Spam Is In The Air

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Dec 30, 2007 5:47 pm

:vomit: :vomit: :vomit:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Dec 30, 2007 9:41 pm

marfee -
Spoiler: show
Image
изобщо акое останал някой да не го знае тва ;)
http://icanhascheezburger.com
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 01, 2008 5:24 pm

Ех тия люти варненкии ;)

Седем жени приети в токсикологията във Варна
News Bg - 01 Януари 17:07
Oбщо 8 души в много тежко състояние
Много тежко дежурство в новогодишната нощ отчетоха от токсикологията във Военна болница във Варна. От полунощ до шест часа и тридесет минути сутринта на 1 януари са били приети общо 8 души в много тежко състояние, от които седем жени на възраст от 17 до 30 г., информира д-р Снежа Златева, цитирана от радио Варна. Всички жени са си били у дома и са пили неметилов алкохол, в големи количества и при това на гладно, коментира дежурният лекар.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jan 01, 2008 5:27 pm

Е кат са хитри ша пийат на гладно, той и един приятел така на НГ....

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jan 02, 2008 10:35 am

Жени вижте как да се оправяте с gaming addicts :)
Spoiler: show
Image
Image
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Rayko
Scholar
Posts: 148
Joined: Wed Dec 26, 2007 10:17 am

Post by Rayko » Wed Jan 02, 2008 11:19 am

ХАХАХА и аз чета Ctrl+Alt+Del мн завбавен комикс.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jan 02, 2008 1:08 pm

Тайванка остана без скъпите си силиконови гърди, след като пчела я ужили на „неправилното” място.

Жената, облечена с рокля с дълбоко деколте, се возела на мотор. В един момент в деколтето й влязла пчелата, която я ужилила по дясната гърда.

„След няколко часа забелязах, че става нещо странно. Тогава разбрах, че гърдата ми намалява и намалява. Два дни по-късно тя беше напълно спаднала“, разказва 31-годишната жена без късмет, която си била поставила имплантанти преди три години.

Хирургът, който направил това, заявил, че гърдите й е трябвало да издържат на натиск от 200 килограма и е странно, че са спаднали в резултат на ухапване от пчела.

„Тя е много слаба, а поради имплантантите кожата на гърдите й е много тънка и затова е толкова чувствителна“, обясни лекарят. Той безплатно ще възстанови на жената „пробитата“ гърда.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Jan 02, 2008 3:29 pm

Бе, винаги съм се чудела - няма ли начин да присаждат собствена тъкан, а не силикон? В смисъл, отлабваш на неправилните места и дебелееш на правилното... и не се пука... Жеко ми беше казвал, че е възможно, но не съм чувала да се прави.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jan 02, 2008 3:43 pm

Тъканта е съвсем различна- гърдите имат специфична тъкан. От друга страна по- голямото съдържание на тлъстините е във вид на вода. Единственият начин е да клонират тъкан и после да я присадят. Само че силикона излиза 10 пъти по евтино :wink:
Last edited by RRSunknown on Wed Jan 02, 2008 4:03 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Wed Jan 02, 2008 4:01 pm

Може да се прави, Морви. Може да се вземе мастна тъкан от корем или задник и да се постави в гърдите, проблемът е че тя не може така добре да се оформи като готовите импланти и освен това е склонна да се резорбира, което в последствие може да доведе до много неприятни от естетическа гледна точка последствия.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jan 02, 2008 4:19 pm

Не си е работа :shock:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jan 04, 2008 1:38 pm

http://img205.imageshack.us/img205/801/11fx5.jpg

Убер колажче от подписа на Ефко на един друг форум, което чак сега виждам :lol:

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Fri Jan 04, 2008 2:01 pm

ne e kolaj4e:D:D:D:D

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jan 04, 2008 2:06 pm

Много е политически некоректно и много кефи. А Жоро сигурно ще си го свали за уолпейпър... :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Jan 04, 2008 5:33 pm

Може би случайно, но се натъкнах на една фотогалерия на жена, използваща същия ник като Миленчето:

http://photo-cult.com/presenting/morwen/p1.php

Много интересен поглед върху фотографията, на мен особено ми допадат импровизациите по черно-белите пейзажи, но и останалите са много интересни - определено си заслужава човек да отдели малко време и да разгледа.
This signature is not yet rated

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest