The Last Kiss

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Apr 27, 2004 6:11 pm

А на български за непосветените?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Xellos
Moderator
Posts: 20309
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Apr 28, 2004 8:33 pm

тва си е лаф на старите баткоФци ;р няма кво да му се превежда, малка си йехх- както пее Руслан.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
raff
Scholar
Posts: 107
Joined: Thu May 13, 2004 10:23 pm
Location: in my own universe

Post by raff » Fri May 21, 2004 11:32 pm

е, тва е яка тема. (аз да си запиша някъде да се разровя из абсолютно целия форум и да прочета сичко написано!!! :roll: )
та, последната запомняща се целувка ми беше от едно момче, което много обичах. много хубавото и беше че беше невероятно много дълго чакана и желана, и поискана (от мен, нахалитета :P ), а и си остана само 1 - едничка!
а за последната целувка, която бих искала да имам един ден.... може би от човека, от които ми беше първата. би било страшно хубаво! 1/да направим сравнение след толкоз години 2/да ми е 1-ви и последен. :P
за смъртта....страх ме е от нея, ще излъжа ако кажа обратното. но се старая да живея на принципа "мечтаи сякаш ще живееш вечно, живей сякаш ще умреш утре". така че вярвам че когато настъпи моя час ще съм доволна от това, което оставям след себе си и ще мога да си отида спокойна. :)
:) :) :) :)
All we have to decide is what to do with the time that is given to us

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests