За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 07, 2009 9:50 am

Опа Spas - ДК ;p Ама още си играе в пясъчника 55лвл :)

Ashkente - шаман с епичния 2лвл

Warrior след пала ше е малко зор да ме изкефи ;р

ПОП - НИКОГА!
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Aug 07, 2009 10:32 am

Аз имам уориър след пала... има какво да те изкефи, вярвай ми :))
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 07, 2009 10:51 am

Ще видим, може и да нямам време за продължаване на акаунта ся както е потръгнал живота :)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri Aug 07, 2009 11:22 am

Някой добър човек може ли да крафти тоз камък?
http://www.wowhead.com/?item=40129

Щото да плащам по 150г за камък е ок, ама по 400г вече ме боли сърцето :roll:

Пробвах и новия БГ - вечерта беше Isle of Lag, на сутринта - Isle of Horde (17 vs 40 в полза на добитъка). Понеже още никой явно не знае какво трябва да се прави, тръгнахме дружно като една весела дружинка пионери и наподобихме нещо като обсадата на Париж от Жана Д'Арк (ако някой си спомня филма на Люк Бесон :lol: ) - сиреч стояхме пред вратите на крепостта и се почесвахме умно, докато Ордата ни разстрелваше.
За сметка на това когато решихме да защитаваме, същата тази Орда се изсипа от небето и преди да успея да се възмутя "а бе кой замерва с крави??!!", битката вече беше приключила :roll: :shock:

Друг интересен момент беше, че сутринта атакувах сам Уинтерграсп сам-самичък срещу 8 Орди... почти победих :mrgreen: Добре че после се логна Дзверо, та следващата атака я спечелихме безапелационно! :twisted:

Едит: а, да, имам си тигър! Ама не какъв да е, а шарен! Таис ще се пукне от яд като го види, от 3 години си мечтае за такъв :P

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Aug 07, 2009 11:47 am

Аз довечера ще взема още един тоукън и ще мога да взема рецептата за камъка, Тише. И без това ще ми трябва и на мен:) Като се замисля, май нататък ще взимам първо камъни за меле класовете, че то Лийд със сигурност ще вземе първо кастърските :)


Аааааа... да се похваля! Вчера гордо се сдобих с епичния хеликоптер и вече мога да се нося по северните бурни ветрове с него:) Сега почва голямото събиране на пари:) А колко ще успея в това начинание - Божа работа:))))))))))))))))
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 07, 2009 11:54 am

GZ Image

Xellos wrote:Честито Тишее :) Де му е входа на бг-то зема фърла 1 око утре сутрин :)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri Aug 07, 2009 12:00 pm

Xellos wrote:
Xellos wrote:Честито Тишее :) Де му е входа на бг-то зема фърла 1 око утре сутрин :)
Ти взе и да се самоцитираш :P

Входът е където на всяко БГ - кликаш си менюто и се записваш за Isle of Conquest, дори е уикенд БГ сега. Ако си пък някакъв традиционалист и искаше специално през портал да се запишеш, в Даларан портали валяло :P

Между другото вчера видях портал в Стормуинд до Дарк Портала :shock: Магетата станаха излишни... особено след като всеки Crusader може да си купи табард дето да го телепортира до лагера в Айскраун (Даларан оттам е на 30 сек)

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Fri Aug 07, 2009 12:23 pm

Най-добре да имаш табарда за лагера, пръстена за Dalaran (аз пръстен нямам. Не че не мога да си го купя, но 7800g за единия портал? Няма нужда.) и камъка ти остава за столица с AH и малко хора. Silvermoon примерно.

Lannis колко пари трябва да събираш. Със количествата дейлита в Icecrown не е и много трудно вече.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Aug 07, 2009 12:54 pm

Много. Не ме бива много в събирането на пари, но за сметка на това ме бива ужасно много в харченето им - особено по алтове. Имам някакви, но те са като "режийни". Съответно за чопъра на войничето ще трябва да събирам от нулата нататък:). Но пък има време, тя е на 73 ниво, тепърва има да копае до 80, а инженернството й е почти на финала, та няма да се инвестира там. А двете 80-ки ще се трудят да събират парички:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 07, 2009 1:19 pm

По-лесно се цитирам место да едитвам преден пост ;р

Ni hao Ланис ;p
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Sat Aug 08, 2009 10:48 am

Доживях да чуя, че мейджовете са излишни :(
Хвърлям си меча и книжката, /spit на тях и отивам да си вдигам шамана.
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 08, 2009 10:54 am

А кой ше прави вода :mrgreen:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat Aug 08, 2009 3:17 pm

егати спамерите! :evil:
пет дена да реша да пека кълки из черноморието и пет страници тука изписани, революции в гилдията, че и пач с маса промени :evil: епични джемове, Колизеум, нови значки - чувствам се тотално изостанала :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 08, 2009 4:21 pm

Int buff ;p
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Sat Aug 08, 2009 4:21 pm

Welcome back home, Tais :D
Минавам на аркейн, изтрещях с този новия инстанс. Някой добър човек да ми линкне билд, че ме чакат три кофи плодове да правя конфитюр и само жално ще поглеждам компютъра следващите няколко часа :cry:
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest