Doctor Who & Torchwood

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Fri Aug 09, 2013 8:31 pm

Не знам как някой може да не харесва Мат Смит, абсолютно изумен съм. Да, първите няколко епизода бях като....може да е готин ама не е Тенант, обаче като се развъртяха арките с The Silent и всичко се промени тотално.
Иначе малко спойлерче. Доктора отиде на собствения си гроб. "The one place he must never go" - Trenzallor. + Показаха първото превъплащение на Доктора, след като се зададе първият въпрос на вселената ака "The silence will fall, when the question is answered". + Разбра се, коя е Ривър Сонг и за какво се бори.
Мисля, че това са ми едни от любимите сезони. ^^

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 09, 2013 9:03 pm

Мат Смит като актьор е много ок, просто цялата история като сценарий и за бога РОРИ убиха всичко детско в мен дето харесваше Доктора с малки изключения тук там епизоди.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Fri Aug 09, 2013 9:32 pm

Ем, аз успях да свикна с него или на повечето места да го игнорирам, но с ръка на сърцето мога да си кажа, че 4 епизод, когато завинаги се разделиха с Доктора ми падна камък от сърцето хД.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Aug 09, 2013 10:05 pm

Мерси тайгъре! А коя е новата му партньорка? Оная, Ривър, ли? Май така й беше името.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6474
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Aug 09, 2013 10:10 pm

Не, тотално нова е, Клара се казва и поне на мен като че ли ми е най-симпатичната до момента.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 09, 2013 10:27 pm

Да, Клара е доста яка като персонаж и мега кют актриса.

Image

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Sat Aug 10, 2013 1:56 am

Ameliq, 6-ти сезон е абсолютна страхотия. Там Мат Смит е просто велик. Изгледай го. Първата половина на 7-ми също е много добра, но втората е пълен провал и то в никакъв случай заради Мат. Защо не махат Мофат вече бе? :cry:
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Aug 10, 2013 3:43 am

Amelia wrote:Fuck the fuck off лафа го осиновявам моментално!!!!!!!!!
То тоя лаф е от сериала за правителствена агенция с Капалди всъщност, който се каня да гледам от много време и който има филм с Джеймс Гандолфини в него.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 10, 2013 11:45 am

Бе за мене друга слабост е, че няма Як лошковец, се са извадени като от пауър рейнджърс нови дето има. След Мастъра на Джон Сим и епиката между него и Тенант просто другото е бая рециклиране. Ще се гледа де, не е толкова зле че да не се изгледа 1 път тия сезони Амелия, ама няма да си кривя душата, че ще ми липсва Мат особено.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Aug 10, 2013 11:54 am

Точно 6ти сезон има мн добри епизоди - The Doctor's Wife, по сценарий на Нийл Геймън, и един към края с дъртото Ейми, на който не си спомням заглавието. Всичко с Ривърката обаче си е за кофите, невероятна сценарна помия от страна на Мофат, на който съм съгласен че му е време да си ходи. Последния сезон още не съм го видял, та незнам точно как е настоящото положение, но не съм хипер оптимистично настроен.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Sat Aug 10, 2013 3:12 pm

Xellos wrote:Бе за мене друга слабост е, че няма Як лошковец, се са извадени като от пауър рейнджърс нови дето има. След Мастъра на Джон Сим и епиката между него и Тенант просто другото е бая рециклиране. Ще се гледа де, не е толкова зле че да не се изгледа 1 път тия сезони Амелия, ама няма да си кривя душата, че ще ми липсва Мат особено.
За мен "The Silence" си бяха достатъчно готини лошковци. Беше супер майндфък. Пък и винаги могат да се върнат, кой знае.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Aug 10, 2013 3:24 pm

ProxyFantasy wrote:
Xellos wrote:Бе за мене друга слабост е, че няма Як лошковец, се са извадени като от пауър рейнджърс нови дето има. След Мастъра на Джон Сим и епиката между него и Тенант просто другото е бая рециклиране. Ще се гледа де, не е толкова зле че да не се изгледа 1 път тия сезони Амелия, ама няма да си кривя душата, че ще ми липсва Мат особено.
За мен "The Silence" си бяха достатъчно готини лошковци. Беше супер майндфък. Пък и винаги могат да се върнат, кой знае.
Е освен дето климаксът и на 5-ти, и на 6-ти сезон беше точно никъв с тях.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Aug 10, 2013 3:44 pm

Имаше мн неща, коиъо можеше да са интересен лошковец - освен The Silence може да включим и Бовариан и примерно безглавите монаси, но изобщо целия арк беше дерайлиран и свърши едно такова никакво.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 10, 2013 4:12 pm

Ха мотамо квото и аз мисля
http://www.ign.com/articles/2012/01/25/ ... ray-review

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Aug 10, 2013 6:45 pm

Мда, и аз :) Тъжното е, че имаше момент в който Ривър наистина беше the coolest character in the History of Ever(tm).

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest