Официалният Supernatural топик

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Sun Jan 10, 2016 2:06 pm

Хрис - Абе Дийн/Джейсън не са много различни ;р Според мен не играе, а си е бая естественото му държане.
Ако си падаш по момченца енджой ;)
https://www.youtube.com/watch?v=R0qjWXdUhlU

Да видя само кои епизоди е ларп-а ся.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5774
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Ghibli » Sun Jan 10, 2016 2:27 pm

Боже, какъв е малък и сладък тук :mrgreen: Определено остарява добре. Сам/Джаред и той е много смешен като по-малък.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Sun Jan 10, 2016 7:46 pm

ОМГ, младия Дийн!!! Са кво? И Dark Angel ли ще трябва да гледам??? Вече ги шипвам с Джесика Алба, считайте. :lol:

Ще погледам и малко екстри и интервюта като приключа с наличните епизоди, за да ги видя кви са тея в реалния живот. Явно маниерите са сходни с тези на Дийн и Сам. Само че най-важното липсва - warrior елемента. :lol:

Иначе, изумителното е, че точно тоя тип перфектни, захарни, мъжки бейбифейсове винаги са ме отблъсквали. Като uncanny valley са ми. Ма тоя, в съчетание с мачо фасадата и поведението, някак работи... Усещането е, че гледам 3D бишонен от шонен соуп, първият, който ми е попадал до момента. Просто съм обречена да го гледам... :cry:

Но трябва да кажа, че бейбифейса на Дийн старее добре - в момента прилича на привлекателен мъж с хлапашки вид, а не на момченце, а това е голямо постижение с точно тая физиономия.

ПП. Петя ми беше пратила некви снимки на Акълс от времето му като модел. Дъ хорор, казвам ви. Ей на това му викам uncanny valley:
Spoiler: show
Image
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6474
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by tigermaster » Sun Jan 10, 2016 7:49 pm

"Dark Angel" е доста приятен сериал, а и последните епизоди са режирани от Джеймс Камерън. Струва си да се види, обаче свършва доста наникъде. Това трябва да се има предвид.
Аз заради него загледах "Supernatural", бтв.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Moridin » Sun Jan 10, 2016 9:00 pm

Fuck. Model Ackels... can't be unseen :(
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Sun Jan 10, 2016 11:23 pm

Сори, Жоро! :lol:

Ето като извинение един от любимите ми моменти с двамата братя:
https://www.youtube.com/watch?v=i269WGJhPcE

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Mon Jan 11, 2016 2:33 pm

бтв Селфито на Кроули е нумеро уно Простотия от всички простотии с второстепенните герои. :lol: :lol: :lol:

S.W.A.L.K.
Spoiler: show
Image

Дайте едно рамо, ако не ви мързи, кои са гледаемите епизоди от 8 и 9 сезон :).
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Mon Jan 11, 2016 6:32 pm

Мня, сезон 8 чак епизод 08 е първия дето ми хареса за сега.
Spoiler: show
(анимационните неща с дядото)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Mon Jan 11, 2016 8:52 pm

Да, осми сезон смуче яко в първата си половина. Стискай зъби, скоро ще стане по-добре. Га успя да докараш до 8ми епизод бе?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Mon Jan 11, 2016 9:51 pm

като гледам по диагонал квото усетя че не ме кефи ;)

Ларп епизода е доста як.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Mon Jan 11, 2016 10:04 pm

Spoiler: show
Братята сдобриха ли се вече? Нещата се оправят след това. Влизаме си в добрия стар утъпкан коловоз.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Tue Jan 12, 2016 12:07 am

Балимумамата техните пмс-и отдавна не впечатляват. Минах на бегом през останалото почти нищо интересно, оказа се, че имам некви смътни спомени от тук там, явно нещо съм гледал като са излизали чат пат. Абадон и Метарон са прилично яки. Ееенд мор дикс уит уингс накрая. Мня 9-ти сезон по-добре. ама Доктор Дулитъл епизода чак стана забавно за гледане.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Tue Jan 12, 2016 12:28 am

Ненам, на мен финала на 8ми ми хареса колкото тоя на пети. Много епично омазаха нещата там.

Приготви се за нов ПМС. Но сюжетната линия в 9ти сезон засега ме кефи.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Tue Jan 12, 2016 10:12 am

Абе 9ти сезон се поомаза накрая, ма пак, става. Баш финалът беше доста предвидим.
Как да е, има няколко яки персонажа, за Абадон са избрали няква малко по-поносима актриса и като цяло доволна съм, въпреки мелодрамата между братята.

Сега почнах с 10ти сезон.
Spoiler: show
Dark Dean кефи. Не го бях виждала да се усмихва от много, много отдавна, а сега е постоянно налензен и много снизходителен. Отива му, но се надявам да го очовечат скоро. Crowley is gay for him.
Сам се стопява все повече и повече. :cry:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Roland » Tue Jan 12, 2016 10:59 am

Баси, вече не мога да чета, щото не съм гледал десети... Тюх.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest