За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
Xellos
Moderator
Posts: 20319
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Aug 11, 2009 3:55 pm

Три дена не съм влизал и нищо ми нема ;р

За Събота ИРЛ ивента, кои можете да се организирате? Ше е диетично.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Aug 11, 2009 9:39 pm

Засега мисля, че ще мога, обаче покрай жилищните проблеми винаги може да изникне нещо изневиделица.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Xellos
Moderator
Posts: 20319
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Aug 11, 2009 10:26 pm

Еми ПЪГ ше праиме ако трябва ;р Стегайте се или отебавам идеята.

Бла нета ми тая вечер или е умрел почти.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Aug 12, 2009 11:23 am

Ако е хубавото времето, аз ще съм извън София. Като гледам прогнозата, май ще съм извън :roll:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Aug 12, 2009 11:41 am

Да споделя и аз впечатления от новия инстанс. 5-иците и нормал и хероик са пълен джоук, с двата героя си перкам из тях без проблеми, разбира се с адекватни хора от гилдията. С мага отивам само за емблеми конкуест, с друида чакам един polearm, които вече 3 пъти отказа да падне.

Вчера направихме и Trial of The crusader 10-man normal, падат 3 емблеми триумф и предмети с айтем левел 232, една хънтърка и едно ДК пооблажиха стабилно, старите кастър дропове, кент гет инъф ъф дем.......

Бъгавостта на играта след пача е потрисаща.....

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Aug 12, 2009 12:25 pm

нашата гилдия няма да влезе в новия инстанс докато не съборим Йог на хероик тази седмица... и без това сме стигнали до него, офицерите май използваха вече опцията да не се резетва инстанса за гилдията днес, така че имаме до другата сряда шанс Йог да падне... колкото по-рано, толкова по-скоро ще видим новия инстанс...

вчера бе интересен ден за моя друид... следобеда един от новите играчи в гилдията ни обяви, че прави алт-рън за Улдуар 10... казвам аз в гилд-чата, че бих се джойнала да ги хийлвам, но че моята Лийд няма нужния гиър за там, а той вика "с фласка ще е ок" и ме инвайтва... :shock: разприказвах се с Муундъст, която бе с прийста си алт също в рейда да ми дава съвети за хийлването в битките, а тя вика "споко, и без това с алтове повече от 2-3 битки няма да имаме и няма да стигнем по-сериозните босове"... успокоих се аз и почнахме... ама почнахме баш като Пъг - никой не казал във Вента кой какво ще кара... някой стартира евента и половината се метнаха на каквото видяха... ние с Муундъст и някакъв шаман чакахме да ни кажат какво да караме, а онези викат "каквото е останало"... тя скочи в мотор, а аз се наложи да шофирам Siege Engine за пръв път досега... шамана скочи да го возя... в движение четях абилитата и се сетих, че те интеръптваха някакъв каст на боса, та общо взето успешно по-късно използвах 2, за да интеръптвам де що кастваше боса... :lol:
в това време народа вика "ще правим ачийвмънт, никой да не си рипеърва возилото", ама Муун не чула и си поправи мотора, та го провали :lol: боса падна докато се усетим и народа хукна към Резорскейл... викам си "ей, сега го втасахме, ще се хийлва вече"... почна битката и се шашнах - народа почти не поемам дмж... :shock: ако по средата й не бях започнала да лагвам зловещо, нямаше съвсем да я усетя... помолих да рестартирам след като умря боса, изключих всички излишни аддони и нещата се оправиха... логвам се, за да видя, че онези отпочнали траша към Игнис... викам си "ей, сега ще се види дали ще се справим с хийлинга", като за капак бях първата му жертва прибрана на топло в джоба му :lol: хийлнах си се без проблем, получих си и ачийвмънта, нямахме разпределение кой какво да хийлва, та просто хийлвахме де що имаше за хийлване... в един момент се линкнаха ачийвмънтите - Игнис умрял, а целия рейд жив и на пълен живот... :shock: придобихме самочувствие и продължихме към ХТ с нагласата, че вече нищо не може да ни спре... така и беше... босовете падаха един след друг от първия опит - ХТ, Айрън Консил, Коло, Дамата с котките, Ходир обаче ни уайпна два пъти преди да се предаде, Торим, Фрея, Мими - от раз и тримата... на Генерала 3-ма човека си тръгнаха и ги смениха други... обаче се оказа, че сме без интеръптъри... :? след два-три опита, в които се провалихме с гръм и трясък, защото нямаше кой да интеръптне, разпуснахме рейда... ноооо ние с Муундъст бяхме доволни и от темпото, и от успеха... все пак за алт-рън за малко по-малко от 4 часа (оставаха ми точно 9 мин до изтичане на 4-тата фласка) оставихме живи в Улдуар само Генерала и Йог :D аз се сдобих междувременно с 3 айтъма + токен за Т8 шоудърки, които още се чудя дали да взема, защото сет бонуса не ме кефи, а сегашните ми са много добри, та ги оставих в банката...

Брагиииииии, в събота в колко часа е РЛ-евента? :D какво да носим? като гледам - баш парти ще сме, а не ПЪГ, но мисля с останалите в канала да си спретнем скоро среща на открито :)
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Xellos
Moderator
Posts: 20319
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Aug 12, 2009 1:39 pm

Ивента ше е евентуална кръчма? за ся само ти си сигурна, другите бегат нанкъде. Не ми се праи организация така. По-натам :(
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Aug 12, 2009 1:47 pm

Каква кръчма! Нали обеща да ни готвиш! Аз тук от вчера гладувам, за да имам апетит :P
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Aug 12, 2009 2:07 pm

Мен ми писна да фармя Улдуар10, посмъртно няма да гътнем Йог, ако ще да стигнем до него. От инстанса само офф-спек гиър за шедоу мога да взимам сега, а ние не сме видяли още новия бос във ВоА, не сме правили новия инстанс на 10 човека също... Ще ми се да пробвам нещо ново. :roll:

И ще си левълна алта най-вероятно, макар че с едно приятелче снощи докато Зенедар умираше си направихме две ордички на Ал'Акир и може и там да се поразходим. :mrgreen:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Aug 12, 2009 2:20 pm

каква кръчма, бре Браги?? :shock: нали ще ни готвиш?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Wed Aug 12, 2009 2:36 pm

Elayne wrote:а ние не сме видяли още новия бос във ВоА
А бе то може аз да не съм разбрал, ама май новият бос няма да го пуснат преди края на сегашния арена сезон. Така че в момента не би трябвало да го има :roll:

Едит: дискусията ви силно заприлича на епизод от "Перла"... :P

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Aug 12, 2009 2:39 pm

Знам :), призовавам Таис да спре, разбрах. :mrgreen:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Aug 12, 2009 2:41 pm

"Перла"?

Таис, припомни ми, моля, как се казваше твойто кравче на ШХ. Вчера минавах няколко пъти от там, докато се чудех какво да правя. Даже направих няколко куеста с Мориан:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Aug 12, 2009 3:05 pm

Lannis wrote:Таис, припомни ми, моля, как се казваше твойто кравче на ШХ. Вчера минавах няколко пъти от там, докато се чудех какво да правя. Даже направих няколко куеста с Мориан:)
Deaz (16 лвл друид), Neaz (38 лвл маге), Geaz (80 лвл прийст) - обикновено съм на тях... но може и да се мотая с Shaenna (20 лвл лок)...
а ти ела довечера да те инвайтна в гилдията ни там! снощи на линия бяхме заедно с Илия и Кирето - мързеливците направиха по един ДК, щото не им се левълва дълго :lol: както и Анну има ДК, естествено!

и спирам с епизодите, тя Дима схвана основната идея - че ще я бия, естествено! :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Aug 12, 2009 3:14 pm

Амиииии... моите Мориан и Деяна си стоят със старите имена. прийстката стана Ellay, Йоа стана Yoan, а вчера даже си направих едно уориърче Kast. Че ми харесва да чарджвам:) Имах и ДК, ама я изтрих - нещо не ми харесва... имам и малко кравче - harrad. Абе стандартно, аз докато не запълня бройката, не мирясвам
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests