Spiderman 2?

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Bars
Smallfolk
Posts: 16
Joined: Tue Jul 20, 2004 1:26 pm
Location: Sofia
Contact:

Post by Bars » Fri Jul 23, 2004 9:57 pm

А "драматичното" бягство от сватбата и псевдо-научното ( знам си аз, че дразня с толкова много "псевдо"-та пред думите, но точно тоя път не преувеличавам и на йота :) решение на проблема със синтеза представляваха за мен кондензиран кеф, нарязан на пържоли, наистина...
_________________
хехе
и тук като с фентъзито - сядайки да гледаш този филм, ти вече се съгласяваш и приемаш всички невъзможни и нереални антинаучни моменти и преценяваш останалото :) Иначе такива сигурно има стотици, в момента се сещам за
- Спайдърмен, който за една минута изстрелва от китката си стотици метри паяжина, дебела като въже, очевидно има кости от стомана и с невидимите си иглички се залепва мощно за стъкло, бетон и стомана
- ДокОк, който с ръцете си повдига коли, въпреки че очевидно тежестта им би трябвало да го смаже
- синтеза, О, синтеза, да, Любимец 13 го спомена.. най-весело беше когато го "удавиха"
- Спайди скача между блокове, няма сили, пребива се от височина някъде 10 етажа, става с болки в кръста и си тръгва поприведен, но все пак жив
- ДокОк си слага огромен метален октопод, който се забива в гръбначния му стълб и може да го накара да полудее, вместо да използва най-обикновени роботи, за да си работи по проекта ??!!
- способностите на Спайди, които ту изчезват, ту се появяват, при това появяването обратно става за секунди (срещата в кафето с Ем Джей)


като изключим това филмът го гледах с удоволствие, така че си е изпълнил целта да забавлява

много приятно впечатление прави, че героите са някакви що-годе нормални човешки образи, а не добър-Железен мъж (примерно Батман) и лош - Много Лош и Изключително Гаден (тук лошите са раздвоени и търпят развитие)
"Death is lighter than a feather, duty is heavier than a mountain" - Lan

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Tue Jul 27, 2004 1:43 am

филмът беше по-лигав, отколкото очаквах, а очаквах да е много лигав, обаче взе че ми хареса.
Рол, що да нема хумор, моментът с асансьора беше много як, а и шефа на вестника имаше култови лафове :))

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Jul 27, 2004 1:45 am

аз пък просто ненавиждам Американските Супер-Герой..
даже филмът да е чудесен сигурно пак няма да ми хареса.
предразсъдъци, какво да се преви?:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jul 27, 2004 5:24 pm

Берик, тру, тру ;)
And you can't dance with a devil on your back...

Dilvish the Damned
Paragon
Posts: 642
Joined: Tue May 11, 2004 10:39 am

Post by Dilvish the Damned » Sat Nov 20, 2004 4:26 pm

Днес, дами и господа, ми се яви откровение. И то не какво да е, ами Откровение. Разбрах КАКВО е Спайдърмен.

Спайдърмен - това е една алюзия за пубертета. И наистина, ако се замисли човек, нима има съществена разлика? В случая имаме едно момче което, събуждайки се един хубав ден, открива, че вече има мускули, че му растат косми на странни места и че вече може да изхвърля лепкава бяла течност от себе си...

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sat Nov 20, 2004 4:46 pm

Боже, Дил, тва е адски вярно!! :Р
В Спайдърмен 3 ще изфърля бялата лепкава течност без помощта на ръцете си :РР
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sat Nov 20, 2004 6:43 pm

В първия филм определено става въпрос за пубертета,обаче не и в втория.Там се разказва за основната идея на комикса димек отговорноста.А пък третия филм ще е малко тъпичък,ако питате мен
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Nov 20, 2004 7:59 pm

Дил, ко си пил бе? Дай и на мен, че имам нужда! :lol: :lol: :lol:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Tasselhoff Krakundel
Scholar
Posts: 117
Joined: Sun Oct 31, 2004 10:01 pm
Location: Plovdiv

Post by Tasselhoff Krakundel » Sat Nov 20, 2004 9:39 pm

и двата спидер мана не струват. тия ми ти глупости като отговорността и пубертета могат да ходят в Израел. Филма е със супер герои => още по зле.
My mind has changed! My strength has not!

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sat Nov 20, 2004 9:45 pm

Спидер-man 1 и 2 са най добрите филми по комикси.ЕВЪР.И тва за пубертета и отговорноста ги отличават от всички други комерсиални шитни.А ти можеш да ходиш в Израел с бързия влак.
:arrow:
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Nov 21, 2004 11:11 am

Можеш да си гледаш остро работата обаче. Най-хубавият филм за супер-герои ЕВЪР е първият X-men. След него се класират някак вторият и ВТОРИЯТ Спайди. Много назад е вторият Батман. МНОООООГО по-назад е всякакъв друг шит, а нейде далеч зад тях - първият Спайдърмен.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Nov 21, 2004 5:12 pm

Не знам за най- хубавия, обаче най- тъпия определено е "Хълк".
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Nov 21, 2004 5:25 pm

Бе не знам, конкурират ми се в съзнанието с Дердевил...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Sun Nov 21, 2004 6:38 pm

Според мен "Жената котка" си е най-зле, само че:
1) Не съм гледал "Хълк"
2) То май "Жената котка" беше повече... ъъъ... опит за представяне на любоФна история? Май. Не знам, ама беше много зле :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Nov 21, 2004 7:12 pm

Него пък аз не съм го гледал...
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests