Хубаво кръгло число :)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6266
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Sun Feb 08, 2004 1:52 am

Шрек е страхотно забавен, изключително красива анимация, култови герои и твърде редкия за анимационните филми смислен и абсолютно не направен за деца сюжет. What's not to like?

Един любим цитат по памет "Let me just say that men like Lord Farnquad come in short supply". Култово просто! :D
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Sun Feb 08, 2004 2:18 am

Е, не почвайте веднага де:р Не съм казала, че е лош, имах предвид, че не е нещо изключително. Репликите си ги биваше, смях се от сърце:)
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

Bragir

Post by Bragir » Sun Feb 08, 2004 7:59 am

mdam, to nishto izklu4itelno za wsi4ki niama w toia swiat ;p ej twa e dokazatelstwoto - posta na kolibri. Ma pone go e gledala ;pp iasno shto marfa ne iska go gleda TI si ia razubedila ;ppp

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sun Feb 08, 2004 8:32 am

Аз лично няма да кажа на Марфа да се срамува някъде на завет,докато не й кажа да спре,защото май Марфа държи патента за такива реплики,но само ще спомена,че никой,който не е гледал колос на мисълта като "Шрек",не може да носи титлата "Познавач на процесите на тоталното гаврене с класиката" и толкоз!Само това да кажа,пак е достатъчно,АМА ХА!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 08, 2004 10:14 am

Мне, аз пък ще й го казжа, патент или не... Марф, отиваш да се срамуваш някъде на завет, докато не ти се каже от любимеца да спреш, ясно? ЯСНО?!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Sun Feb 08, 2004 10:47 am

Ама сте лоши ей:р Марфата в момента се прави на студентка в Шумен и колкото и да иска не може да го гледа. Така както усещам не може и да ви отговори иначе едва ли би пропуснала:) Но филмчето стои тука готово на дискче и като се върне има заявка да навакса.
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sun Feb 08, 2004 1:18 pm

Роланд,благодаря за подкрепата :P .Марфа или да си направи харакири,или моментално да го гепне това "приготвено дискче",да не ми се оправдава чрез подставени лица там ;).

User avatar
Neon
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Tue Feb 03, 2004 6:10 pm

Post by Neon » Sun Feb 08, 2004 2:22 pm

Шрек найстина не е нещо особено...В смисъл-добър дески филм е, но просто не съм фен на анимацията.Единственият анимиран филм ,който мога да определя като изключителен е Реална фантазия.
...назад в лудостта болката доминираше,магията проминираше,а контрола се губеше.Силен контрол беше нужен за да не се превърне в разрушител на всяка живинка,която преминеше до него,но да насочва огнените течения така както той успяваше беше способен само върховен стратор.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Feb 08, 2004 4:20 pm

Луд ли бре? Файнъл фентъзи беше адски плоска безсюжетна боза, в която единственото яко нещо беше реализмът на Доктора, забраих му името. Човек прави братче най-мощния мрежов рендъринг на анимация в историята на човечеството и кво, моля ви се? Пак некви сиви хангари, пак пистолети, екшън и бой с кораби. Скуууука! Искаме цвят, феерия, истинска красота, нещо, което наистина само компютър може да направи. Е верно, духовете бяха пичове, ма пък всичките еднакви.

Докато Шрек е просто на светлинни години напред и изобщо не е детски, хуморът му си е на макс, децата нищо не са схванали от филма. Моменчтчето с птичката, дет са пръсна, докато пееше, и жабата балон. Култ! Или на Шрек кечистките гаври.

"And he's built that big tower down there. Shrek thinks he sort of, hehe, makes up for something, if you catch my meaning...."


p.s. Любимец, понеже както знаеш и аз съм от тълпата беснеещи твои фенове :P, ше направя една голяма услуга на останалите от нас и ще ти разкрия тайната на интервалът след запетайката - за доброто на всички! :Р
This is it. Ground zero.

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sun Feb 08, 2004 7:47 pm

Какво?! Виж,тая тайна от отдавна не ми е толкова мистериозна(от около втори клас,май,или пък беше трети?),просто не ми харесва цялата гадост на "разстоянието след запетайката".Ми не ми изглежда добре,някак си.Що,ти пък защо беснееш?

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Sun Feb 08, 2004 8:03 pm

Аз пък ще се присъединя към мнението на Неон и ще кажа, че Реална фантазия ми хареса много повече от Шрек и тва е. Бийте ме, ако ви стиска:Р
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Feb 08, 2004 8:18 pm

ма нерви безумно ве! кат някъв криптиран текст! очите ти търсят разстояние, пък то няма! гнях! и не беснея, де, ма нали такъв е, ърм, устойчивият епитет за думата 'фенове'? хм?
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 08, 2004 8:20 pm

Ми не, няма те бием, ще ти се смеем със съчувствие.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Sun Feb 08, 2004 8:24 pm

Смейте се, аз едва ли ще ви чуя във Варна:ррр
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5266
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Mon Feb 09, 2004 1:52 am

Ще запишем една MP3-ка със смях и ще ти я пратим.:)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests