Formula 1

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Mar 31, 2008 2:13 pm

Ахам! Така вече съм съвсем съгласна!! :mrgreen: Кажи к'ъф подкуп искаш?!?!? :mrgreen: :wink:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Mon Apr 07, 2008 3:03 pm

Егати, Мозли колко точно е непукист... След случката му с публикувания видеоклип с нацистки садо-мазо изпълнения, всички са му поискали оставка, а той заявява, че нищо нередно не е направил. Много интересно докъде ще стигнат накрая.

Иначе, вчерашното състезание беше екстра (от моя гледна точка, разбира се). След нападките, че в миналото състезание ферари са изфабрикували изпреварването на Кими срещу Маса след първите спирания в бокса, сега и в двете спирания предимството да влезе втори там беше за Маса. Не е като да не беше бърз човека ;) Самите нападки за мен бяха доста смехотворни. Да обвиниш отбора за решението им и стратегията кога кой пилот ще влезе в бокса, при положение, че те не са бавили излишно никой от двамата там, е... ами... вече казах - смешно. Ама хайде. Особено, засега е все тая кой от пилотите на ферари ще вземе 2 точки повече или по-малко. Маса след първите си излагации много не заслужаваше преимущества, но с цел отбора да се изгаври с обвинителите, си беше доста удачно.

Хамилтън пък беше неотразим. Миналия сезон заявиха, че е невъзмутим, хладнокръвен и какво ли още не, но след тези бисери на хладнокръвието, мисля че леко му се развенча славата. Ясно е, че почти няма пилот, който да не прави грешки, но за два дни успя да измайстори цели 3 броя. Първо във втората свободна тренировка в събота, след пилотска грешка, си разпарчетоса болида, след това в неделя първо забравил да подготви двигателя за старта и загуби 6 места, а накрая реши, че това не стига и на 2-рия завой се понатресе в задницата на Алонсо (старата любов ръжда не хваща). Понеже е ясно, че съм предубедена, няма да коментирам повече, но беше добра илюстрация защо не бива да се избързва с определения като "перфектен".

Та, честита двойна победа на ферари и подиум на Кубица! Последният започва да печели доста бързо червени точки.
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Sun May 11, 2008 10:14 pm

Това беше най-интересното състезание до сега за сезона. Особено много се изкефих на Нелсиньо и Хейки :). Имаше и бая българи, все повече се навивам да отида някой път на състезание, я в Турция, я в Унгария.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun May 11, 2008 10:23 pm

Съседа ми отиде да гледа на живо :) ,
За следващата година може и аз да се замисля още повече че имам познати в Истамбул.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon May 26, 2008 4:05 pm

Много неприятно се получи за Сотил. Тоя побъркан алкохолик Кими развали вечерта на момчето :).
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Sun Jun 08, 2008 10:00 pm

Бахти, Хамилтън да вземе да инвестира в очила или лещи. Не мога да преживея как изкара Кими от играта. Направо ми се искаше да скоча в телевизора и да му светна един.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Jun 08, 2008 10:11 pm

Може да е било нарочно ;р
This is it. Ground zero.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Sun Jun 08, 2008 10:36 pm

Ами и мен ме е яд за Кими, но поради сантименталната ми слабост към поляците, и победа на Кубица ме устройва. Но чак пък водач в класирането...
VMITW!

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Sun Jun 08, 2008 10:48 pm

След отпадането на Кими, аз бях за двойна победа на BMW, така че пак не е толкова зле. Но все пак, да се натресе така Хамилтън, ами не е нормално за състезател от нивото, за което претендира.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Jordy
Smallfolk
Posts: 16
Joined: Thu May 15, 2008 5:46 pm

Post by Jordy » Sun Jun 08, 2008 11:51 pm

Да му е честито на Кубица, пожелавам му да си запази настоящата позиция в генералното класиране докрай... е, добре де, май се поизхвърлих тука :lol:

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jun 09, 2008 3:31 pm

Ебаси сега беше момента Алонсо да земе първото място... :neutral: .
Иначе браво на кубица, заслужена победа, най-постоянният пилот от началото на сезона.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Sun Jun 22, 2008 6:01 pm

Дайте по-детайлно инфо, плс, че не успях :(
VMITW!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Jun 22, 2008 9:10 pm

Днеска стана много интересно състезание- през цялото време първи с МНОГО беше Райконен докато 20-тина обиколки преди края не му се скапа охладителната система - тогава Маса го изпревари и стана първи, Райконен на някъкъв ултра късмет завърши втори- дадоха как карбоновото покритие беше изгоряло. Хамилтън нищо не направи -беше спекан отвсякъде, алонсо уж щеше да прави нещо обаче излъга сам себе си и изостана в решаващия момен. Нак голям късмет извади Арно Трули който се промъкна зад Кубица и Алонсо и някак успя да стане трети. Сега Маса е първи в шампионата с 48 точки, Кубица е с 46 а Райконен е трети с 42. Имаше един много интересен момент при който Трули мина през тревата след едно допиране на гумите но успя да запази контрол и именно тогава стана трети.

User avatar
Simba
Scholar
Posts: 119
Joined: Thu May 24, 2007 2:56 pm

Post by Simba » Thu Jun 26, 2008 11:37 am

Ма не с лошо де, не беше охладителната, а изпускателната. И Ярно този късмет знаем как си го вади - ако гледаше как отваря подхода към осми завой например, примамвайки Хейки, щеше да разбереш защо това е пилота, който успява да максимизира средната си скорост при дефанзивно пилотиране в най-голяма степен, съотнесено към останалите в настоящото издание на шампионата.

Опа почнал съм да преписвам от собствените си статии. Баси мамата :shock: .
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритника в задника.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Jun 26, 2008 2:27 pm

Simba wrote:Ма не с лошо де, не беше охладителната, а изпускателната. И Ярно този късмет знаем как си го вади - ако гледаше как отваря подхода към осми завой например, примамвайки Хейки, щеше да разбереш защо това е пилота, който успява да максимизира средната си скорост при дефанзивно пилотиране в най-голяма степен, съотнесено към останалите в настоящото издание на шампионата.

Опа почнал съм да преписвам от собствените си статии. Баси мамата :shock: .
Ако мислиш че различавам една тръба от друга грешиш :)
А си е чист късмет за пръв в сезона да се качиш на подиума като направи Трули.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest