Star Wars - мнения за сагата

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Oct 10, 2007 12:07 pm

Skywalker wrote:Сичко що е Междезвездни Войни е най-доброто.оъто не мисли така е долен интригант :lol: :lol: :lol:
Аз явно съм долен интригант :lol: :lol: :lol:
Всъщност... ако ми харесва една част от сагата, но не и цялата, не може ли да съм поне горен интригант? :lol: :lol: :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Wed Oct 10, 2007 2:29 pm

Не може ДОЛЕН :lol:

БТВ айде някой да ми продаде епизод 2 на ДВД,но българското издание че го имам само на итал.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Oct 10, 2007 2:32 pm

Skywalker wrote:Не може ДОЛЕН :lol:
Sir, yes, sir!

BULLSHIT, I CAN'T HEAR YOU !!

SIR, YES, SIR !!!

:rofl:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Oct 10, 2007 3:23 pm

Skywalker wrote:Не може ДОЛЕН :lol:

БТВ айде някой да ми продаде епизод 2 на ДВД,но българското издание че го имам само на итал.
Ммм, няма такова издание в България, никога не е излизало :) Епизоди 1 и 2 не са ги пускали тук идиотите.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Wed Oct 10, 2007 4:17 pm

Skywalker wrote:Не може ДОЛЕН :lol:

БТВ айде някой да ми продаде епизод 2 на ДВД,но българското издание че го имам само на итал.
Купи си на английски същата работа е!
Аве Егмонт България издаваха адаптация на Епизод III!Оная дето голям формат с картинки и филма преразказан!Щото имам предните две и седат самотни на секцията!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Oct 10, 2007 6:10 pm

За мен епизоди 4-6 са по-добрите, 5 бидейки най-добрият от всичките. Актьорският състав в тях си свърши работата милярди пъти по-добре от оня в първите 3 части. А и самите персонажи бяха по-готини - едни от най-любимите ми за всички времена.
1-3 са доволно малоумни. Може би мисля така, щото на тях вече бях пораснала, но по-вероятно е да са си просто зле. Трети беше скандално тъп. Май от новите само 1ви го кльопвам някак, сигур заради Лиъм Нийсън (фенка съм му на човека). Ба, глупости! Сега като се замисля, Джар-джар неутрализира сяква налична у мене любов...
А на Лукас да му изсъхнат ръчиците с тези сквернословни промени в старите ленти. Те и в Саутпарк го гавреха за това.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Oct 10, 2007 6:16 pm

Amelia wrote:За мен епизоди 4-6 са по-добрите, 5 бидейки най-добрият от всичките. Актьорският състав в тях си свърши работата милярди пъти по-добре от оня в първите 3 части. А и самите персонажи бяха по-готини - едни от най-любимите ми за всички времена.
1-3 са доволно малоумни. Може би мисля така, щото на тях вече бях пораснала, но по-вероятно е да са си просто зле. Трети беше скандално тъп. Май от новите само 1ви го кльопвам някак, сигур заради Лиъм Нийсън (фенка съм му на човека). Ба, глупости! Сега като се замисля, Джар-джар неутрализира сяква налична у мене любов...
А на Лукас да му изсъхнат ръчиците с тези сквернословни промени в старите ленти. Те и в Саутпарк го гавреха за това.
Имаше и една адски елегантна гавра в една от историите в Star Wars Tales - за съдебния процес срещу Хан Соло за убийството на Грийдо. Съдия - император Палпатин, съдебен пристав - Дарт Вейдър :mrgreen: . Хан Соло вади холозапис, от който се вижда, че Грийдо стреля пръв, а нашият чак след това, в самозащита ("подобрената" версия на Лукас, демек). Установява се обаче, че записът е фалшифициран :lol: , а съдия Палпатин заявява нещо от рода на това, че само малоумник би приел, че контрабандист като Хан Соло ще остави някой да му насочи бластер в лицето и ще го чака да стреля пръв, пък чак после да се отбранява :lol: А в заключение казва, че никой няма право да променя историята, освен той самият, разбира се :lol:

А за Джар-Джар - има си създадени фен-клубове за избиването на гънганите изобщо и на Джар-Джар в частност :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Oct 10, 2007 6:52 pm

passer-by wrote: А за Джар-Джар - има си създадени фен-клубове за избиването на гънганите изобщо и на Джар-Джар в частност :lol:
Ooooooooooo, одма се записвам в нещо такова! Даже членски внос съм готова да плащам! :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Oct 10, 2007 10:16 pm

Стар Уорс си е Стар Уорс. Колкото и да е плитко на моменти, си има култовите неща в него и това е. Новите серии са си нагло цоцане на пари, но и те си имат хубави аспекти - музика, ефекти, Юън Макгрегър и други. Старите си остават вечна класика и редом с Индиана са си велики трилогии, независимо колко нов крап ще излезе.

Стойността им като филми, уви, е малка, защото Лукас е режисьор точно колкото аз и например Гаро...Именно за това най-великата фентъзи трилогия си е и предполагам за много време напред ще си остане на Питър Джаксън (надявам се да бъда опроверган разбира се).

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Thu Oct 11, 2007 11:56 am

коле стар уорс е фантастика бате!!!всички сти долни инриганти.гледайте си рисувани япончета и се кефете.

коле когато след 10 15 год ЛОТР е това,което сега е стар уорс пак ше говорим

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 11, 2007 12:40 pm

Стар Уорс е ФЕНТЪЗИ във фантастичен свят, набий си го в главундрата веднъж завинаги. Иначе ЛОТР за МЕН е сега това, което е Стар Уорс за теб, тоя спор сме го водили и е безмислен.

И стига с рисуваните япончета, знаеш, че не гледам, въпреки че съм редови мембър тук....Обади НЯКАКВА пунктуация по някое време бтв.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Thu Oct 11, 2007 3:06 pm

бате пункуация не мога,трудно ми е не съм си вкъщи

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Nov 04, 2007 10:54 pm

Сериала за STAR WARS без герои от ЕU,майна!Бахти филма!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Nov 04, 2007 11:01 pm

- Boba Fett will certainly be in the series and Rick wants Daniel Logan for the part.
- The series will be on cable.
- He will have a contract for 100 episodes and Rick hopes it will be extend to 400, maybe with Expanded Universe characters after the first 100.
- So no EU character for "now" in the live action show. All the characters will be new ones.
Страхотно. :shock:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue Nov 06, 2007 7:52 pm

DELgado wrote:
- Boba Fett will certainly be in the series and Rick wants Daniel Logan for the part.
- The series will be on cable.
- He will have a contract for 100 episodes and Rick hopes it will be extend to 400, maybe with Expanded Universe characters after the first 100.
- So no EU character for "now" in the live action show. All the characters will be new ones.
Страхотно. :shock:
По болднатото - :lol: :lol: :lol:

По подчертаното в италик - Пак нови персонажи?! :shock: Макар и "само" за първите 100 епизода :lol:
И Рик "Подмазвача" Маккалъм се надява на няколкостотин епизода? Да се смееш ли, да плачеш ли...

Мисля, че това е по-интересно (от същия линк, благодаря, Гънслингър :) )
Saga Box Set:
- Lucasfilm is waiting to see who wins: HD DVD or Blue Ray.
- The box set will have around 100 hours of documentaries about the 6 films.
:yo: :yo: :yo:
Дано Лукас благоволи да сложи в бокссета и оригиналните варианти на старите филми. За редактираните им версии вече казах мнението си в първия си пост по темата.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 21 guests