Lilyks birthday fiesta...

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Nov 22, 2005 12:34 pm

Е, има три седмици и нещо до тогава, но срещата вероятно ще е на Лъвов мост или паметника Левски около 6... А иначе Лили живее в Надежда, близо до Свобода... Много идеалистично звучи, нали? :)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Tue Nov 22, 2005 4:35 pm

По-скоро замръзващо палците на краката.
Image

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Tue Dec 06, 2005 12:33 pm

Мероприятието ще бъде съдомакинствано от Драгън, който пък на 17ти празнува именния си ден
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Dec 06, 2005 8:42 pm

Roland ме накара да напиша в темата! ... че ще дойде, защото ми е срамежливичък, милият ;)

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Sun Dec 11, 2005 3:11 pm

знам че не е моя работа да ви се бъркам как и кога ще се организирате за идването, при положение, че ще ви чакам на топло в къщи, но понеже трябва да пратя няколко заблудени индивида на тази среща искам да го доуточним. 18.00 пред KFC на Лъвов мост предполагам ви устройва, а и ме вълнува кой със сигурност ще е там, за да поеме отговорност за воденето на групата, Елейн вече каза да не разчитаме на нея.
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Dec 11, 2005 3:33 pm

Мен не ме устройва Лъвов мост, освен тва там винаги е лудница. Кино Сердика казвам, само с 15-тина минути ше ни забави спрямо Лъвов мост.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Sun Dec 11, 2005 10:44 pm

*Стресирано*
Къде по дяволите се намира KFC до Лъвов мост? Минавала съм оттам милион пъти и туй чудо не съм го мяркала...
Не може ли да се засека с някой, на по-нормално и познато място, примерно Попа (извинете мрънкането...)
Image

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Mon Dec 12, 2005 1:15 pm

Rogue, ако знаеш кино Сердика на паметника Левски, там е много удобно да е срещата - близо е до Сточна гара, отдето се хваща самолета за Моарейн, пък е голямо непретъпкано пространство, обикновено липсват събратя от ромски произход, от които да се пазим, не духа и има къде да се скрием за час-два, докато се съберем :Р, ако вали дъжд/сняг...

Та, след тази пледоария в защита на кино Сердика, 18:00 там?
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Dec 12, 2005 9:47 pm

Навит
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Tue Dec 13, 2005 11:00 am

Ами, да, знам го. Ок ;)
Image

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Tue Dec 13, 2005 4:08 pm

добре ми звучи кино сердика на мен. навит съм да дойда и аз тогава, че "лъвов мост" e прекалено идеалистично.

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Wed Dec 14, 2005 3:30 pm

имам молба да изчакате и приберете ето това същество, за съжаление само Елейн и Флаш я познават, а те няма да са на срещата.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=3697&photo=19

Казва се Здравка и ми е колежка в НБУ
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Dec 14, 2005 4:31 pm

е ако е по къс ръкав лесно ше се ориентират ;р :twisted:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Dec 14, 2005 8:11 pm

Да бе, Лили, дали по някое време няма да ти мине през ум, че чакащите е хубаво да знаят КОГО да чакат?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Fri Dec 16, 2005 11:17 am

Аз уж си имах водач до Лили, но той взе, че се разболя и едва ли ще дойде, така че ще взема да се присъединя към срещата в 18 часа. Би трябвало да го намеря киното, нищо, че София ми доста мътна вода, но пък, ако не успея, ще пропищя на нечий ГСМ:)
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 4 guests