За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Nov 11, 2011 11:16 am

Откъсът, който прочетох ми хареса, така че вчера се сдобих с първата книга от магазина на сайта ти. Като я прочета ще пиша отзиви :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Nov 11, 2011 9:03 pm

И аз видях съмарито в Гудрийдс, звучи интересно. :)
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
LynnaMerrill
Smallfolk
Posts: 18
Joined: Thu Nov 10, 2011 2:37 am
Contact:

Post by LynnaMerrill » Sat Nov 12, 2011 1:04 am

Yan, много се радвам, че каквото си прочел ти е харесало. Чакам с нетърпение да чуя какво мислиш нататък. :)

Claymore47_Fen, ако искаш можеш да видиш първата глава на сайта ми (или даже в Goodreads , ако натиснеш "Read ebook" бутона до книгата там).
http://www.lynnamerrill.com : writer, programmer, etc.

Bernar
Commoner
Posts: 48
Joined: Sun Dec 18, 2011 7:37 am

Post by Bernar » Sun Dec 18, 2011 8:57 am

Обичам да чета и така се запалих по този форум. Няма какво особено да кажа за себе си. Семейна, домакиня, две деца...едно и също всеки ден. Редовно кисна в нета. Това е
Да! И в долината на мрачната сянка ако ходя,
няма да се уплаша от зло;

User avatar
Nebulas
Farmer
Posts: 67
Joined: Thu Dec 22, 2011 2:10 pm
Location: Plovdiv

Post by Nebulas » Thu Dec 22, 2011 2:43 pm

Здравейте,

На този форум ме довя едно торнадо (Alexis) с идеята "да се запозная с хора". Не знам защо им е на хората да се запознават с мен, така де нищо не са ми направили да им го причинявам, ама нейсе.

Аз съм на 28 реални години, към 12 от тях онлайн гейм време и около 360 години сумарен сарказъм, весели шеги и мрънкане. Имам мнение по всяка тема и то винаги е правилното.

Аз съм разностранно развита личност (особено около кръста) и във всяко нормално общество щях да имам прякор от рода на "мечо". За съжаление съм и доста любопитен/любознателен и като малък четях дебели книжки с картинки на "небюли" (космически образования) та така и прякора ми. Иначе отговарям още на Bjorn (мечка:)) - така си кръщавам spoiler-а в Lineage II.

Харесвам стратегии, RPG, MMO, НЛО и други. Гледам аниме само след щателен контрол и препоръка от Alexis - предпочитам Hentai :)

Това е засега от мен.

Поздрави,
Nebulas
"Information is the most dangerous explosive known to mankind!"
J.Horovitz

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Thu Dec 22, 2011 2:47 pm

Ми, добре дошъл. Разгледай пясъчника, играй си кротко с другите деца, внимавай чии плитки дърпаш и колко силно и се забавлявай :)
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Strelok
Paragon
Posts: 508
Joined: Fri Nov 13, 2009 6:02 pm

Post by Strelok » Thu Dec 22, 2011 3:56 pm

И пиши в аниме секцията, че е много скучно. :P
Spoiler: show
И не спори със Силвър за филми.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Dec 22, 2011 7:07 pm

Е той Силвър изчезна, така или иначе. :lol:

Здрасти Небюлас, чакаме те в Аниме секцията. :)
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Dec 22, 2011 7:36 pm

Yo.
:ninja:

User avatar
Damnation
Farmer
Posts: 50
Joined: Tue Jan 03, 2012 4:45 pm
Location: Sofia

Post by Damnation » Tue Jan 03, 2012 4:56 pm

Здравейте всички :)
До форума стигнах случайно - в досаден работен ден изревах в фейсбук че нямам какво да правя, и една приятелка ми даде линка. Това което видях на пръв поглед ми хареса, и ето ме тук.

Казвам се Стефан, на 26 години съм, занимавам се с софтуерна поддръжка колкото да има пари за манджа.
Иначе, обичам да пиша, от време на време се подвизавам като волнонаемен драскач по лайфстайл сайтове ( за пример webkafe.bg и lifestyle.ibox.bg ), имам си скучен блог, от време на време се мъча да творя нещо по литературно ( преди години спечелих два от конкурсите на Сивостен ) предимно в жанровете фентъзи и научна фантастика, само дето напоследък нямам капка вдъхновение.
Иначе, като хобита бих посочил гледането на сериали, аниме, джиткането на всякакви PC игри ( но все пак предимно WoW ), четенето на книги и гледането на научни програми ( Discovery най-вече ).

Друго, друго... Пия, пуша, ям месо, случва се да припаля тревичка и съм почти (ама не съвсем) женен, демек - нищо човешко не ми е чуждо.

Та...здравейте :)
Ego te provoco

User avatar
Strelok
Paragon
Posts: 508
Joined: Fri Nov 13, 2009 6:02 pm

Post by Strelok » Tue Jan 03, 2012 5:31 pm

Привет, пиши в аниме раздела, че съвсем замря нещо тези дни. :wink:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Jan 03, 2012 6:02 pm

Добре дошъл! И аз бих припалил тревица поне веднъж ама пуста астма... :(
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
gal.eon
Adept
Posts: 220
Joined: Thu Jul 31, 2008 2:10 pm
Contact:

Post by gal.eon » Mon Jan 23, 2012 12:46 pm

Посещавам този форум повече от три години, но май съм пропуснал да се представя.

Казвам се Гален (оттам и ника), на 36, живея в малко българско градче. Компютърен инженер съм, но никога не съм работил нещо подобно.

Обичам да чета - от представляващото за този форум интерес предимно научна фантастика и по-малко фентъзи, иначе се кефя на всякаква литература - от класика да постмодернизъм, от Борхес, Маркес и Кортасар, през Видал и Вонегът, до Абе и Мураками; често посягам към научно-популярни заглавия.

Интересувам се от изобразително изкуство и компютърна графика; програмирам по малко и в тази връзка участвам слабо в demoscene и challenges scene (http://bright-shadows.net, www.rankk.org ...).

Играя предимно point & click puzzle adventure games (Machinarium, The Tiny Bang Story...) и работя по собствен проект за подобна игра.
Обичам и колекционирам механични пъзели (Рубик и т.н, Ханаяма...).

Слушам jazz, funk, trip-hop, downtempo, d'n'b, instrumental hip-hop, но и алтернативен и прогресив рок :)

Атеист съм, но проявявам интерес към въпросите на вярата и религията като израз на/вдъхновение за творчество.

Мечтая (ирационално) за свят без пари и възлагам надежди на идеята за ресурсно ориентирана икономика.

Рядко пиша във форума, явно се впечатлявам от нивото на повечето от пишещите тук и в повечето случаи ви спестявам недобре формулираните и лошо представени мнения.

Това е накратко. Всъщност почти всичко :)
В края на краищата няма жив човек, който да може да разбере другия, защото всеки от нас гастролира пред отделни хора с отделни, избрани измислици от собствения си аз!

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Mon Jan 23, 2012 6:29 pm

Добре дошъл на патерица. :)
Подсети ме, че и аз не съм се представил, ама съм прекалено ветеранарен юзър вече, това е работа за младите. :lol:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
gal.eon
Adept
Posts: 220
Joined: Thu Jul 31, 2008 2:10 pm
Contact:

Post by gal.eon » Tue Jan 24, 2012 8:58 am

Възрастта ми е ветеранска, душата - новобранска :)
В края на краищата няма жив човек, който да може да разбере другия, защото всеки от нас гастролира пред отделни хора с отделни, избрани измислици от собствения си аз!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests