Battlestar Galactica - The Official Topic (SPOILERS)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jan 07, 2008 8:35 pm

Но май ще ми е жал да си го изгледам, защото тогава м/у мен и несъществуващият 4 сезон ще остане само Рейзър-а.
Наистина, Бая, на нас всичките НЕ НИ Е ТАКА В МОМЕНТА... :lol:

Рейзърът, както би го нарекъл Емо, е абсолютен фен сървис с рандъм тъпа история за цвят.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Jan 07, 2008 8:40 pm

Мда, ама вие гледате суууууууумати други серии които мен не ме интересуват. Дори си дозирам 7 сезон на CSI Las Vegas, с капкомер. :bigtongue:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Jan 08, 2008 12:10 pm

Muad_Dib wrote:Ти чакай да видиш един мой колега (като се поразвия надявам се) накрая на трети сезон, ТОЙ КАК РУТИ САМО...
Въх, пропадналият адвокатин верно беше много ек. Аз не съм гледал Рейзъра още, ше трябва да го изпрося от някому....

Иначе и на мене не ми дреме особено кво и ква е Старбък. Все пак тоя сюжет е изплетен от 1000 нишки, тъй че плетеницата ми е доста по-интересна от някакви тежки откровения кой какъв е.

Пък Тай и сам си каза в последния епизод "Бах му мамата, ма как така ве? Не съм ли много дърт?" С други думи, сценаристите определено са имали нещо предвид, не е като да са се подхлъзнали от простотия/невнимание.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Jan 08, 2008 12:11 pm

Така е, едва ли има нещо случайно. Нещо между другото - има ли съществена разлика между удължената версия на Razor и тази, която излезе седмица-две преди телевизионната премиера?
This signature is not yet rated

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jan 08, 2008 12:13 pm

zhivik wrote:Така е, едва ли има нещо случайно. Нещо между другото - има ли съществена разлика между удължената версия на Razor и тази, която излезе седмица-две преди телевизионната премиера?
Не съм гледал старата, но май някъде бях видял че са към 10тина минути разлика, което е поне бързите 2-3 сцени.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Jan 08, 2008 2:19 pm

Е значи ще си издърпам новата. :? Старата отдавна ме чака на компютъра но не искам да я почвам преди да започне новия сезон че само ще ми се догледа още повече. 8-)
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu Jan 10, 2008 11:48 am

Снощи изгледах и удължената версия на Razor, не следях изключително внимателно, но общо взето имаше една явно добавена сцена, и може би тук-там леко удължени сцени. Добавената сцена беше тази, когато се оказа, че Кейн е изоставила малката си сестра по време на първата война със силоните, която наистина е добро допълнение към образа, обясняващо омразата и. Но като цяло няма чак толкова голямо значение коя версия е гледал човек. Последно, кога ще почнат следващите епизоди, през януари или през април, че нещо срещам противоречиви мнения по въпроса.
This signature is not yet rated

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jan 10, 2008 12:26 pm

Според тв.цом може дори да не е Април, а чак по-натам. Засега шоуто се води засегнато от стачката, писал съм на първа страница, погледни.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jan 10, 2008 12:52 pm

RDM е в челните редици на стачката. Докато не приключи няма Battlestar :(
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Jan 28, 2008 5:20 pm

Къткам си последните 5 епизода от третия сезон на Галактика и ми е жал да ги изгледам. Поне докато не се узнае нещо повече за 4-я сезон.
Някой да каже нещо?! :P
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Jan 29, 2008 8:05 am

И аз изгледах всичко от сериала - минисерията, трите сезона и Рейзъра.
Малко е да кажа, че съм впечатлен. Това е най-добрият сериал, на който съм попадал като история + персонажи. И първият, който не само започва силно още с началната минисерия, ами качва нивото с всеки следващ сезон. Евала.
Останалото го е написал Рол в бр. 50 :wink:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Jan 29, 2008 10:12 am

Чак най-добрия сериал не бих казал. :? Но определено е най-добрия фантастичен такъв който съм гледал. :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Jan 29, 2008 10:43 am

От сериалите, които АЗ съм гледал, този ЗА МЕН е най-добрият като съчетание на история и персонажи :wink:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jan 29, 2008 10:48 am

Галактиката наистина е превъзходна и на мен ми е сред най--най-любимите неща, но ЧАК толкова:). Имаш да гледаш тепърва. :wink:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Jan 29, 2008 10:53 am

Muad_Dib wrote:Галактиката наистина е превъзходна и на мен ми е сред най--най-любимите неща, но ЧАК толкова:). Имаш да гледаш тепърва. :wink:
Е, вярно е, че не съм много по сериалите.

В близко време мисля да тествам 4400, Вавилон 5 и Досиетата Х.
За 24 се колебая. Първият сезон го гледах по бТВ навремето, ама чувам, че нататък нивото не е баш същото.
Хироус като идея ми допадна, ама темпото ми е много развлачено. Изгледах първите 12 епизода с превъртане, после минах направо на последния 23-и и въобще не усетих липсата на десетте преди него.
Файърфлая ми беше направо скучен. Но пък го гледах скоро след Батълстара :mrgreen:


Извинявам се за офтопика, но това май не е чак за темата със сериалите, защото не съм гледал повечето от тези заглавия.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests