Fallout 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Oct 23, 2008 10:04 am

Басии кога ще ми идват преордъритее! Fable 2, Dead Space, Fallout 3, Gears of War 2.......

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 23, 2008 10:07 am

+ Saints Row 2, на който ей така пшо допирателната играх до 4 часа през нощта вчера...Сори за офтопика, аз спирам.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Oct 23, 2008 11:09 am

AlDim wrote:Според мен колкото и да е отворена една игра, лишаването й от високи точки, били те босове или нещо друго, е неадекватно решение. Така беше в Oblivion и доста бързо ме отегчи до смърт - цялото действие е, тъй да се каже, на една равнина.
подозирам че на Обливиън само си минавал основния куест, защото в някои от страничните има доста "снажни" създания и някои уникални
(Например Еднорога който си хванах за основен кон)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Oct 28, 2008 12:08 pm

Фолаута ми обяснява че за да стартира играта, трябва да си инсталирам драйвер за защитата на ПЦ-то.

Поздравления Бетседа - дори играта ви да е страхотна пак няма да я купя. Обичам когато компаниите производители на игри ми дават основания да пиратствам :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Oct 28, 2008 12:27 pm

Ами аз вече съм си я купил и ще му мисля... Сигурно ще го преглътна тоя драйвер... за сега. Към 31-ви или 1-ви трябва да ми я доставят и ще видим какво е положението. Определено ще псувам, но искам да я играя, няма начин :D

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 28, 2008 1:14 pm

The Dragon wrote:Фолаута ми обяснява че за да стартира играта, трябва да си инсталирам драйвер за защитата на ПЦ-то.

Поздравления Бетседа - дори играта ви да е страхотна пак няма да я купя. Обичам когато компаниите производители на игри ми дават основания да пиратствам :)
Да, а те спира да си я купиш за бокса, където няма такива глупости, това, че...?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Oct 28, 2008 1:20 pm

Roland wrote:
The Dragon wrote:Фолаута ми обяснява че за да стартира играта, трябва да си инсталирам драйвер за защитата на ПЦ-то.

Поздравления Бетседа - дори играта ви да е страхотна пак няма да я купя. Обичам когато компаниите производители на игри ми дават основания да пиратствам :)
Да, а те спира да си я купиш за бокса, където няма такива глупости, това, че...?
Не я искам за бокс като за начало? И дребния факт че е 59<98 ?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 28, 2008 1:33 pm

Е и? Искаш да играеш играта, нали? Не те кефи опцията за РС, не си я купуваш, не я играеш. Все още искаш да я играеш? Е, имаш и друга опция. Не виждам как това, че другата е по-скъпа и "не я искаш", те оправдава да пиратстваш.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Oct 28, 2008 2:02 pm

Roland wrote:Е и? Искаш да играеш играта, нали? Не те кефи опцията за РС, не си я купуваш, не я играеш. Все още искаш да я играеш? Е, имаш и друга опция. Не виждам как това, че другата е по-скъпа и "не я искаш", те оправдава да пиратстваш.
Рол - оправдава ме да пиратствам за PC защитата която ползват. След като така или иначе съм принуден да ползвам крак защото те се правят на умни, няма смисъл да купувам.

А Хбокса просто не е опция. Не ми се играе на него а и самата машина от около 6 месеца не е вкъщи и няма изгледи да се върне скоро.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Oct 28, 2008 2:23 pm

игри на Бетесда е абсолютно безмислено да се закупуват за конзола - това е моето лично мнение- просто модовете и плъгините които винаги, ама винаги се появяват за техните игри оправяйки им проблемите и създавайки по добра графика и кънтент.
За Oblivion и Morowind има десетки, стотици модове които са качествени и променят като едни същински аддони или експанжъни играта.

Същото сигурно ще стане и с Fallout 3 (ако не са преебали world builder-a)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 28, 2008 2:30 pm

За Обливиън излизаха разни експанжъни и за бокса, доколкото си спомням.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Oct 28, 2008 2:54 pm

Roland wrote:За Обливиън излизаха разни експанжъни и за бокса, доколкото си спомням.
излизаха някакви официални адончета които са някакви жалки трохи в сравнение с това което се правеше на PC сцената.
Веднага ти давам пример- изключително грозните физиономии на хората в оригинала бяха опраевни с мод който сменя текстурите тотално , добавя реалистични прически, белези, мустаци, бради и нови мимики и като цяло прави лицата коренно различни и реални.
И това само една малка част.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Oct 28, 2008 4:58 pm

Как мога да го скипна това педалско интро и да почвам директно на изхода на Vault-a?

Имат ли значение за края на историяте нещата дето ги правиш в началото? щото аз без да искам минах като JS-2 през гора?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Oct 28, 2008 5:18 pm

Ех... Излезна кракната в арена. Гледам я и ме боли сърцето, моята ще дойде най-рано, след три дни. :(

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Oct 28, 2008 7:08 pm

"Across the three platforms, the PC version of Fallout 3 is the best, provided you have hardware that can handle it. The PC version has better lighting, a bit more graphical detail, and just looks better, overall. It's a Games For Windows Live game, too, so if you're dead set on playing the game with an Xbox 360 controller, you can do that on the PC, as well. Additionally, it has achievements, just like the 360 version, though they're kept separately--this means you could technically double up, play the game to completion on both the 360 and the PC, and have double the points as a result.

The 360 version is no slouch, though. It might not be quite as pretty as the PC version, but it still looks fine. The load times remain pretty reasonable. The PlayStation 3 version is below the 360 version, by comparison. The level of detail when you're in the wasteland or other areas where you can see for great distances isn't quite as good, the game seems to be a bit more aliased, and the frame rate isn't as smooth. Plus, the PS3 version of the game doesn't have any trophy support (yet), and the game actually freezes every time a status message, such as "so and so is online" or "DUDE HOW DID U GET FALLOUT 3 EARLY!!!!???" is on-screen. That's bad enough to make you want to log out of the PlayStation Network before booting up the PS3 version of the game."

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest