Най накрая мир и спокойствие?

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Dark Wanderer
Scholar
Posts: 114
Joined: Sat Dec 20, 2003 9:35 pm

Най накрая мир и спокойствие?

Post by Dark Wanderer » Mon Feb 09, 2004 3:04 pm

линкче към форума на ДрагънКлъб:
http://dragonclub.board.dk3.com/2/viewtopic.php?t=469
I'm just a stranger wandering alone into a land of shadows...

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Feb 09, 2004 3:48 pm

Това трябваше отдавна да стане, е важното е, че се случи :)

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Mon Feb 09, 2004 4:27 pm

http://dragonclub.board.dk3.com/2/viewtopic.php?t=469

За финал към вас драги ми колеги искам да кажа едно нещо, което е за вас. No alarmes and no surprises дето се вика. От доста време насам не преебавам нещата и нямам намерение да се отебавам за кефа, че нямам какво да правя или, че сте ми станали много черни. Каквото сте ми наговорили Roland и някои други пичове, то си е за вас. Аз нямам никакво намерение да ръся лайна било тука или където и да е. От тук нататък сте си вие и не преебавайте нещата. Както съм се изразил в този топик, който е само и единствено с най-благородно мнение, за което ми е чиста съвестта, та както съм се изразил, дали ще храчите по моя труд или по моята личност си е само и лично ваша работа. Ще си храчите по своите лица и ще си се кефите на това. Така че апелчето е налице: не преебавайте нещата, защото ще страдате след това за тези си думи, които ще ми изречете сега или когато и да е било (това не е заплаха, това е факт).

А, да и оne more thing! Слушайте внимателно! Няма да повтарям. Каквото и да съм правил с Александър Драганов това искам да остане в миналото. Какво вие си правите с него това си е само лично и ваша работа. Така че не ме слагайте редом с него, ако обичате, защото макар и да съм му приятел до известна степен, аз работя за себе си, а не за нечие болно его. От друга страна дали ще си се биете с него, дали ще се псувате и къде ще се псувате и отебавате, си е отново ваша работа, с която категорично не желая да бъда занимаван. Нито ме занимавайте с нещастните си конфликти, нито ме занимавайте с прочие лайна като предателства, плювки и прочие глупости, които си вършите с Александър Драганов. Е това е. I am outty! Всичко добро и честити ви празници завбъдеще.
Last edited by Elan Morin Tedronai on Mon Feb 09, 2004 5:21 pm, edited 1 time in total.

Bragir

Post by Bragir » Mon Feb 09, 2004 5:15 pm

mdaa, ne ba4ka neshto linka za momenta, ma kak da e. iziasnili sme se we4e.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Feb 09, 2004 5:44 pm

Елане, виждам, че си се възприел като Големият Сериозен и Силно Раздразнен от Глупостите на Децата Мъж®. Take it easy, will ya? Никой нищо няма да "преебава", не се тревожи. Само посмекчи малко тона, че плашиш народа с тоя драматизъм ;) Аре пийс.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Feb 09, 2004 7:59 pm

Може ли да помоля за нещо? Аз не че ще се счупя да пиша във форума на Драгънклуб, но едно време баннаха целокупно Шедоуденс на общо основание, та за принципа да се пуснат акаунтите?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Mon Feb 09, 2004 8:20 pm

Окей. Кажете си всички целокупно акаунтите, кажете си и вторите си регистрации, за да ги изтрием тях и сте добре дошли. Преди това преминете през правилата на форума и този топик за по-сигурно след като ви пуснем акаунтите и можете да поствате на воля.

User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Post by Lews » Mon Feb 09, 2004 11:20 pm

Само не разбирам какво общо има Цитаделата с това? Аз по принцип се опитвам да не се заяждам с никого, за другарите от екипа не отговарям, те по-лесно се нервират от мен:)
Както и да е, пийс наистина.
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Feb 10, 2004 5:13 pm

Ами не знам кои точно са баннатите, но всеки с шедоуденски ник, да речем. И, бтв, доколкото помня имах нула поста когато ме баннаха, а и другите не е като да ругали или да са ползвали думи като "лайна" и "преебват"...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Feb 10, 2004 5:22 pm

Мен ме баннаха поне веднъж със сигурност, защото си позволих да споря със Спархоук, но няма нужда да ми активирате account-a, нямам особено желание да посещавам форума и без това.
BTW, вторият ми ник Нинив баннахте ли го в крайна сметка? :P Питам от чисто любопитство, и с него не смятам да пиша.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Tue Feb 10, 2004 6:37 pm

Виж сам... Мисля, че е.

Що се отнася до никовете, няма как да знам кой как се е регистрирал докато не ми кажете самите вие никовете си. След това аз ще пратя едно простичко лс на администратора и той ше ви ги активира. Яко, а? Морвен ми казва да ви ги активирам, а Демандред не желае! Ако обичате бъдете точни и се разберете целокупно всички дали действително искате да ви ги активирам или не.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Tue Feb 10, 2004 6:42 pm

Активирай само на тези, които искат, simple as that. :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Tue Feb 10, 2004 9:46 pm

Окей. Тогава не ми губете времето, ако обичате с това, ами ми кажете кой иска и кой не. Доста ме съмнява всички да сте регистрирани от 20-те души, които сте... Най-много 5 човека да сте. И ще си получите обратно акаунтите не бойте се...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Feb 11, 2004 1:43 pm

Мхм, аз явно съм се изразила грешно... имах предвид, че смятам за редно да не бъдат баннати хората, които са били отрязани само заради това че са членове на екипа. Принципно, не защото някой има особена нужда от това. Моят акаунт е Morwen, имах предвид акаунтите с никове съвпадащи с тези в SD.
Както и да е, май целокупното решение е че няма нужда да се възстановяват, явно постът ми е бил не на място.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Wed Feb 11, 2004 5:08 pm

Аз въпреки това ще ви възстановя акаунтите твоя и на Matrim. Единственото, което виждам е ника на Demandred - Nynaeve. Просто не виждам този му ник въобще... Наскоро вашата Ghibli се регистрира така че нея въобще няма да я коментираме - ако иска да участва във форума. От останалите ви автори имаме един dragon, който не мисля, че е вашия The Dragon... Поне никой не ми е казвал. Никът на Demandred ако има такъв ще бъде активиран, ако ли е може да поства с този си ник - Nynaeve и да се обърне към мен или администратора, за да му бъде евентуално сменен (администраторът ще го смени без възражения). Всички други, които не са се регистрирали са добре дошли във форума - там ще се отнесат с уважение към вас нещо, което не получавам тука, мда...:0. Dark Wanderer се подвизава с новия си ник Shadow там и за два дена вече е с около 15 поста. Мисля, че е доволен от форума...

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 22 guests