За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Aug 06, 2009 11:53 am

Ами не знам - на мен ми беше забавно. А още не съм и видяла новия инстанс.

Пък нашият пала танк вчера доста се радва на подобрения си талант
http://www.wowhead.com/?spell=31852

Разбирайте, хийлърите малко спяхме на моменти.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Xellos
Moderator
Posts: 20319
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Aug 06, 2009 12:23 pm

Са да видя за какво мога да похарча онъра след пача за палата. Ше падне едно екзорсизване ся по бг-тата мамата си трака :mrgreen: :mrgreen:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Thu Aug 06, 2009 12:54 pm

Можеш да го похарчиш за epic gems. По 10к парчето.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Thu Aug 06, 2009 1:02 pm

Xellos wrote:Са да видя за какво мога да похарча онъра след пача за палата. Ше падне едно екзорсизване ся по бг-тата мамата си трака :mrgreen: :mrgreen:
Докато не свърши Арена сезона - за нищо :? Седя си аз със 100 тона значки и хонор-кап, с пълен холи-гиър и се чудя и аз за какво да харча :roll:

А иначе за Екзорсизма - по-голяма простотия надали можеха да измислят. Срещу кой да го ползвам в БГ? Аз го играя меле, да не съм кастър, че да стоя на 30 ярда и да каствам? Я пробвай срещу роге или уориър и ще ходиш следващите 10 секунди безполезен наоколо (да не забравяме и КС на магетата). Обаче го прецакаха брутално за ПвЕ, ДПС-то ми като танк пада моментално надолу, щото освен за пул, за нищо друго не става. И соло-играта ми прецаква, сега освен след стън, кога да го ползвам? Промените по Divine Plea талантите пък ми бръкнаха в мана-регенерацията (не се рефрешва от джъджмънт, е за чий?) и сега дори се налага да спирам да пия вода :shock:

О, забравих, новите Crusader-куести - при цитаделата куеста е да убиеш... трима командири :roll: Ай честито :wink: Така де, нали кат си Crusader, значи си майстор на копието, нях :mrgreen:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Aug 06, 2009 1:19 pm

Може да сте го виждали това, обаче аз чак днес му се нарадвах, като го догледах в подписа на една девойка от гилдията
Would a tauren paladin be a holy cow?
:lol: :lol: :lol:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Thu Aug 06, 2009 2:40 pm

Xellos wrote:Са да видя за какво мога да похарча онъра след пача за палата.
И аз се чудех какво да ги правя тези 75 к та взех купих 4 джема и ги пуснах в АХ, ама за какво ли :roll:
Супер досадното за мен е да правя дейлитата на JC, че кьорава рецепта не мога да си взема в момента
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Aug 06, 2009 2:50 pm

Защо да не можеш да вземеш?
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Aug 06, 2009 3:21 pm

Аз се чувствам доста глупаво, защото похарчих бая пари точно преди пача за неща, които сега са безкрайно лесно достъпни.

Анну ме предупреди, ама аз вече бях купила 5 орба по 500 голд от AH точно денят преди пача.

А самият пач... такова мазало... голяма обърквация. Използвах си хероик значките, които имах за епични джемове и си сокетнах новото коланче с epic spell power and intellect. Купих си честа 8.5 и сега събирам значки за каската и за още 6 орба, с които Ланис да ми крафтне ботушките.

Триумф значките дават невероятни предмети. Интелект тринкетът ме накара да скърцам със зъби за похарчените пари за Darkmoon картата.

С толкова смяна на джемове и гиър първо останах без пари, второ статсовете ми са пълен буламач и трябва отново да правя баланс. Не всеки джуълкрафтър в гилдията ни може да прави епичните джемове. Трябва ми критикъл страйк джем и интелект + спел пауър джем.

Изобщо мразя хаоса в началото след пача... искам си адоните работещи и да ми е ясно кое къде е и срещу какви значки какво и откъде може да се купи.

Иначе ние фармихме Накс10 О_О за рекордно кратко време и после хероици. С това темпо ще имам още две парчета нов гиър скоро, а никакви пари да ги джемна и енчантна.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Aug 06, 2009 4:14 pm

Дима, аз на твое място бих потърсила някой да ми изкрафти другите ботуши.

http://www.wowhead.com/?item=45105

(Всъщност чудя се дали и аз да не прорева в трейд канала за някой, дето знае "кройките":)). Така ще замениш хейст за крит и според мен ще можеш спокойно да си инвестираш жълтите сокети в интелект и спелпауър + интелект. Естествено, въпрос на избор е. Освен това, вземай си и buckle за още един сокет на колана:). Ако не си го направила (шпионирам те:))

Аз мога да ти направя интелект и спелпауър джем - вчера взех тези:
http://www.wowhead.com/?item=46930
http://www.wowhead.com/?item=46947
http://www.wowhead.com/?item=46916
http://www.wowhead.com/?item=46939

Тринкетът и мен ме израдва - вече поне няма да рева за Мимиронския тринкет.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Aug 06, 2009 4:21 pm

Ланис, аз също шпионирам и не знам защо Армърито не ми показва белт бъкъла. Всъщност жълтия и червен сокет са ми епични интелект и спел пауър, а бъкълът е оранжевият джем. Има някакъв бъг, защото не ми показва и Т8.5 робата :).

Но като гледам сега мога да жертвам още хейст за крит и мп5, защото ми е паднал под 300. Но пък и аз в Армъри не съм показана с Даркмуун картата или +100 спирит тринкета. Имам начини да :) сменям парчета от гиъра за различни битки.

Ами, аз ще питам в бг канала ако някой от нашите си джуълкрафтъри може да прави някои от епичните джемове. Хареса ми твоят епичен оранжев джем на колана.

А за пътъчките - не знаех, че има такъв патърн!!! :) Като енциклопедия :) на добрите новини си! Мерси!


ЕДИТ: Ооооо, ама ти си взела епичния интелект + спел пауър оранжев джем! Обичам те, ще си кажа довечера ако си наоколо или утре :).

Аз съм в пълен хаос покрай пача още :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Thu Aug 06, 2009 5:02 pm

Кои са ви героите че ми стана интересно, а не ми се преравят 4 теми по 100 страници да ги намеря :)
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Aug 06, 2009 5:07 pm

Аз и Елейн сме дисциплинирани :) Тръгнали сме от различни храмове, но това поради расовия произход:)

това са мейнове, де. Аз се забавлявам с мелета в последно време - пала и уориър.

Кселоса не е ясно вече кой е и какъв е :P Последно е паладин :) Но има и друид, и хънтър:)

Добавено: май всъщност за имената питаш - Lannis и Ephemera са "колежките":)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Thu Aug 06, 2009 6:07 pm

Lannis wrote:Защо да не можеш да вземеш?
Нямам токени, естествено :lol:
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

Xellos
Moderator
Posts: 20319
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Aug 06, 2009 6:23 pm

Goshko wrote:Кои са ви героите че ми стана интересно, а не ми се преравят 4 теми по 100 страници да ги намеря :)
Всуе на Зенедар :)

Гиърнати са като първите прошляци, ама за малко бг и нормално куестене са ок. Не се кефа на гилдии организация и ангажименти :) Ма с тва се по лесно лвлване нема как да нема бързите 80ки.

Palamarka 80лвл мома Пала - за ся фаворит минички + 0 инжинерство :D
бизнес аверите :)
Slivovica - 80 коза Хънтър - кожа и кожарство
Miskinche - 80 дългоух Друид - билкар и алхимик - Ni hao :D

първи герой (оказа се че не секефа толкоз на кастъри) Flufinela 70ка - коза Маге тейлър + празен за ся може бижутерка ма нема да е скоро хич.
Baychoto - прашасало малък 40+ гном роге.
Bubeto 20ка - прашасъл гном Лок - заебан, че да ми е интересно и с орда да дигна някой клас нов.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Aug 07, 2009 9:42 am

Липсват ти шаман, поп, недоумрял рицар и един слааавен солдат! :P
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests