Сбирките на клуб Иван Ефремов

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Dec 12, 2007 11:23 pm

Много добро представяне на списанието. Супер се справихте като презентация. :thumbsup: Само накрая малко се поувлякохте в друга насока (издавани/неиздавани автори, преводи и чудеса) но като цяло беше интересно. Дори за хора, които четат списанието като мен. А мисля че успяхте и да провокирате интерес в публиката поне да влезнат и до поразгледат малко Shadowdance-а. :yay:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Dec 12, 2007 11:36 pm

Доматите са му майката. :) Може и без колци.

Исках повече Емо, но и от заелия мястото му Мор съм доволен.

Скъсах се да вдигам ръка, ма те не щяха да ми дават думата, щот ме знаят. :roll: А аз за добро. И тогава ги целех с домати в отговор. Рол като сценичен музикант трябва да свиква. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Dec 12, 2007 11:46 pm

На Рол, като ДОБЪР сценичен музикант, не му се налага. :mrgreen:

Иначе мерси, Валка ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu Dec 13, 2007 12:45 am

Всъщност и това накрая не беше непременно поувличане. Според мен беше много добре от всички гледни точки - имаше и презентацията на самото списание (е, хубаво де, те и друг път са виждали, че можете да излагате предварително подготвено представяне), имаше и въпроси от публиката, имаше и дискусия на всякакви теми. Хората видяха не само лъскавата брошурка за пред всички - с въпросите разбраха какво тях ги интересува, а с дискусията след това демонстрирахте и познания, и мислене... Много ми хареса цялото представяне! :yay:

А също така ми хареса и червеното самолетче, което няма, няма, па току се отразяваше в руменина по лицата ви :bigtongue:
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Dec 13, 2007 1:47 am

Флаер, ако обичаш! Или скаер, не помня Рол на какво беше по-навит. Бе, според мен спорът добър ли е Филип Дик или не и т.н. беше малко излишен. Но стана представянето, май дори имаше заинтересувани...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Dec 13, 2007 1:57 am

Да бе, скоро тук няма можем се разминем от нуубове. Имайте го предвид и бъдете по-любезни от обикновено. :idea:
На Рол, като ДОБЪР сценичен музикант, не му се налага.


Всъщност точно тва имах предвид. 8-) Оня Бах скоро няма ми излезе от главата. Мноо ти се кефя кат на колега (успял) музикант, Симе. :D
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
kalein
Arcanist
Posts: 904
Joined: Tue Feb 15, 2005 5:08 am
Location: smiling next to you
Contact:

Post by kalein » Thu Dec 13, 2007 7:51 am

DELgado wrote: Само накрая малко се поувлякохте в друга насока (издавани/неиздавани автори, преводи и чудеса) :
Всъщност това беше частта, в която ви тествахме колко разбирате фантастиката... :D

Ето аудиозапис.

И вече подритвам за следващата седмица.

Подпис: едно от страшните неща във форума
Аз съм мазохист. От грубостта и агресивната глупост ме боли ужасно, но нещо ме кара да продължавам...

Ако не харесваш думите ми, спомни си: винаги можеш да ми спретнеш бан.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Thu Dec 13, 2007 12:07 pm

И аз да поздравя за представянето. Получи се много добре. Имаше малки противоречия (казвате, че има много хора и се покрива всичко, после че хората нямат време и не може да се покрие всичко излизащо) и можеше да вкарате малко инфо и за другите рубрики, но и така се получи по-добре от предните пъти и определено им хванахте вниманието и вярвам, че доста ще пробват списанието, ако не са вече...
И респект за нервите, че не нахранихте козата дето си гледаше снимките, говореше през цялото време и вкарваше мъдри коментари, и пича дет опъна краката на масата и сърбаше чай...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu Dec 13, 2007 12:11 pm

Да, аз вчера всъщност забравих да ви поздравя за хладнокръвното поведение... За хора, които го виждат за пръв път, Бобсън (човекът с чая) може да е малко стряскащ, особено ако го виждаш за пръв път, когато правиш някакво представяне или лекция или нещо такова :) (аз, за щастие, го познавах доста отпреди да започне да ми се появява на лекциите във ФМИ :)) Но всъщност си е добър човек и на моменти твърде интересен събеседник, от доста неща се интересува, доста неща поназнайва... и евала на Симеон, че се сдържа само с един-два погледа към него :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Thu Dec 13, 2007 12:21 pm

...
Едит: Може и да е пич да дрънка, но държанието му определено не беше добър тон, както би казал чичо Кук. Както и да е, Пенчев е прав, това не е място да се обсъждат хора които дори не познавам.
Last edited by Corwin on Thu Dec 13, 2007 1:35 pm, edited 1 time in total.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Dec 13, 2007 12:47 pm

Бобсъна е от друга планета просто! :) Макар че му се посвиква де, ма аре нема нужда, както би казал поета.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5774
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu Dec 13, 2007 3:40 pm

Хареса ми представянето и съжалявам, че повече хора от екипа не присъстваха, някак надъхващо беше. Добре, че има запис 8-) Благодаря на Калин освен за записа и за хубавите въпроси, които зададе :wink:
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Dec 13, 2007 3:43 pm

Бе, за това с повечето хора от екипа... хем си права, хем някак не би било хубаво повечето да сме вътрешни.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Dec 13, 2007 4:22 pm

Морви е права. Иначе ще изглежда все едно превземате Ефремов отвътре. :mrgreen:
Другата седмица пак съм там. :bigtongue:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5774
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu Dec 13, 2007 4:59 pm

Естествено нямах предвид да се струпаме всички в Ефремов (най-малко стаичката няма да ни побере). Това, което казах, беше, че нямаше да е лошо повече хора от екипа да видят презентацията.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests