За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 17, 2009 4:37 pm

аз забравих да се похваля, че поне единия от тринкетите, които ми трябват, вече го имам 8-)
ето това бижу нинджосах снощи от Торим:
http://www.wowhead.com/?item=45466

естествено, бих искала другия ми тринкет да е този:
http://www.wowhead.com/?item=45518
но пък кой знае кога ще убием Генерала на хероик хард мод :lol:
та дано поне Окото да докопам скоро:
http://www.wowhead.com/?item=45308
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri Jul 17, 2009 5:05 pm

Това паладина е големо животну :roll: Отидох да се пробвам на Ониксия соло и тя взе че умря :shock:

Първата фаза беше лесна, там не си давах много зор с демиджа, че си пазех маната. Виж, като литна, стана малко екшън :roll: Аз мислех да я бия само с Екзорсизъм, ама се оказа че тя влизала и в меле-рейндж, само дето трябва да я гониш из пещерата :lol: Уелповете ми дойдоха екстра, с тях си пълнех маната, като ми падне животеца, хийл на макс и пак бой.

Трета фаза вече беше тривиална дето се вика, потърчах си малко наоколо от всичките фиъри, но накрая драконката навири петалата :lol: :lol:

Като се замисля битката доста приличаше на соло-трепането на Ахуне, с леки разлики.

А Артас кога ще го пускат, че имам мерак и на него соло да се пробвам :lol: :lol: :lol:

Аа, само да спомена, че Ониксия райда ми беше с ... ваша Шиена :lol: :lol: Офлайн де, седеше като мъртва душа от вчерашния ВГ-райд. Ама друго си да е имаш Contaminated до себе си, па макар и офлайн. Нито за миг не загубих ФОКУСА!!! :lol: :lol: :lol:

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 17, 2009 5:12 pm

Артас го мъчи дюстабана и наднорменото тегло, та ше е по-натам ;)

Муахаха ;)

аз другия месец ше праим 80така нема за кога ся предпочитам далеч от компа :roll:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 17, 2009 5:15 pm

дам... паладини, друиди могат сами да се забавляват с кака Они... а едно време как ни уайпваше 40 маймуни рейд... еех, как се менят времената...

Тише, не си ме водил ХИЧ в АК 20 :evil: и Анну ме отсвири и си ходя без прекрасната разголена розова рокля ЦЯЛО лято, срамота е!
и в АК 40 не отидохме и още нямам червена буба за яздене... :(
нещо ми е докривяло днес и се чудя дали да не се покрия по стари земи и инстанси този уикенд...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 17, 2009 5:44 pm

Вярвате ми или не дисциплинираният поп мой приятел ПвПеец си я убива Ониксия соло и той. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 17, 2009 5:54 pm

Аз пък имам червена буба, и не я ползвам ;р

След пач два и роге ше я бичи соло Онито ;р
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Jul 18, 2009 3:08 pm

The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Jul 20, 2009 11:06 am

Драгън, ти ще пускаш акаунта, като дойде 3.2?

аз тези дни го карам доста импулсивно...
в събота понаправих малко дейлита и от скука се джойннах с Таис в ПЪГ за For The Alliance-ачийвмънта... събра се 40 човека рейд (само с 1 лок и 1 мейдж - аз) и почти по обедно време хукнахме към Оргри... беше пълен хаос... НО Трал взе че умря... няма да казвам, че дори закъсняла за битката бях топ-дпс... това само ми показа колко зле е ПЪГ-а, щото бе пълен от рогета, друиди, паладини и ДК, дето теоретично трябва да ме отвеят или поне да са близо до мен по дпс, но явно бяха с доста зле екипировка... после тръгнахме към ТБ... там бе по-сложно, щото насъбрахме де що гвардия има в града :( оказа се, че няма и кой да танква, та онзи ми ти бос само търчеше към мен, съсипах се да Блинквам, че да стоя далече от него с надеждата някой да вземе агрото... и Айс-Блока си използвах, и Инвизибилити, че и след него ПАК агрото ми за секунди пребори танкващите боса :evil: пълни некадърници! :evil: е, боса умря... Тишо ми уиспърна, че сега вече нищо не може да ни спре по пътя към Андърсити и Силвърмуун и... ме урочаса :evil:

хванахме ние (10-тина човека от групата) втория дирижабъл за UC, като УЖ първите трябваше да ни съмънват, като стигнат там... е, не само, че не ме съмъннаха, но и в момента, в който втората група пристигахме с летялката, те пуул-ваха Силвана :evil: напсувах ги, че са идиоти и им казах, че не заслужават портал за обратно и напуснах рейда...

така се бях вбесила на шибания алайънс, че отидох на Шатъред холс и цял ден изкарах по БГ-тата да хийлвам ордата...

вечерта се джойннах за инвайтите за У10, за който бях се записала.. това става в 19:30... народ на лииня - почти никакъв... загледах се във филм по ТВ-то и викам... "ок, ще бъда афк за 30 мин, докато свърши филма и ще видя дали случайно няма да има и рейд".. така и направих... отивам след филма - същата история... питам в гилд-чата "явно рейд днес няма да има", а Трууп вика "така изглежда"... в това време виждам, че почва любимо криминале по ТВ-то и си викам - ще се офф-на да си го изгледам, а после ще направя с Таис малко турнирни дейлита, че беше останала със 100 голд. Филма свърши в 22 часа, влизам на линия и получавам инвайт от Крис... приемам по инерция и питам в гилд-чата за какво е инвайта... отговаря ми се, че правят рейда за Улдуар 10... казвам, че е късно за това, а Крис отсича, че не е... този Крис вече СИЛНО ми лази по нервите... отговорих им, че за мене е късно тепърва да започвам рейд за босове, за които трябва и добра група... но въпреки това послушно тръгнах към Улдуар... постоях пред инстанса 10-тина-15 минути, обаче нито ставаме повече от 5 човека в рейда, нито нещо се случваше... аз се ядосах, защото не стига, че бе късно да започвам рейд (вече минаваше 22:30 наше време), ами и не виждах как ще се събере група, а като съм в рейд не мога и куести да правя... казвам, че не съм фен да кисна пред Улдуар цяла вечер с надеждата след неопределено време да се съберем, на което Трууп ми отговаря "ами ти си записана за рейда"... е, подобен отговор как ме запали, не е истина... отговорих им - "да, записана съм за рейд от 20, не от 22 часа и бях за рейд-инвайтите навреме, които не се случиха... не се случиха и след половин час, а бе казано, че рейд няма да има... час и половина по-късно искате да стоя и да чакам тепърва да се събира рейд?"... и лефтнах рейда, направих няколко дейлита и отидох да спя...

но нещо много негативно започвам да се настройвам към У10 рейдовете и персонално към Крис... снощи казаха, че хероик рейд няма да има... и аз си викам, "ок, тогава ще изгледам някой филм", защото се чувствах уморена, че целия следобед правихме хероик-рънс... и пак без уиспър, без някой да ме попита дали искам, получавам инвайт от Крис... този път както нагло го получих, така моментално нагло го отказах... вместо това написах в рейд-чата, че след като няма да имаме хероик-рейд, аз ще гледам филм... написа се веднага "ама стартираме У10 рейд"... викам им "ок, успех на У10, аз утре съм на работа и не мога да си позволя да стоя до късно, а последните два У10 рейда завършват в 1:30-3 ам сървър тайм"... и побързах да се офф-на, че не ми се влизаше в полемики...

и така... това, което ме притеснява е именно абсолютната липса на мярка у Крис, който нещо се е заел да води У10... явно това дете е ученик във ваканция и му е все тая кога почва рейда и кога свършва... ама аз така не мога, защото обичам да разполагам с времето си и не е като да нямам какво да правя извън рейдовете... затова и за следващия У10 се записах с отметка, че мога ад остана само до полунощ сървър тайм... че след последния ми У10, дето продължи до 4 сутринта реанимирах два дена... :(
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Jul 20, 2009 11:47 am

Tais wrote: Тишо ми уиспърна, че сега вече нищо не може да ни спре по пътя към Андърсити и Силвърмуун и... ме урочаса :evil:

хванахме ние (10-тина човека от групата) втория дирижабъл за UC, като УЖ първите трябваше да ни съмънват, като стигнат там... е, не само, че не ме съмъннаха, но и в момента, в който втората група пристигахме с летялката, те пуул-ваха Силвана :evil:
Ай сега пак Тишо ти виновен :P :lol: Принципа като си с такъв ПъГ е да се движиш максимално бързо и да си в челото на колоната - никакви портали освен за теб, никакви рез на умрелите :twisted: А е трябвало да останеш за Силвана, ние като я бихме, 4 пъти я резетвахме и дори дойдоха тез дето тръгваха от Огримар, когато я пулнахме за пръв път :lol: :lol: :lol:

Аз се случих на някакъв ненормален райд за AQ40 :roll: Тръгнахме 20 човека, само един (освен мен) знаеше къде е инстанса... обаче нюк и това е, прегазихме един-два боса в началото, имаше някакви три буби, дето до последно ги мислихме, че са просто траш :lol: :lol: Ама като се проточи битката 10 мин стана ясно, че нещо босове и те се водят :lol: По пътя падна един червен маунт и избухна караница кой да го вземе... някакви хора напуснаха, други отидоха да ядат, райд-лидера (който беше 65 лвл) реши да прибира целия дроп, че му трябвал и като го напсуваха, че е нинджа, напусна... до Хухуран (май така се казваше принцесата) стигнахме 7 човека :shock:
Питам аз "тактика?" и паладин-хийлъра направо пул-на боса... Learning by doing явно ще да е :mrgreen: Усетихме дебелия край като целия райд стъннат, а Хухураната ме налага за световно. Паладинът се усети и влезе в бъбъл, че да ме държи жив, после все на макс живот ме държаха, та преживявах стъновете някак... Обаче половината рейд се гътна барабар с хилърите, Хухаран на 2 процента, двама човека я доубихме (е па и аз си имам бъбъл и ЛоХ като ми трябват 8-) )

Близнаците... беше ясно, че ще има уайп въпреки че (като един истински ветеран :mrgreen: ) обяснявах тактики... Ами уайпнахме, босовете изчезнаха и това си беше край на райда :(

Та така, имам сейвнат AQ40 до Близнаците, ако имате време и желание преди резета, можем да довършим онуй, що започнахме някогаш :wink:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Jul 20, 2009 12:09 pm

Svetlio wrote:Ай сега пак Тишо ти виновен :P :lol:
че кой друг да е виновен, бре?? :evil: а виновен си трябва! търпи сега! :lol:

иначе аз съм навита за АК 40 :D само да видим кога ще е... :roll:
вероятността днес да имаме рейд не е голяма... не зная какво са направили снощи с Улдуар 10, но ако са останали само Генерала и Йоги, или само Йоги, ще трябва да отида... ако няма У10 - съм на твое разположение за където кажеш! ако днес не стане, вторника ни е принципно фрий от рейдове ден, та пак съм навита... на мене АК 20 и АК 40 са ми слабост от 60-тте ми ВоВ-години, та не пропускам възможност да ги посетя :D
а и искам червена буба!!!!!! :twisted:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Jul 20, 2009 1:26 pm

Генералът падна! Беше просто приказна битка, особено като се има предвид какъв състав бяхме. Танче - красота - 3х3. Т.е. 3 уориъра, 3 хънтъра, 3 прийста (хийлъри) и 1 пиле, че да имаме кастър дпс :))). Честно казано, очаквах да уайпваме на генерала, докато ни втръсне и не се откажем. И в началото наистина почнахме да уайпваме, но не щеш ли - красота! ама наистина... Нито един умрял, нито един интеръпт пропуснат, с Трууп останахме на под хиляда мана точно на последния процент, танкът хукна да кайтва (Трууп даже нямаше за шийлд, но аз успях да дам последен PS за всеки случай) и Генералът се пльосна тежко. Направо не ми се вярваше:). Обаче за Йог вече бяхме съвсем зле - т.е. само аз и май Готя сме убивали Йог, още 2 са участвали в уайпове на 25 и останалите - мистерия. Пандата търчеше волно из зелените облаци като ... като панда в бамбукова горичка. (идея си нямам дали търчат волно там всъщност :)) На Талок не му се уайпваше никак, опита да прокара идеята за Джуджешкия съвет, ама на Крис му се искаше да опитваме Йог. Съответно Талок дезертира и рейдът се разпадна. Което ме устройваше идеално - беше точно полунощ. Съответно очаквам да опитат да се съберат днес отново за рейд за Йог. Честно казано, не ми се ходи да разучаваме наново битката, но от друга страна, няма да се скатавам. Да видим какво ще направим:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Jul 20, 2009 1:40 pm

аууу, отличници!! :D
аз на Йоги с радост бих поуайпвала, щото битката е щура и много ме радва... НО в полунощ, като една Пепеляшка, мисля да се изнасям... щото, както споменах, Крис няма никаква мярка за нещата и може да се отнесе до сутринта, което не ме устройва... даже мисля още сега да си го напиша в Рейд Календара, че ако ме искат мога да остана до тогава :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jul 20, 2009 2:42 pm

Дигам Jewelcrafting, баси болката е но вече съм в лесните нива (325+).

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Jul 20, 2009 3:03 pm

оооо, знам какво е - аз с друида го вдигах преди време и два дена не можах да стигна до камъните от Аутлендските земи :shock: мнооого тегава работа... а съм вдигала какви ли не професии - и инскрипшън, и тейлъринг, и енчантинг, че и инженеринга на мъж ми на паладина, за да му правя епичния самолет преди време, ама толкова тегаво с никоя професия не ми е било... а и аз започнах да я вдигам много импулсивно де - без да съм се запасила с достатъчно руда... абеее, мъка... а на тебе коя ти е другата професия?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jul 20, 2009 4:02 pm

Jewelcrafting-a от 0 до 350 отне около 1500г + малце летене из outlands за адамантит.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests