Joss Whedon's Dollhouse

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Mar 15, 2009 3:53 pm

Що, изгледал си всички хубави сериали вече? :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Mar 15, 2009 4:13 pm

Улавям се, че и аз вече следя главно завършени сезони напоследък. Откакто подхванах "Доктор Хаус" (4 сезона), а след това се готвя за "Боунс" (3 сезона) губя желание да следя сериали епизод по епизод.

Сега следя само Батълстара на отделни епизоди, ама той и без това завършва този месец.

Петия на Долхаус го гледах малко отначало, превъртях, гледах края и нямах желание да изгледам целия епизод. Историята и персонажите все по-слабо ме вълнуват. А като гледам настроенията по разни форуми и други фенове са така, включително уидънисти.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Mar 15, 2009 9:40 pm

Roland wrote:Що, изгледал си всички хубави сериали вече? :lol:
Аз съм ги изгледал!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Mar 15, 2009 9:53 pm

Мне, пълна липса на търпение. Пък и се губи тръпката - все пак сериала се предполага да го гледам всяка седмица :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Mar 16, 2009 8:55 am

armageddon wrote:Мне, пълна липса на търпение. Пък и се губи тръпката - все пак сериала се предполага да го гледам всяка седмица :)
Всичките очаквания, дето натрупваш през тая седмица, ти вкарват автогол накрая. Поне с мен винаги е било така. Освен това кво значи нетърпение? Ако гледаш просто друг сериал в момента, кво те спира да се абстрахираш, че тоя върви? Смисъл, аз съм болен фен на Уидън и изобщо не ми е проблем да си чакам.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Mar 16, 2009 10:10 am

Нищо не ми пречи да се абстрахирам. Или всичко ми пречи, не знам. Виж някакси в повечето случаи успявам да се абстрахирам от очакванията. Просто предпочитам да го гледам при възможност, когато излезе. Въпрос на вкус, може би, пък и бил той и лош понякога.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Mar 16, 2009 9:49 pm

Изгледах първите три епизода и...донякъде ме хуукнаха, което е хипер-странно, защото бях готова за негативни изживявания (пък и не съм човек на сериалите).
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sat Mar 21, 2009 5:30 pm

ЙЕЙ Файнали епизод,който да не е филър!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Mar 22, 2009 9:50 pm

О да. Определено се надявам да е истина и това да е епизода с главно Е по който са кроени и останалите. Досегашните бяха просто чудесни, но със 6ти нещата загрубяват. жалкото е че остават към 7 епизода от този сезон :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Mar 23, 2009 7:55 pm

Доста различно темпо от досегашните - мен даже ми беше малко свръх сичкото това действие в един епизод. Но не е зле - да видим следващия.
Засега обаче не харесвам нито един от персонажите - никакви са ми. То и няма как, след като те нямат собствен характер поради спецификата на сериала. Историята е яка, но не виждам кво толкова могат да правят в повече от 1 сезон.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Wed Mar 25, 2009 2:44 am

Хареса ми
Spoiler: show
He'll throw the kindle at you!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Apr 05, 2009 6:06 pm

Тоя сериал все едно е правен от някой друг. Къде е чувството за хумор? Лафовете?
Тъпее ми нещо напоследък.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Apr 05, 2009 6:59 pm

Не се опитвам да извъртам нещата, още повече пък като не съм го гледал, но доколко е възможно кофти отзивите да са точно щото хората очакват хумора и лафовете, а Уидън е искал да направи нещо съвсем различно тоя път?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Apr 05, 2009 7:13 pm

Еми много рандъм става така. Не е лош сериалът, но е безличен. Тия на Уидън имат бати характера.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Apr 06, 2009 7:01 pm

Ми май наистина се е опитвал човека да прави нещо по различно. Примерно последния епизод (е, не от тази седмица, от миналата) беше доста забавен.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests