Споделете

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Thu Aug 21, 2008 12:41 pm

хм, добре, че нищо ти няма :)
аз наскоро имах същото преживяване, но поради по-големите си габарити (186 см, около 120 кг.) избих тоалетната чиния с крак :( , но и аз се отървах без поражения, пък и без хигиенни проблеми :wink:

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Thu Aug 21, 2008 4:52 pm

Така е то.
Днеска риташ чинията - утре ритнеш петалките.
Днеска те гушкат - утре гушнеш босилека.
Днеска "хайде наздраве" - утре "хайде Бог да прости."
Животът е радост и тъга, Славчо.


- Шишо Бакшишо

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Aug 22, 2008 10:21 am

Мдаааа, а вчера установих, че две седмици отпуска, през които ни веднъж не стъпвам в офиса, може да имат интересни странични ефекти :) В един момент се сетих - за щастие, навреме, преди да ми се наложи - че... съм си забравил кода за алармата в офиса! :) И ни мога да вляза пръв, ни мога да изляза последен, ни мога да се появя посред обедната почивка :) Така де, не бях забравил съвсем всичко, знаех *какво* би трябвало да значи този код, откъде би трябвало да съм го измислил, но и така имаше пет различни варианта, пък не ми се искаше да ги пробвам :)

Добре, че колегата, който беше настройвал алармата, подлежи на убеждаване, та оправихме ситуацийката.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Fri Aug 22, 2008 4:14 pm

Опитвах се да преразкажа случай, подобен на този на роумър, ама по средата на поста забелязах 2 неща. Едно - моя случай въобще не е интересен и две - не можах да се сетя как да нарека 3 ключови за историята предмета:

Слушалки, от тоя тип дето се закачат за ухото, а не се пъхат в него или окачват на главата.

Връв(з)чицата/лентата/превръзката, на която се закачат секюрити картите.

Едно такова ламаринено, дето стои на сградите, подбно е на козирка, ама не точно.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Aug 22, 2008 10:30 pm

Днес се видях на улицата с един бивш съученик. Не можа да ме познае. :shock: Да не говорим, че от него пък разбрах за 4 други бивши съученици следното: #1 -пребивава в Куба (!!!) и работи в бар (говорим за човек, който имаше амбицията да става физик); #2 -в затвора; #3 -гей; #4 -изоставена самотна майка. :neutral:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Sat Aug 23, 2008 12:30 am

Нищо чудно не виждам. Доста стандартни житейски модели. За кой набор става въпрос все пак?

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sat Aug 23, 2008 5:44 pm

Абе те, че са си стандартни, спор няма. Но все пак си е изненадващо да ти изсипят цялата информация така изведнъж. :shock: Набор 1985. (като майката е `84)
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Sun Aug 24, 2008 3:40 pm

Какво мислите за инфото в статията? Имат ли някакво право, защо и доколко? Може и от личен опит.
Женската сексуална разкрепостеност е мит
По-възрастните дами проявяват по-голяма търпимост и толерантност към проявите на фриволно женско поведение
20.08.2008

Въпреки че поведението на жените се е променило много след т.нар. "сексуална революция" през 60-те и 70-те години, специалистите, участвали в конференцията на Британската асоциация на психолозите, твърдят, че "невъзможният" пробив, извършен от нежния пол в сферата на професионалното развитие, не се отнася до спалнята.

Според изследване представените като напълно разкрепостени в сексуално отношение жени по телевизионните предавания и сериали от типа на "Сексът и градът" са мит. Повечето жени гледат негативно на случайните сексуални контакти, твърдят учените.

Представата, че дамите свободно могат да търсят възможности за случайни връзки "за една нощ" в преследване на удоволствието, не се споделя от повечето жени, които смятат тези с подобно поведение за "отчаяни, жалки и нещастни".

Според доктор Хинчлиф от Университета в Шефилд тази констатация свидетелства, че сексуалното поведение на жените е затормозено от обществените порядки, тъй като подобно поведение у мъжете се смята за нормално и приемливо.

Хинчлиф е провела беседи с жени на възраст от 23 до 83 години. Според резултатите от анкетите, представени на ежегодната конференция на Британската асоциация на психолозите в Кардиф, макар че жените не осъждат дамите любителки на случайния секс, 90% от тях смятат това поведение за неприемливо. Те продължават да мислят, че жените нямат право на секс за удоволствие извън връзката с партньора си.

Според анкетираните от д-р Хинчлиф дами жените, които се отдават на случайни афери за една нощ, не го правят, защото са разкрепостени, а най-често защото са загубили самоконтрол вследствие на алкохол, наркотици или защото нещо в живота не им достига. Повечето интервюирани изразяват съжаление към подобен тип поведение.

Интересен извод от направеното изследване е и фактът, че по-възрастните дами са проявили по-голяма търпимост и толерантност към проявите на фриволно женско поведение.

Zdrave.bg

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Sun Aug 24, 2008 11:03 pm

Не разбрах какво споделяш с това?
На въпроса ти:
1. Не мисля, че сексуалната разкрепостеност е въпрос само и основно на брой връзки, значително по-важно е човек да няма комплекси, и да има склонност да експериментира

2. Дали повечето жени гледат негативно на случайните сексуални контакти не знам, аз не си падам просто защото трябва наистина да съм впечатлена от някой мъж като от човек, за да се стигне до секс, пък това отнема време и се оказва, че имаме връзка:) Това което правят останалите си е тяхна работа и не виждам защо да ги осъждам или да им се бъркам.

3.Не съм възрастна дама :lol:

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Sun Aug 24, 2008 11:13 pm

Споделям съжалението си относно наличието на вездесъщ двоен стандарт, който ограбва преживяванията и ограничава възможностите на жените. :? (Даже мислех да пусна Много Важна Тема за всички Двойни Стандарти, но ме домързя, та го пейстнах тука.) Но по-добре да чуем вие кво мислите, благодаря за твоя отговор.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 25, 2008 10:22 am

Не е като да е за тая тема тука тва особено.

Иначе сутринта се получи интересен ефект на отражения между прозореца на балкона, открехнатата врата на стаята ми и вратата на гардероба за да докара мизерно слънчево заище в лицето ми в 7:30 сутринта. :neutral: Мразим.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Aug 25, 2008 3:25 pm

Цял ден няма ток и чак сега го пускат в резултат на което никаква работа не се свърши. 8-)

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Mon Aug 25, 2008 3:47 pm

Мен снощи ме ужили женски комар. Убих го и сега ми е жал - можеше да си народи комарчета :cry:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Aug 25, 2008 3:49 pm

Преводач, че то има ли мъжки такива които да жилят и пият кръв?!?? :lol:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Aug 25, 2008 3:56 pm

Ми те технически не жилят... :oops:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests