За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Jul 15, 2009 3:24 pm

Мне, имаме две групи за Улдуар 10. Проблемът е, че хората, които могат да ги водят са в почивка сега и сме в някакъв странен състав.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Jul 15, 2009 3:52 pm

това е нещо ново, което ми казваш :) значи всяка седмица ходите две групи за Улдуар 10? и двете имате напредък до Генерала? или просто им обещавате 2 групи за Улдуар 10, а си ходите само вашата група, щото няма кой да лийдва втората?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Jul 15, 2009 3:56 pm

Не, лидерът води две с двата си героя. Но е ново и всъщност не е всяка седмица, защото все нещо не се получава, а и идеята е скорошна.

Надявам се като дойде по-активния сезон нещата да се понаредят по-добре. :roll:

Тази седмица просто нямаше кой да води каквото и да е та водих аз някаква сбирщина от хора за няколко боса и почистихме до Генерала. Вчера и онзи ден дор нямаше никакви хора та левълвахме алтове... Просто мъртъв сезон за малка гилдия като нашата.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Jul 15, 2009 4:27 pm

то е така за почти всички гилдии... само гилдии, където РЛ са по-активни, нямат драматични проблеми с рейдването... иначе всички се надяваме на активизиране след края на лятото, ама да не си останем с надеждите само... щото нещата пак опират до липсата на кадърни рейд-лидери...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Jul 15, 2009 5:13 pm

Tais wrote:"...очи темнеят, глава се люшка,

уста проклинат цяла вселена..."

ей, на, и аз така, като колегата Хаджи Димитър...
Той Хаджи Димитър е известен с това че
.. една му..
.. втора го..
.. трета я...

Та после как да не ти се люшка главата :mrgreen:

Аз успях да се добутам до Инскрипшън 425 (само с рисърчи, щото съм мързелив) и вече купувам книжки и правя някои от новите глифове. Та ако Таня няма някой (макар че се съмнявам, тя си ни е отличница :roll: ) питайте, може да го имам аз

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Jul 15, 2009 5:42 pm

е, то научените глифове от книги са си така рендъм, че вероятността да нямам някой глиф, винаги съществува... :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jul 16, 2009 11:25 am

При тия им цени в ах-то бая редък трее да е глифа да е далавера ;) Баси и вчера 20 неща върна пощата :( напълних два банкалта с простотии за наесен. Баси рецесията. Лотусите още ми седят ако някой иска ;р

Са поне друид с билки, елексир мастер алхимия (430 мързи ме да харча за повече) Пала макс майнинг и кожа мое се фарми ;) Имам два скинаря да сменя кат ми е кеф по натам за мотоциклет и ковач май. Ма за ся трупане на пари за гарги малко.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Thu Jul 16, 2009 12:58 pm

Tais wrote:е, то научените глифове от книги са си така рендъм, че вероятността да нямам някой глиф, винаги съществува... :roll:
Мислех, че си ги изучила всичките :wink: Макар че са бая, като пусна Акис да погледна колко ми липсват и свят ми се завива :roll:

Ако искаш да направим един списък кой какво има, макар че ще трябва Ники да го ъпдейтва :wink: Че нали не могат да се редактират постове :lol:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Jul 16, 2009 1:54 pm

аз мноооого рядко слагам глифове за продаване в АХ... общо взето професиите си ги ползвам само, за да обслужват моите нужди :P

ние снощи имахме фреш рън на Улдуар 25 и бутнахме там неколцина фарм-босове, а после новите РЛ решиха да си направим нещо като седянка и разбор на рейд-ситуацията в гилдията по Вента... и като се почна една боза за това какви прекрасни рейд-лидери били и едно четкане от играчи и на Танче му стана лошо, защото така те тотално губят реална представа за нещата и собственото си доста нуубско лийдване... общо взето нямаше как да си кажа позицията и само обявих, че ще направя пост за това във форума... Ланито прихна да се смее, щото аз винаги много страшно звуча в постовете си, и че като съм казала, че ще се изказвам във форума прозвучало заплашително... а в това време Шийена взе да реди да не сме били харш и да се настроим позитивно и т.н. :lol:

днес влизам в гилд-форума и гледам един друид, дето е протеже на единия от РЛ, вече стартирал темата отново с разни общи приказки + хвалебствия към Ниста какъв прекрасен лидер бил... следваха пак доста общи постове, както и опит на Муундъст нежно да прокара някои идеи, следван от пост на един от хънтърите ни с тотално безхаберни предложения от рода на всеки да си чати по Вента докато рейдваме и да правим У10 следобедите... и естествено, изпрасках един огромен пост в мой стил по точки със съвети към офицери и играчи, ама с доста повече точки за офицерите :P да видим дали ще си вземат поука и дали довечера ще ме посрещне гробно мълчание като поздравя в гилд-чата, но както се казва - притръпнала съм към подобни реакции... а офицерите и народа в гилдията трябва малко по малко да се стягат, че да видим някакъв прогрес...

Едит: ама как да направя списък, бре :shock: те са УЖАСНО много... общо взето вероятно повече от 10 глифа не ще да ми липсват... :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Thu Jul 16, 2009 2:54 pm

Аз пък вчера си взех няколко офспек итемчета за ферал.
След раида правихме и ВоА 25, от там намазах ПвП мега яки брейсърки.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jul 16, 2009 6:02 pm

Пачът вече може да се сваля, така че мак до 3 седмици ще е онлайн. Супер.

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 17, 2009 1:00 am

Само ми цикли даунлоудера на мене още да. :roll: Ше е забавен пач тоя за палата ми ся.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 17, 2009 11:04 am

www.warcraft.com/dew е така се шиткат шити дринкс ;)


http://www.youtube.com/watch?v=iioJ0UY4JHM
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 17, 2009 11:34 am

ааааааааааааааааааааааа, Браги, това в супермаркета е ЕПИК! :lol:

аз още не съм дръпнала първата част от пач-а - нещо не тръгваше, а нямах нерви да чакам и изгасих компютъра... но има време :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 17, 2009 12:05 pm

Еми тва живота на съвременния мъж, пиене мацки и уоу :))) Забавно е как на заден план некъв си щъка докат са снимали щандовете ;р
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests