Па'и се!! Биг е Брадъра 2 :)

Мръсните страсти – на сапун
Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Па'и се!! Биг е Брадъра 2 :)

Post by Morgana » Tue Sep 20, 2005 10:10 pm

Преди малко попаднах на един пост на Гибли
"Днес колегите ми коментираха Биг Брадър 2 ... чувствам се омърсена" (цитата е по памет)

И затова реших да сондирам и вашите мнения по темата Биг Брадър2. А вие какво мислите за новия сезон на шоуто? Харесва ли ви избора на участници, начина, по който бяха посрещнати, "луксозната къща", която им беше предоставена, условията за живот? Въобще, всичко, което искате да кажете по темата. Предполагам, че голяма част от вас са гледали поне I-ви брой снощи (аз го гледах).

Е, какво ви е мнението?
Last edited by Morgana on Wed Sep 21, 2005 12:31 pm, edited 1 time in total.
pulled out

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Tue Sep 20, 2005 10:21 pm

Ха, съвсем подходящ раздел от форума за такава тема. :lol: Колкото до мнението ми за Бай Брадър :arrow: гнусна воайорска простотия която не съм гледал, не гледам и няма да гледам нивгаш. Enough said.
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Sep 20, 2005 11:30 pm

Еми моят експириънс е от около 3 минути общо, така че нямам как да коментирам... Но ми е твърде гнусно като концепция...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Grumpi
Sorcerer
Posts: 394
Joined: Thu Jul 29, 2004 1:11 am
Location: Sigil

Post by Grumpi » Tue Sep 20, 2005 11:43 pm

Гнясссс!
Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Sep 21, 2005 9:09 am

Аз така и не съм гледала нищо от сегашния сезон ББ, обаче снощи поразгледах данните, които Радо е дал за себе си... не е истина каква неграмотност просто...
А иначе имам чувството, че участниците са избрани само за да бъдат подходящи за изгавряне. И публиката да не им съчувства особено след него.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Sep 21, 2005 10:27 am

само чувам от околните некви откъслечни сведение, даже и те са ми много.
:ninja:

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Wed Sep 21, 2005 12:43 pm

Оф, Morwen, то да беше само Радо - ше го боднем на китка, както вика баба ми. Обаче за съжаление, хора, много са зле участниците, според мен. В сравнение със сегашните, първите направо ми се струват вече елит. Не мога да разбера каква е целта на организаторите с това шоу (освен печеленето на пари, разбира се). Не мога да разбера и към коя част от населението е насочен Брадъра. Вярно, аз гледах само първото шоу - представяне, влизане в Къщата - и наистина може би не е много честно да давам окончателно мнение за участниците, но все пак смятам, че са хора, които на живо дори не искам да познавам. Каква е целта да събереш на едно място всякакви простаци, пияндета, откровени кухи лейки, екстремни негативисти, явни или скрити педерасти и т.н. все в тоя дух. Шоу ли трябва да е това? И за кого? И това ли е Новата телевизия?( да не говорим колко зле е откъм техническо оборудване и професионална работа на екипите тази телевизия.)

Много съм разочарована от Нова телевизия. :( Когато получиха лиценз за национален ефир бях с големи надежди. Обаче вече окончателно се изпариха. С нищо не са по-различни от която и да било кабеларка.
pulled out

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Wed Sep 21, 2005 12:47 pm

Умно са направили, че са подбрали кретени и простаци, все пак това е масовата аудитория на предаването, която праща СМС след СМС.

Аз и миналия път не го гледах, и сега няма.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Sep 21, 2005 2:05 pm

Напълно подкрепям мнението и недоумението на Моргана. Ако залагат на някакъв още по-голям шок, сбъркали са, станало е твърде гнусно. Слушах вечерта едно интервю с тоя Радо, то бива бива малоумие, ама чак пък толкова просто нема.

Верно предишните участници, квито си бяха пълни кретени до един (Зара някой да е слушал в Стар Академи?), са абсолютен елит в сравнение с тия.

А новата емблема на НТВ е патетик.
This is it. Ground zero.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Sep 21, 2005 4:36 pm

Moridin wrote:А новата емблема на НТВ е патетик.
Меко казано патетик. :P
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Wed Sep 21, 2005 6:40 pm

Moridin wrote:Слушах вечерта едно интервю с тоя Радо, то бива бива малоумие, ама чак пък толкова просто нема.
Ми той май бавноразвиващ се...аз него въобще не искам да го коментирам..

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Wed Sep 21, 2005 8:55 pm

А аз не искам да коментирам когото и да било сред тази тълпа сладострастни зелки, тъй като далакът ме заболява. Ставайки жертва на някаква болна шега на съдбата, аз изгледах откриването на Биг Брадър с всичките му бански костюми, чаршафосани психопати, силиконови устни и възгласи "Сали, Сали, парите им вземи!". Нямам. Думи. И то не защото по начало се изразявам толкова сковано и ограничено - всъщност вие всички обичате леещите се от електронната ми уста бисери на остроумието, признайте си - ами тъй като половината мозъчни клетки в главата ми емигрираха към Кавказ при вида още на първата участничка, та сега нямам достатъчно ресурси да се изразя подобаващо на невероятното недоразумение, което изгледах(или, по-точно, преживях). Хората, за чиито стомашни проблеми, изневери, хранителни режими и шампоани ще ми се налага да слушам в следващите три месеца, от първия до последния са за лечебно заведение. Специализацията на лечебното заведение варира в зависимост от разнообразните им умствени и физически недостатъци, но всички те определено се нуждаят от място, където да не могат да навредят на себе си или на околните. Просто не знам откъде да започна - от душевноболния чалгаджия, от пиянстващата поп-фолк певица, от деспотичната краварка или от умствено изостаналия Аполон. В интерес на истината, колебанията ми са толкова раздиращи, че май изобщо няма да ви говоря за тях. Не. Противно на очакванията ви, няма нищо да ви "кажя" и за морално прогнилата цялостна идея на предаването, за огорчението си от факта, че всичките ми познати вече са хирнотизирани от Ники Кънчев и оная паточка с "шикозно"-то, за отвращението, което подобни неща предизвикват у мен - всичко това вече сте го чули, пак от мен. Пък и, често казано, намирам времето си прекалено ценно за да го губя по префърцунени оди и невротични обвинителни речи, най-малко относно телевизионно предаване(ако смятате, че вече го направих, помислете пак :Р). Но мнението ми е отрицателно. Много отрицателно...

А новото лого на Нова Телевизия е такава смешка! Все едно някаква турска марка ютии си е резервирала горния ляв ъгъл на екрана, в който си прави реклама...

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Wed Sep 21, 2005 10:35 pm

Ахахаха, ROFL!!

Lubimetz13, колепреклонно те моля да гледаш шоуто и да пишеш репортажи тук. :lol: Просто... просто няма такова шоу като сполучливите репортажи, някои - директно "в ефир", които чета в последните 2 дена из нета. Аз брадъра мое и да не го гледам, но чета писанията на гледащите го. И се кефя, да. И си мисля, че съм станала голяма сухарка сега като си чета постовете по темата. Хах, къде отиде чувството ми за хумор? Нещо сноб ли станах, що ли?

Ако някой все пак гледа, коментирайте, моля, има кой да ви чете (е, аз - със сигурност :) ).
pulled out

User avatar
Syberian
Misting
Posts: 338
Joined: Mon Sep 19, 2005 9:47 pm
Location: Logos Naki World
Contact:

Post by Syberian » Wed Sep 21, 2005 10:39 pm

Докато вечерях видях някакъв, който се изповядваше. Хлипаше тъжно и обясняваше как иска да си ходи, още на първия път. Баща ми каза, че го оставили само по прашки, РОФЛ :) ако събера смелост ще взема да изгледам някой `епизод` или както там се наричат :P
You tell me love - tell me where the stars sleep
Tell me why your eyes weep, I really want to know

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Sep 21, 2005 11:04 pm

Killua wrote:Ми той май бавноразвиващ се
А.. не знаех.. :?
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests