Euro 2004 :)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5266
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Mon Jun 14, 2004 2:12 am

Англия пак показа "класата" си, а треньорът на Франция показа, че е тотален олигофрен, което е хубаво. :P
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jun 14, 2004 6:48 am

Мизерният вратар е виновен за всичко, така хубаво си тръгна към 1:1 с тоя фал, ама на! Гнях.

Добре, ми...

Дания - Италия 0:1
Швеция - България 2:1
This is it. Ground zero.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jun 14, 2004 8:26 am

Никога не ми е правило впечатление английският национален отбор да е чак толкова добър колкото го превъзнасят непрекъснато. Снощи обаче се представиха достойно, макар че и от километър си личеше, че французите играят по-добре, въпреки че не бяха и във форма...

А Бекъм е една голяяяяма карикатура на стадиона...

Страхотен мач беше, аз съм си много доволна :)

Дания-Италия 0:2
Швеция-България 3:0
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Jun 14, 2004 9:04 am

Трагедия :cry: Трагедияяяяяаааа...... :cry: :cry:
Шибаните франсета биха :( То поне да бяха французи, ми те събрали де що има боклук из планетата, разни чернилки и араби. Те това ми е най-омразния отбор. И до кога с този късмет бе!?!?!? Така станаха европейски шампиони с гол в последните минути срещу Италия. Мъка, мъка, мъка, мъка.... Дано поне са намери накой 'добър' футболист от типа Едгар Давидс, да ги счупи от ритане тия гадини. Мамка им и мизерници, веше се класираха за следващата фаза.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jun 14, 2004 9:07 am

В крайна сметка единственото важно на това европейско освен наште естествено, е италианците да падат много, злобно и позорно. И много. И позорно. Да им е гадно и да страдат. Много. И - позорно.
This is it. Ground zero.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jun 14, 2004 9:15 am

Швеция - България 6:0
Дания - Италия 1:1
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Jun 14, 2004 9:17 am

Demandred wrote:Англичаните винаги са си били специалисти по удавяването на края на Дунава... :D
На Ламанша би било по-подходящо. Обаче не е и съвсем вярно. Очевидно те или успяват да обърнат мача в последния момент, или тях ги обръщат!

Ах, че беше противно! Повече няма да гледам дузпи!!! Винаги отборът, който харесвам пропуска, а противниците са безпогрешни. Много е подтискащо!!!!!!!!

За днес

Дания - Италия 2:1
Швеция - България 2:0 (дано да бъркам :wink: )

Моридин, що такава ненавист към италианците?
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Jun 14, 2004 9:25 am

Мачът беше великолепен! На това нещо му се вика трилър и то от класа - през цялото време си в напрежение и до последната минута нямаш идея кой е убиецът:)))) То аз, дет не мога да понасям Франция, бях направо възхитена, за другите, дето нямат моята непоносимост не знам какво да си мисля:))) Хич не съжалявам, дето не познах, специално за тоз мач говоря. А за хърватите и швейцарците нямам думи - два отбора в кома, пльоснати на стадиона... Какъв беше тоз ужас?!

Сега за днеска идея нямам дали да давам резултати - то се видя, че нищо не мога да позная:( Обикновено ми се случва да уцеля някой резултат, туй чудо сегашното просто не за приказване:( А да не споменавам, че от снощи насам ми се привиждат някакви такива неща като
Швеция - България - 4:1 с извинение. Нашите ги могат тези работи! Много ще се радвам ако точно този резултат също ми се размине с познаването. Дано!
Италия - Дания - откровено не знам... е, хади, 2:0 за италианците, дано поне те не ме подведат, даноооо!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Jun 14, 2004 9:26 am

Виж, това за италианците не звучи лошо. Да падат, няма да тъжа за тях. Ама освен италианците, много ми се иска да 'надръгнем' много лошо испанците или чехите. България няма победа в официален мач срещу Испания ( и в приятелски също). Последния мач дето го играхме преди година в Испания ( контрола) те ни биха с 1:0 и после имаше арогантни изказвания от типа, че сме били много слаби, контролата била едва ли не безсмислена, представянето на отбора ни било под техните очаквания и тн. Та да ги хванем и да им теглим един бой. Ако може..... А за чехите...... Един път да ги бием, ама мача да е от типа директна елиминация.

Мечтииии...

А за Хърватите и Швейцарците мога да кажа само - М. Шумахер - първи, Ралф - втори ( за съжаление дисквалифициран), Баричело - трети и тн. Просто нямаше как да пропусна Ф1, заради негодните съседи, дето ние ги уредихме на Европейското. Доста трябва да са почерпили Батето задето им 'пуснахме' последния мач.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Jun 14, 2004 9:35 am

Да бе, Мор, ко са ти направили италианците? Ма недей така, на мене ужасно ми се ходи във Флоренция, ако дай Боже ми се случи такова нещо как ще гледам после туземците в очите, а?
И съм доволна, че имало и по-големи "оптимисти" и от мене за мача Швеция - България:)))) Драгън, кефиш:))))))))))))))))
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jun 14, 2004 10:12 am

Щото са:

а) мултинекадърни (Inzaghi anyone?)
б) грозни и антипатични, до един, и най-вече незнайно защо набедените за секссимволи Малдини, Неста, Индзаги и темподобните неразличими дългокоси уроди
в) играят изключително нелицеприятен и грозен футбол, от типа дето близнаците го харесват :)
г) и все пак винаги крайно мизерно бият с по един-два гола. еми как да не ги мразиш от дъното на душата си?
This is it. Ground zero.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Jun 14, 2004 11:10 am

Ми и аз такъв футбол харесвам. Това е истинската красота. Не стадо маймуни дето тичат като побъркани и се чудят каква щуротия да измислят. А и този футбол е ефективен.....
Мор, сега ако ми дадеш само един съществен аргумент, че Пипо Индзаги е слаб играч и... Ми не знам :)
Колкото до красотата... Аз обикновено не се наемам да съдя мъжката красота, ама щом си рекъл, ще се съглася със експертното ти мнение...
Бият. Какво лошо? Ако България бие измъчено, лошо ли ще е?
:)
п.с. Няма да е лошо.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Mon Jun 14, 2004 11:18 am

Е, не...отивам да си прережа вените, дано да ми е гадно...до последно исках да напиша 2:1...Иначе за довечера фирма "Нострадамус & co" пророкува:
Дания - Италия - 2:0
Швеция - България - 1:2
Межу другото, италианският отбор е такава мизерия, че не им стигат силите дори да ги съжалява ном...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Jun 14, 2004 11:22 am

Абе хора, що не спите? .. (мне, това беше от един виц)

Абе хора, аре да говорим за мизерии след като станат мизериите?
То че в България всички са футболни специалисти, ясно е. Ама поне малко УчТиВоСт да проявим....
Аз не плюя отборите, които не ми харесват.
п.с. Добре де, поне по форуми не ги плюя. :) :) :lol:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Jun 14, 2004 11:34 am

Ама то лошо няма, дето италианците бият от време на време, па макар и измъчено. Не са ми най-любимият отбор (хлип, хлип за англичаните), ама биват. И хубавци се намират сред тях (нямам предвид Индзаги), а и Дел Пиеро прави по някой добър мач човекът (поне правеше :) ).
Предлагам великодушно да се вдигне таз ненавист от тях и да се пренасочи към френските изедници!!!
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests