Grindhouse (определено Бибрутално) = @_@

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply
zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed Jun 27, 2007 9:23 am

Muad_Dib wrote:Убер за Мачете, ако е вярно!!!!
Ами виж, има го тук:

http://www.imdb.com/title/tt0985694/

Освен това по форумите там твърдят, че и Rotten Tomatoes са го съобщили. Засега май щяло да бъде нещо като бонус DVD към DVD-то на Grindhouse.
This signature is not yet rated

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Wed Jun 27, 2007 9:23 am

:shark:
Feel the summer!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 27, 2007 9:28 am

ААААА давайте го тва ДВД мамка му нямам търпение! Това сигурно ще е един от особено злите бокс сетове в последно време.

Да не говорим, че и още съм в ступор от екстремната доза КЕФ, която ми донесе Планет Терър.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Jun 27, 2007 9:44 am

Аз сигурно съм единствената, която не хареса тези филми убер-хипер-мега-супер-гига много. Всъщност Death Proof доста ми хареса, но Planet Terror беше подигравка. Ся, едно на ръка, че беше подигравка с всичките филми от тоя жанр, но някак си беше подигравка и със зрителя. Което в определени случаи си е голям плюс, но имам чувството, че тук прекалиха. И в началото филмът се взимаше твърде насериозно, чак накрая го усетих като гротеска.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed Jun 27, 2007 9:59 am

Morwen wrote:Аз сигурно съм единствената, която не хареса тези филми убер-хипер-мега-супер-гига много. Всъщност Death Proof доста ми хареса, но Planet Terror беше подигравка. Ся, едно на ръка, че беше подигравка с всичките филми от тоя жанр, но някак си беше подигравка и със зрителя. Което в определени случаи си е голям плюс, но имам чувството, че тук прекалиха. И в началото филмът се взимаше твърде насериозно, чак накрая го усетих като гротеска.
Защо, то според мен това е била идеята - да видят колко хора ще се излъжат да отидат да гледат тази пълна ебавка :) Абе лошо няма, на мен лично Planet Terror ми беше адски смешен, а аз по принцип не обичам филми на ужасите, още по-малко пък такива със зомбита. Колкото до Death Proof, сега като погледна след няколко дни, като че ли и на мен ми харесва малко повече, въпреки че и там имаше доста зли ебавки с какво ли не.

И Никола, DVD-то си го поръчвам от раз, затова спор няма :)
This signature is not yet rated

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 27, 2007 10:12 am

Морви, бях почти 100% убеден, че така ще се чувстващ. Еми какво да кажа - няма смисъл да спорим, този път както никога май си единствената.

И този филм ако се е взимал насериозно дори за 5 мин въобще никой от нас нямаше да му се кефи толкова.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jun 27, 2007 10:19 am

Seconded. Planet Terror за мене беше много по-култовият, не за друго, а защото МАСИВНИ части от втория филм бяха безумно скучни (макар и on a purpose) и пълни с някакъв евтин women's chatter.

Но първият... never missed :mrgreen:

Бтв втф е лошото да се подиграваш със зрителя? :shock:

Мачетето нема такава простотия :)))
This is it. Ground zero.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Jun 27, 2007 10:21 am

Ебаси яките филми. Не просто нямам думи. Родригез и Тарантино ми разбиха представите за това как се правят филми с единстена цел удоволствие. Planet Terror беше толкова брутално як, че просто всяка реплика или сцена от него къртеше. Death Proof първоначално сравнен с филма на Родригез ми се струваше по-зле, но сега вече не мисля така. Остро се взимат на оригинални ДВД-та като излязат, и двата. Дано само да имат някякъв по-мазен реализ.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Jun 27, 2007 10:24 am

Planet Terror за мене беше много по-култовият, не за друго, а защото МАСИВНИ части от втория филм бяха безумно скучни (макар и on a purpose) и пълни с някакъв евтин women's chatter.
Масивни части от първия бяха пълни със странните зомбита, които нападат разни хора пак и пак. Същото клише само че в друг жанр.
Бтв, нашият "първи" не беше ли всъщност вторият по принцип?
Бтв втф е лошото да се подиграваш със зрителя?
Зависи в какви количества, както казах.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jun 27, 2007 10:33 am

Не, нашият първи Е първият, пуснат ТУК като втори ;) Яко объркване става.

Жоро, изгледай пак Дет Прууф и ше си говорим ;) За мен всяка дума, излязла от устата на тия жени, беше диамант. Такава игра НЯМА просто. Впрочем и "скучните" части като не си се надъхал от Планет Терър и знаеш какво да очакваш, изглеждат много по-кратки.

Изобщо за разлика от Теръра, който изтъпява с всяко следващо гледане, Дет Прууфа става все по-як, а и му хващаш повече от ийстърите.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Jun 27, 2007 10:34 am

Morwen wrote:
Бтв втф е лошото да се подиграваш със зрителя?
Зависи в какви количества, както казах.
Липсващата част от филма на Родригез беше много брутална ебавка.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jun 27, 2007 10:36 am

Грозни зомбита, нападащи хора, пред женски чит-чат ЕНИТАЙМ :roll:

ми според бг-разпространителите Терора е втория, според Рольо - обратното.... мисля, че оригинално в грайндхауз тия филми са ги прожектирали едновременно ;р (back to back)

Аз това Хобо не можах да го намеря. Бтв в ютюба има и доста други трейлъри (напр. Child Molester) - те дали не са истински грайндхауз трейлъри? :mrgreen: В смисъл и те ли са от тоя фийчър?
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jun 27, 2007 10:38 am

Moridin wrote:Грозни зомбита, нападащи хора, пред женски чит-чат ЕНИТАЙМ :roll:
Начи, КОГАТО ги изгледаш пак ударно като мен, ще можеш да говориш колкото си искаш :) сега ШАТ ДА ФАК ЪП по тоя повод 8-)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jun 27, 2007 10:39 am

Ъм, скрий се ;р

това "когато" все пак имаше неправилния импликейшън. Филмите кефят, но остро не струват 12 лв.
This is it. Ground zero.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Wed Jun 27, 2007 10:39 am

Planet Terror - trailers - Death Proof по принцип трябва да е.

И Death Proof не трябва да се гледа според мен като отделен филм. Просто той разчита на адреналина от първата част за бавната си прелюдия, която малко да ти приспи вниманието и после да ти избие зъбите. Още по-брутално щеше да е вместо да тичам между двата филма да си взимам билет и да влизам в друга зала просто да съм се размазал и да гледам изродските трейлъри, обаче кво да правиш. Както каза един пич на сина си, които се изнасяше и го питаше за съвет:
"Live sucks and than you die."
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests