Fallout New Vegas

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Oct 20, 2010 8:20 am

Поцъках съвсем закратко, но още в началото една книга реши да ми полтъргайства пред физиономията, все едно съм я захванал с гравити гън, докато не благоволих да си я пъххна в инвентара :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Oct 20, 2010 9:15 am

Само имах време да запиша и инсталирам уви, иначе се надъхвам с рандъм видео-ревюта без звук от работа и така, определено ще я цъкам с размах.

Чудя се дали да довършвам тройката и експандовете или направо да си я пукам, какво ще препоръчате.


Иначе много ме кефи Хардкор моуд:)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Oct 20, 2010 9:18 am

Бтв ачийвмънтите на играта:

http://www.xbox360achievements.org/game ... ievements/

Силно ме блазнят 100те точки за хардкор моуд, ама предполагам, че другите ще са по-мъчни така.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed Oct 20, 2010 9:45 am

Аз почнах директно на хардкор и за малкото време, през което успях да поиграя снощи определено ми хареса :)

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Oct 20, 2010 9:49 am

Muad_Dib wrote:Чудя се дали да довършвам тройката и експандовете или направо да си я пукам, какво ще препоръчате.
Игрите не са свързани, a и ако може да се вярва на ревютата и като усещане са доста различни, така че както си прецениш.
Roland wrote:Поцъках съвсем закратко, но още в началото една книга реши да ми полтъргайства пред физиономията, все едно съм я захванал с гравити гън, докато не благоволих да си я пъххна в инвентара :lol:
Това ми се е случвало на тройката ама не с книга а със Super Mutant Overlord. Маааалко по-разсейващо е от книга :lol:
Last edited by Goshko on Wed Oct 20, 2010 11:29 am, edited 2 times in total.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed Oct 20, 2010 11:11 am

Ето един откъс от ревюто на Escapist:
I was walking from one place to the next and happened to spot an odd shape off the trail. I walked closer and noticed it was a refrigerator laid on its back with the door ripped off. Inside was the skeleton of a man wearing a hat. No explanation given. I took the hat and put it on and went about my business.
Да ви напомня на нещо? :lol:

Отговора - http://www.youtube.com/watch?v=lbrzQMbT ... r_embedded :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Oct 20, 2010 12:20 pm

Това е брутално, направо ме е яд, че реших да свърша Ванкуиш първо преди да я почна, ама поне той бил прилично кратък (ще пусна темичка и за него по-късно).

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Oct 20, 2010 6:40 pm

Аз бтв си зех трейта Wild Wasteland, който се очаква да бълва точно такива простотии около теб. Да видим :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Oct 20, 2010 10:48 pm

БУАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ToKIkw3LIoQ

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 21, 2010 12:17 am

Зомфг, крийпинес!

Иначе викам една страница ода за бъговете да стига, ае вече за играта да полафим :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Oct 21, 2010 2:52 am

Играта ме кефи много дотук. Диалозите са доста повече и по-слушаеми, отколкото тези във Fallout 3, местностите са готини и хардкор режима кефи. Иначе още от същото.
Визията е добра, но е намацана с текстури доста по-калпаво отколкото във Fallout 3. Също картата ми изглежда бая малка на пръв поглед, но ще видим...

п.п. Бтв един бандит ми избяга във въздуха...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Oct 21, 2010 4:56 am

Любопитно - директно са взели по-мрачните амбиент тракове от Fallout 1 и 2.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 21, 2010 5:53 am

И в други отношения се връщат към първите две части. Като първия куест, дето е да намериш двете треви за хийлинг паудър (каквито изобщо нямаше в тройката), гекотата, споменаването как Енклейва се е изнесъл от местността и т.н.

Обаче за момента играта е по-скоро уестърн, отколкото постапокалиптика. Аз тъкмо минах всичко в Гудспрингс де, съвсем на начален стадий съм...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Oct 21, 2010 8:04 am

Нещо ужасно дразнещо - реших да преджапам директно до Ню Вегас, при положение че мога да го видя директно от Гудпрингс, само дето играта директно ми показа среден пръст - градът е ограден от кордон безумно мощни (като за моя герой пето ниво) гадини. На пътя са сложили мухи, които те убиват с два удара. На хълмовете - гигантски радскорпиъни. А ако се опиташ да заобиколиш по отдалече - 'земи си тия детклоус!

Въобще колкото повече играя, толкова повече стигам до извода, че Fallout 3 е много по-добра игра в кажи-речи всяко отношение освен диалозите. Не че Vegas не ми харесва - напротив. Просто можеше много повече.

Иначе разните неща като паудъра, гекотата и т.н. са нормални - това е в района на Fallout 2.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 21, 2010 9:50 am

За мен това с невъзможността да отидеш рано до Нови Вегас не е минус, в крайна сметка и в повратна игра като УоУ е така. Не може като си рандъм плюнка нисък левъл да искаш да ходиш навсякъде, трябва да си има зониране, за да е интересно.

А за картата - според ревютата АлДим съвсем не е прав, защото пише, че има повече локации и е по-голяма от на тройката.

Мен много ме радва, че пишете, че прилича на двойката, това доста ме печели.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest