За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 10, 2009 7:40 pm

Elayne wrote:Пробвах го това, не излизаше, честно! :roll:
Помага да е включен и Num Lock-a ;p
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 10, 2009 8:09 pm

Е, с него де :). Просто не се получаваше.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jul 12, 2009 10:53 am

Мерси вечера за среднощния хелп, вкарах бързия лвл така :)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Jul 13, 2009 12:41 pm

Аз си изгубих кучето :( Симпатично кутре, вълча порода, черна козина, с бяло около муцуната, отговаря на името Бъки (галено от Бъкстон). Намерих го при едно от митарствата ми из УБРС, глозгаше кокалите на един заблуден БЕ паладин и веднага усетих, че сме от една порода :roll:

А го загубих така:
Отидох до Даркмуун панаира край Тъндер Блъф, че да предам последните 6 дека преди да е свършил панаира. Там имаше нисколевълни крави, но никой не искаше да си играе с роботчетата, явно се беше разчуло, че носят лоша карма :roll: Взех си репутацийката и се почудих дали да не нагледам какво става из Тъндър Блъф, най-малкото ми трябваше да убия още една ордичка там (ачийвмънт, какво да се прави :oops: ). Препуснах с кодото, Бъки търчеше весело след мен и лаеше по пеперудите. Промъкнах се точно до банката край езерцето и зачаках. Не мина и минута и що да видя - едно ъндед маге 80-тка мъкне една торба със жълтици към банката, ама толкоз тежка, че чак се прегърбило. Какво правят всички тез ъндед магета в Тъндър Блъф и до ден днешен ми е загадка, ама не губих време да се чудя, ами навлякох огре-костюмчето (пазя си го за точно такива случаи) и се почна...

Трябва да му призная на магето - имаше бърза реакция, щом го шибна фризбито и веднага влезе в айсблок, взе си пакет пуканки и се приготви да гледа сеир. За негово съжаление в момента прожектираха филма "Паламурник пребива 10 гарда без да му мигне окото", та затуй магето излезе от кубчето си лед и затърча край езерцето, сипейки ругатни на някакъв странен език. Аз се затичах след него, проклинайки тежката ламарина, а подир мен тропаше ядно с копита стадо разгневени крави. И така направихме една почетна обиколка - блинкващото маге, задъхания паладин и стадото крави, което нарастваше застрашително (дори отнякъде се довлякоха и три елитки). Току пред банката (където започна всичко), магето реши, че е време да приключва с мен, удари ми фрост нова, бликна надалеч, пусна си клонингите и извади фрост-картченицата. А кравите ритат ли ритат, стън след стън... Ей за такива моменти си пазя бъбъла 8-) Приковах магето като пеперудка, едни големи жълти числа литнаха жизнерадостно наоколо и горкия ъндед стана... дед :twisted: След това гардовете бяха лесни, дръпнах ги настрани да не оцапаме ливадата с кръв и си ги пребих културно. Резултатът от мача Паламурник:Тъндър Блъф стана 5:0, така че доволен си пуснах ХС... И в секундата преди да се портна в Даларан, се сетих, че не виждам Бъки :( Успях да го мерна за миг край АХ да ръфа аукционерите по бутовете :?

Та ако някой има път към Тъндър Блъф, нека се огледа за моето кутре, ще съм много благодарен ако го върнете оттам :oops:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Jul 13, 2009 2:42 pm

аз оня ден храних едно дръгливо псе, дето търчеше като бясно около селцето на кравите, където преоткриват първата си поща... ама ми беше куест, не ще да е било твоето... това едва го подмамих да яде, а сочен бут му предложих със сос, не някакви си ъндеди! търчеше като бясно и ме измъчи, щото невръстните крави едва се търтузят :(
иначе я добутах до 13 лвл де :D

в гилдията си създаваме приключения, че да има какво да си пишем по форумите... офицерите намислили да предложат рейд-спот на свое приятелче маге... при положение, че имаме 3 активни такива... а рейдваме без елементал шаман... та Танче надигна вой, естествено... те май и не очакваха друго... но пък да си имаме уважението - като го искат - да дойде като бекап, а не - със сигурно място в рейда... що за идиотски сетъп ще е с 4 мейджа, но без елементал шаман... само щото да си уредят дружката... амаха!
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jul 13, 2009 3:04 pm

Мдам аз имам респект към фрост магетата след дуелите с Блейда ма бехме келеши на по 55лвл. ся с фризбита мизби мое и да го сгъна по-лесно. Или пък не. Аз и на приистката ни съм набрал ;р

Иначе се пристрастявам към уориърите, 76лвл съм пък си гътам 80ка в бг-тата. На косъм де, ма си зе той. Ма се коляхме като трансформъри на забавен китайски каданс, УГ мина замина танкове около се разпадат, кал и сняг пръска, насекъде около нас фърчат фоерверки уши от елфи и цели почти гноми а ние се чоплим. Споменах ли че се чоплим. Аз съм си зле, сметайте колко е як на автопилот палата и кат ни пуснат пвп екзорсизма макар и с 1.5 каст колко ше реве народа съвсем. :mrgreen:

Кучето в Т блъфа и аз съм го хранил :mrgreen: После контрабандно с шиповете маскирано и за Сливовицата. :mrgreen: Аре още малко да дръпна и съм си оставил Страт непипнат да си го изперкаме за 15 мин 2те пали :)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Jul 13, 2009 3:14 pm

Абе такова мазаво става в гилда напоследък, че не е истина. Бясна шуробаджанащина, един друид дето го приеха наскоро вече е промотнат, нищо, че в последно време едвам се вясва на рейдовете, но очевидно е успял в отсъствията си да създаде добро впечатление защото получи повишение.
Факта, че е англичанин и се познава лично с част от ръководството едва ли е повлиял много.

От време на време чувам несъстоятелни коментари, че много съм мърморил, но то стига човек да погледне и да участва в рейдовете ни в последно време.

Такова безхаберие, комбинирано с тъпотия.... Вече и с истинските си танкове, повечето оригинални хийлъри и дпс-ери не може да отлепим. Едвам бием 4 босс-а и то първите и най-лесните.
Вярно, че ги няма Ланис (СКАТАВКА!@), ферал друид + хънтер и ГМ-то, лок, но липсата на няколко от основните играчи не може да е оправданието едвам да минаваме първите няколко босс-а и то с хиляда клизми..
Не мое да мъмриш, брат!

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jul 13, 2009 3:26 pm

Ама Прота си я добър :) Тише ти как ги редиш скиловете по главата на магетата?

Еми до есента кой има нерви да устиска по рейдовете :) Другите ни е се тая, само чакаме пач нещо да се промени :) И да се понапълни ах-то, че рецесията е пълна. 2 седмици не мога да си продам два епика за без пари нема 200г ледър брейсърки яко прилични :(
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jul 13, 2009 3:42 pm

Всеки отбор има нужда от сработване. Ново лидерство се усеща. Аз бях в 10man Ulduar рейд началото миналата седмица и преди два дни се наложи да заведа партито без raid leader-ът да бием Ходир, Торим, Фрея, Мими etc. Трябваше да поведа хората и гътнахме Ходир от 2-ри опит след като прекарах 5 минути в обяснения и разпит на всеки един от партито дали и какво е разбрал. Имах си фиш фийстове, фласки, поушънки. Във Вента цареше тишина и когато хората видяха, че няма да им крещя, че не знаят тактики и че отговарям на всякакви въпроси, започнаха и да ме питат. Отработихме тактиката с новите хора при първия уайп и на второ отиване го убихме. А Ходир ни е пречуквал поне по 5 пъти и умираше на магия, когато гилд мастърът води обикновено.

Снощи също беше много приятно. Убихме, Фрея, Игнис, Мимирон за втори път (бтв пусна ми шапката, но един от паладините ни пропищя и си даде ВСИЧКОТО ДКП за нея, аз имах повече, но реших, че няма да си пропилея 90% от ДКП-то за пустата шапка, ако и да ми е 4-то парче от Т8 сета). Отидохме да поуайпваме на Генерала. Уви не бях рейд лидерът и никой не ми даде достатъчно време и възможност да обясня тактиката добре. Имам проблеми със спасяването на танка, когато се наложи да кайтва боса. В WoW Wiki твърдят, че може да стои на едно място и да бъде outheal-ван танкът, обаче на второто boss buff танкът си умира. А и се вбесявам неимоверно много, че хората не различават Mark of the Faceless debuff и кога са таргет на Шедоу краш. Дразня се и че не спазват дистанцията от 15 ярда, особено, когато босът се движи. Дразня се, че не чупят зелените неща близо до боса и трябва да търча на майна си, за да стъпя да ми стаква дебъф. Дразня се и че който има Mark of the Faceless не реагира достатъчно бързо и вечно тъпият бос седи на 90% кръв (поне вчера беше така).

Междувременно, иконата със стакващия дебъф вече я виждам, но нито маната ми се качва, нито hp-то ми пада визуално докато стоя в петното. Следя дебъфа и се разкарвам бързо.

Имате ли идея на 10man горе-долу колко boss self buff-а трябва да минат горе-долу, за да падне боса?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Jul 13, 2009 3:47 pm

ами Анну, проблеми колкото искаш, пиле... и в играчите, и в рейд-сетъпа, и в липсата на пълен рейд, и в опитите за рейд-лийдване... като че ли последното ни е най-слабото място... :roll:
е, трябва да призная, че и аз маса съм се изнервила и вероятно реагирам по-остро, отколкото е нужно за летен сезон, ама толерантността никога не ми е била силна черта :lol:

а нашата скатавка Ланис довечера ще е в рейда, та ние с тебе, щото сме с връзки, ще се уредим с балончета за следващите бос-битки 8-)
за тебе ще има и бонус - почетно рез-ване с мноооооого любов! :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jul 13, 2009 4:14 pm

owned :mrgreen:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Jul 13, 2009 5:09 pm

То няма дори и опит за рейд лийдване. Ние не сме гилд рейд в момента, а ПъГ.
И при цялата тази трагедия Шелито като се изцепи с някакъв опит за анализ на уайповете ни, който винаги почва с нещо от рода: "I think that the people...... The people have lost focus...."
Не "ние", ами "хората". Т.е. ТЕ не са част от ХОРАТА, които правят грешките и заради които се уайпва.

Абе как ми се иска да им обясня колко са зле и как понятие си нямат от водене на рейдове. Дори подозирам, че този голям срив при нас е точно заради неадекватното ръководство и "ХОРАТА, вече не се напъват и грам .
От трета фаза на Йогг го докарахме да не можем да минем и половината боссове за цяла седмица!
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Jul 13, 2009 5:14 pm

...но пък ще бъдеш рез-ван от Ланито... многократно! ако си любезен и послушен :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Jul 13, 2009 5:16 pm

Xellos wrote:кат ни пуснат пвп екзорсизма макар и с 1.5 каст колко ше реве народа съвсем. :mrgreen:
Мен хич не ме радва таз промяна :? Ще го направят неизползваем за ПвЕ - ако си ДПС е ок, ама ако танкваш, ще може да се ползва само за пул отначало и после нъцки - кой ще те остави да кастваш 1.5 сек? Инстант каст си требе, инстант :roll:

Иначе за магетата - ако срещнеш фрост маге, дето да си знае класа и да има добър гиър - по-добре бъбъл + ХС, че ще те направи да плачеш :? Аз по принцип ги почвам с Avenger - сайлънс и забавяне за 3 сек, за да ги докопам в меле рейндж, тогава стън по тиквата. Ако си късметлия, магето ще си изхаби айс-блока (ако няма тринкет). След туй го гониш с HandsOfFreedom за да не те прикове с ФростНова. Може да приложи номер да си пусне елементала или клонингите и да влезе в айс-блок, тогава ти си пускаш бъбъл и се хийлваш колкото можеш. ЛоХ го пазиш до последно, малко е хазартно, но печелиш дмг-редъкшън като си под 35%. Естествено аурата ти трябва да е фрост, и да имаш SacredShield през цялото време. И се надяваш магето да е некадърно :wink:

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jul 13, 2009 5:22 pm

Абе бием си портала ако не е на цд обикновено, ма някой път трее и да се млатим :mrgreen: Добре че е 30 мин са само. Иначе превантивно си трупам хонор в ав и уг, че там лесно и по много :)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests