Bioshock Infinite

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 26, 2013 9:13 am

Най-красивата игра на тази генерация. Бие дори Бастион.

А дори само на high чисто технологично е много добре.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Mar 26, 2013 11:45 am

Качиха я вече пиратите, довечера впечатления и от мен.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Tue Mar 26, 2013 12:59 pm

Много добре почва! Ще се играе яко.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 26, 2013 5:56 pm

Само аз ли умирам от кеф като чуя False Sheppard ... дали не е лека ебавка с ME ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Mar 26, 2013 9:16 pm

Hands down, най-красивата игра, която съм виждал! Буквално първите 30 минути само обикалям и се кефя на визуалното пиршество.

И е доста тежичка, личи си нуждата от по-актуален 4 ядрен процесор от старата ми i5-ца. Има мощен ботълнек и 60-те кадъра мога само да ги сънувам навънка в града. :neutral:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Mar 26, 2013 9:22 pm

Интересно - пуснахме го на максимални настройки със Celeron G2120 :shock:

Арта е изключително як, аз даже предпочитам да гледам вместо да играя - така мога да гледам където си искам в екрана, да рупам пуканки и си гледам филма :roll:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 26, 2013 9:41 pm

Amikae wrote:Hands down, най-красивата игра, която съм виждал! Буквално първите 30 минути само обикалям и се кефя на визуалното пиршество.

И е доста тежичка, личи си нуждата от по-актуален 4 ядрен процесор от старата ми i5-ца. Има мощен ботълнек и 60-те кадъра мога само да ги сънувам навънка в града. :neutral:
Тц - даже две ядра не хваща пълни на i5 - 750 ... проблема е във видеото обикновенно. Освен това има нови драйвери на нвидия.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Wed Mar 27, 2013 12:01 am

RRSunknown wrote:Интересно - пуснахме го на максимални настройки със Celeron G2120 :shock:

Арта е изключително як, аз даже предпочитам да гледам вместо да играя - така мога да гледам където си искам в екрана, да рупам пуканки и си гледам филма :roll:
Абсолютно!!!

Първия час като пич си го изкарах само в обикаляне, гледане и слушане на хора - пълна лудница. Атмосферата е няма такава, личи си че са се постарали в това отношение.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Mar 27, 2013 12:07 am

The Dragon wrote:
Amikae wrote:Hands down, най-красивата игра, която съм виждал! Буквално първите 30 минути само обикалям и се кефя на визуалното пиршество.

И е доста тежичка, личи си нуждата от по-актуален 4 ядрен процесор от старата ми i5-ца. Има мощен ботълнек и 60-те кадъра мога само да ги сънувам навънка в града. :neutral:
Тц - даже две ядра не хваща пълни на i5 - 750 ... проблема е във видеото обикновенно. Освен това има нови драйвери на нвидия.
Половин година съм вече отново на NVidia и съм сменил повече драйвери, отколкото за всичките 3 години със старото ATI. За всяка игра, драйвер. Всичко излетя де, сега вече с всичко на ултра и максимален FoV, в 90% от времето ги имам 60-те fps. Ама прави кофти впечатление. После ATI били със скапани драйвери. Bitches please...

Edit: Играта ще я купя. :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Mar 27, 2013 1:42 am

Тази игра да се пиратства дори като за демо си е просто престъпление.

Иначе 2-3 часа вътре съм просто разбит от кеф....

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Mar 27, 2013 6:35 am

Да, и аз. На бокс е малко ръбата, но има толкова живот в тоя свят, че просто се разбивам,
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Mar 27, 2013 6:45 am

Колкото и да е еретично, аз ще цъкам Infinite по-нататъка тази година. В момента ми се намират прекалено много игри, които още не съм раопаковал (Halo 4, Amalur, Catherine), за да взимам нови. :neutral: А и си изхарчих харченето с една джаджа за колата, защото horsepower...
Половин година съм вече отново на NVidia и съм сменил повече драйвери, отколкото за всичките 3 години със старото ATI. За всяка игра, драйвер.
Аз пък забравям да си ъпдейтна драйверите по 5-6 месеца и всичко е OK.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Mar 27, 2013 12:38 pm

AlDim wrote:Колкото и да е еретично, аз ще цъкам Infinite по-нататъка тази година. В момента ми се намират прекалено много игри, които още не съм раопаковал (Halo 4, Amalur, Catherine), за да взимам нови. :neutral: А и си изхарчих харченето с една джаджа за колата, защото horsepower...
Половин година съм вече отново на NVidia и съм сменил повече драйвери, отколкото за всичките 3 години със старото ATI. За всяка игра, драйвер.
Аз пък забравям да си ъпдейтна драйверите по 5-6 месеца и всичко е OK.
Може би точно защото отлагаш заглавия? На мен например със смяната на драйвера кадрите ми скочиха с почти 50%. 50%, dude... Тя и без драйвера се играеше ОК, но е нормално да се играе ОК на карта за 800 лева. That's not the point.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Mar 27, 2013 7:06 pm

Мега оплакването на десетилетието, но ми лази по нервите, че пичът винаги си вдига оръжието нагоре, докато върви. Искам пистолетът ми да сочи накъдето се движа ебаси! :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Mar 27, 2013 7:22 pm

Аз имам едно оплакване, което всъщност не е съвсем дребно. Покъртително ужасната чекпойнт система, в която няма никаква логика. Минавам през зона фрашкана с гадове и минибосче, рина, минавам през врати, кътсцени и т.н., и съвсем спокойно излизам от играта. Влизам обратно и ме е върнало на майната си. Толкова ли е сложно да направят един save бутон, който да прави на момента save на прогреса. Вече излизам от играта само, като сменя карта, че тогава чекпойнта е 100%.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests