Поздравете приятел с песен

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
simple_stupid
Sorcerer
Posts: 353
Joined: Sun Jun 12, 2005 3:22 pm

Post by simple_stupid » Wed Nov 30, 2005 10:42 am

Би било много мило от твоя страна, още повече, че откакто дъщеря ми конфискува свирката със CD-то слушам музика само от компютъра, неговото CD обаче често сдава багажа, прави се на неграмотно и отказва да “чете”, пък и немога да прехвърлям от диск в компютъра, тъй че ... би било много добре...

За да замажа спамосването на темата да пусна още един поздрав
Та от тук http://mm.gen.wazzzup.net/music/
На ‘S’ – Steppenwolf - ( 1968 ) Steppenwolf
04 - Hoochie Coochie Man.mp3

Тази песен разбира се се слуша изключително в изпълнение на Muddy Waters, но щото трябва с линк, а сега не намирам, и това не е зле, дори никак.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Nov 30, 2005 12:06 pm

С риск да съм нахална - защо не даваш направо линк, а го пишеш на части?:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
simple_stupid
Sorcerer
Posts: 353
Joined: Sun Jun 12, 2005 3:22 pm

Post by simple_stupid » Wed Nov 30, 2005 12:52 pm

Morwen wrote:С риск да съм нахална - защо не даваш направо линк, а го пишеш на части?:)
Хич даже не си нахална, и аз се дразня, :evil: ама пусто съм технически невежа и мога да изкарам само този линк, дори като съм на самата песен. :oops: Ако искам да съм кохерентен на темата трябва да пускна линк, обаче очевидно съм задръстен и като кретен пиша прави 1, прави 2, прави 3... това не означава, че ви считам за милиционери, просто като милиционер само така мога да го обясня. Ако някой може като на милиционер да ми обясни как от там направо да пускам линк към песента, ще бъда благодарен. :o

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Nov 30, 2005 1:19 pm

Значи аз лично процедирам по следния начин с mm.gen-а:
Първо отивам на търсене, от там си намирам песента по име (или по част от името, защото думите ги приемаше като дизюнкция, и изкарва всички песни, в които има някоя от думите на заглавието), и като я намеря давам десен бутон върху песента, после copy shortcut от падащото меню и накрая се го пействам по стандартния начин (ctrl+v) в поста си във форума... надявам се да не звуча като некадърна даскалка:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
simple_stupid
Sorcerer
Posts: 353
Joined: Sun Jun 12, 2005 3:22 pm

Post by simple_stupid » Wed Nov 30, 2005 1:31 pm

Пу-пу... Проба, проба!!! Пайсееее...

ftp://mm.gen.wazzzup.net/R/Rolling%20St ... Friend.mp3


п.п. станА. не съм отявлено безнадежден, особено ако има кой да ми обясни внятно прави 1, прави 2 и т.н.
Та мерсим значи, човек като се отърка у хората и почва де се учи... неусетно почти. Туй му е хубавото в общуването... Благодаря. Хубаво е сега да имам и Мяра в поздравите, щото като нищо както е тръгнало да взема преходната бъчва с палмата за спамаджийство. :wink:

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Wed Nov 30, 2005 9:26 pm

Иначе си намираш cdEx и си сваляш музика от cd-то на компютъра без проблеми. :wink:
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Nov 30, 2005 9:51 pm

Поздрав специално за рожденичката днес - Алексис:

:arrow: T.M. Revolution - Ignited~piano version

* Не знам дали пиано версията ти харесва, но на мен след сериала ми допада доста.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
simple_stupid
Sorcerer
Posts: 353
Joined: Sun Jun 12, 2005 3:22 pm

Post by simple_stupid » Wed Nov 30, 2005 9:51 pm

Братле, няма нужда да я играя ролята на кварталния хахо, просто нищо не му разбирам... "cdEx" не знам к'во е, макар, че звучи добре, ако "Ех" беше преди "cd" щеше да е зле, звучи нещо като експрезидент, кофти усещания и смешни образи.
Компютъра за мен е като крава, гледам го и знам, че е компютър и толкоз. Какво става вътре обаче си нямам ни най-малка представа. Като видя крава знам, че е крава храни се със зеленчук, тя сере, като междувременно дава мляко, а накрая и месо, но инак си остава черна кутия за мен...
Дълго е за обяснение защо отказвам да се уча, но като видищ, че след като се научих, благодарение на особено милата и отзивчива Morwen, да пускам линкове от http://mm.gen.wazzzup.net/music/ след половин час сайта уйде в нищото, та се невидя... можеш ли да си представиш последиците от това да се хвана и науча нещо за компютрите...

П.П.извинявам се на раздраднелите се от спама, който така глупаво товаря в тази инак така хубава тема. :oops:

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Wed Nov 30, 2005 10:25 pm

Мерси, изслушах си го, разбира се, понеже си го имам, си спестих тегленето.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Thu Dec 01, 2005 9:53 pm

:shark:
Feel the summer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Dec 01, 2005 9:54 pm

Хехе, жив и здрав ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Thu Dec 01, 2005 9:56 pm

Щом настояваш... :P 8-)
:shark:
Feel the summer!

User avatar
simple_stupid
Sorcerer
Posts: 353
Joined: Sun Jun 12, 2005 3:22 pm

Post by simple_stupid » Thu Dec 01, 2005 11:10 pm

:D Ех, Адмирале, за мен е чест!

(пусто нямам линк, затова тайно :wink: в скобички, :lol: така между другото виртуално ти отвръщам на поздрава с VAN MORRISON - Here Comes The Knight, от No Guru, No Method, No Teacher'1986. Вътре в текста е това - "to thine own self be true", което пък се оказва взето от Шекспир
To thine own self be true,
And it must follow, as the night the day,
Thou canst not then be false to any man.)

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Fri Dec 02, 2005 12:36 am

Бре, озорих се с тая песен! Не мога да я открия нийде. Само на един торент го имаше албума, ама торента не беше от най-живите. :roll: Ще помоля една приятелка да ми потърси песента - тя има Дарба за тия неща... :D

Иначе сърдечно благодаря! :wink: :D
:shark:
Feel the summer!

User avatar
simple_stupid
Sorcerer
Posts: 353
Joined: Sun Jun 12, 2005 3:22 pm

Post by simple_stupid » Fri Dec 02, 2005 1:53 pm

Адмирале, :D

На ухо ти прошепвам, че в залата за поздрави под саксията на третия фикус до прозорците с южно изложение съм ти поставил бележка. :lol:
Щото е тайна и спам бележката е в скобки, за да не се чете от непосветени… :evil:

( ако твоята приятелка се справи с мисията и намери Албума “опитай” IN THE GARDEN...
има песни, които е глупаво да “трябва да слушаш”...
те само МОГАТ да се ЧУЯТ...
като “моженето” иде да подскаже не обективната възможност за слушане, а в субективна способност да се ЧУЕ...
требе си feeling...
Песните са като жените, от някой ти омекват кълките, а приятелите нищо не разбират и те питат “Какво пък намираш в нея?”
Ако приятелката ти не се справи с мисията прати мейл – дъщеря ми някак праща песни на приятелки, ще й се наложи да ме научи...
След прочитане изяж бележката!
П.П. не забравяй да върнеш саксията на мястото й... Заличи следите...
Една минута невнимание в мисията – цял живот във вериги в зандана на Тирана. )

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest