм го повтарял това име и почнали да ми викат така :lol: Ама това на 2-3, не помня нищо :P
This is it. Ground zero.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Nov 21, 2005 10:32 pm

Elayne wrote:Тия двете ми бяха любимите от Cartoon-а, обожавах ги и подозирам ако ги видя сега пак ще ми харесат. Дризт, ти случайно да ги имаш на някакви файлове?
не, но обявявам награда за намирането им :)
всъщност, бях ми мернал преди тук:
edit: ето готов линк: http://movies.find-bg.com/index.php?page=1000&id=4408
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Tue Nov 22, 2005 7:44 am

Ааа, "Пиратите от Тъмния пролив" тъкмо си мислех вчера да го напиша, ама си контузих дясната ръка и не можах, иначе братовчед ми го има на видео, и лятото пак си го гледахме, мда, още става за гледане, хич не си е изгубило от магията :wink:

Jonny го гледах заедно със Swat Kats и Ninja Robots по Cаrtооn-а, славни времена бяха :P

А иначе някой да е гледал това:
Image
Много му се радвах :roll:

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Nov 22, 2005 9:22 am

Drizzt Do`Urden wrote:@zhivik - свиркай ако намериш нещо :) ама малце се съмнявам да са ми точни спомените... :(
Напротив, абсолютно точни са :) Филмчето наистина е френско, и в оригинал се казва Les Maîtres du Temps (т.е. Time Masters, или просто "Господари на времето"). Намерих тук-таме разни картинки (може да се видят тук, за съжаление не намерих свестен английски сайт), и определено това е филмчето, за което си спомням, така че много благодарности.

Засега го намирам през eMule (като Time Masters), ама не бих се учудил ако го има и по торент сайтовете. Малко смешно ми прозвуча, ама има доста мнения които го определят като френско аниме - което си е оксиморон, но не пречи французите да са се вдъхновили от когото трябва :) Ще пусна линк, когато го сваля, или намеря торент файл, обещавам.

Колкото до Pirates of the Dark Water и Jonny Quest, те също се намират през eMule (и то доста на брой епизоди), така че Елейн, ако не ги намериш по торент сайтовете, пробвай и този вариант.
This signature is not yet rated

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Nov 22, 2005 11:50 am

Бтв, доколкото знам Пиратите от Тъмната вода не са довършени, май Ян ми го каза някога...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Tue Nov 22, 2005 3:34 pm

Леле ква тема съм изтървал! Направо ме хвана носталгията - всичките любими стари филмчета! Давайте линкове на каквото намерите :P спомних си за Старком, за Ръкспин, Костенурките, Златните градове... Лудница :D
И някой спомена Огън и лед - ей тоя филм ми беше толкова любим навремето, много му се кефех! Някой има ли линк?
За съжаление Кадилак и динозаври съм го играл само, ама ми се ще да го гледам...
И пиратите от тъмната вода... И златната корона... И Мариан... Ах, ни въ и срам хич :D Да вкарвате такива носталгични спомени...
Между другото сега ми изплуват някви мътни спомени за някво фентъзи сериалче - на пиратски касети бях гледал навремето - за някакъв варварин дето викаше нещо и си вадеше нещо и му падаха дрехите :oops: :lol: Ъъъм тва малко педалско звучи мат така си беше :lol:В смисъл пича придобиваше някакви сили. Главния гад беше някъкв скелет :D Даже май се казваше Скелетон или Скелетор :D Някой да се сеща за подобно нещо :?:
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Tue Nov 22, 2005 4:27 pm

Искаш Огън и Лед :wink:

Заповядай - http://free.data.bg/wolffiree/Fire_and_ ... lfFire.avi

Иначе сега се сетих, че Оптимус (един страшно запален по анимациите фен) беше качвал навремето началното видео, както и крайната или началната песничка на Вълшебната Корона ето тук:
http://store1.data.bg/optimus/TV%20Nostalgia/

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Nov 22, 2005 6:29 pm

Syber wrote:Между другото сега ми изплуват някви мътни спомени за някво фентъзи сериалче - на пиратски касети бях гледал навремето - за някакъв варварин дето викаше нещо и си вадеше нещо и му падаха дрехите :oops: :lol: Ъъъм тва малко педалско звучи мат така си беше :lol:В смисъл пича придобиваше някакви сили. Главния гад беше някъкв скелет :D Даже май се казваше Скелетон или Скелетор :D Някой да се сеща за подобно нещо :?:
Да не би случайно да е това:

http://www.cedmagic.com/featured/he-man/he-man.html

Някой си He-Man, за който и аз имам мътни спомени, ама много мътни. Иначе главният гад е Скелетор, май го имаше като играчка, ако не се лъжа ...
This signature is not yet rated

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests