Upcoming Movies, Part II

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Oct 04, 2007 10:40 pm

Дори така да беше, на голям екран е друго.

А иначе кво да ви кажа. :roll: Ходете на очен.

Рол, споменатата музика в момента е по-модерна в трейлъри и от Реквиема, съм чувал.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 04, 2007 10:44 pm

Хаха, вярно е, на мен също ми беше направила впечатление, че е същата като от 28-те седмици и май Шайхири е прав. От друга страна, музиката е доста кефеща :roll:.

Едит: Някой знае ли всъщност оригиналната музика на кой композитор е или откъде е? :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Oct 04, 2007 10:52 pm

passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Oct 04, 2007 11:05 pm

Влачете! :mrgreen: Следващият Бъртън/Деп:

http://movies.yahoo.com/movie/1809834155/video/4367764
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 04, 2007 11:41 pm

На мен ми изглежда особено добре, само дано моментите в които прилича на мюзикъл да са по-малко...

Кратка справка с уикипедия:
Sweeney Todd is a fictional villain/antihero. A barber and serial killer, the character appears in various English language works starting in the mid-19th century. His weapon of choice is a straight razor, with which he cuts his victim's throats; in some versions of the story his lover, friend and accomplice, Margery (sometimes Nellie or Claudette) Lovett, bakes the carcasses into meat pies.

In two books, the horror and crime story writer Peter Haining argues that Sweeney Todd was a historical figure who committed his crimes around 1800. However, other researchers who have tried to verify his citations find nothing in these sources to back Haining's claims.

История точно като за Бъртън, дано да е добро. Имало е и две екранизации от ново време с доста култовите Бен Кингсли и Рей Уинстън, някой ако знае къде могат да се издирят да казва, че определено се запалих.

И не, от Бъртън/Деп никога няма да ни е достатъчно. Поне на мен:):):)

EDIT: Oops..."Based on the hit Broadway musical"

Омг нека наистина не е мюзикъл, плийз, мууви годс...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Oct 05, 2007 9:27 am

Бъртън/Деп. Какво повече да иска чавек? И да е мюзикъл пак ще е страхотен. В IMDB като жанр са написали : crime/musical/thriller. Не че това е някаква гаранция. :lol:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Oct 05, 2007 10:40 am

Е очевидно Е мюзикъл. И не виждам кво лошо има.

Ааааааааа, да - Никола мразеше мюзиклите. :mrgreen: :lol: Няма страшно, тъкмо край тоя ще ги разбереш най-сетне.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 05, 2007 10:52 am

Мен ми писна от Деп/Бъртън/Картър, ама МНОГО сериозно ми писна :roll: Да видим де...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Oct 05, 2007 10:58 am

Слийпи Холоу е класика, а Чарли изкърти боксофиса. Ако не друго, поне имаш гаранция за запазената марка визия и актьорската игра. А тук имаме и Рикман и Коен.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 05, 2007 11:01 am

В роли от по 10 минути ноу даут. И имам също така гаранция, че пак ще слушам стандартните детски хорчета на Дани Елфман, Джони Деп ше ми преиграва по идентичен начин с деветдесетте предишни филма на Бъртън и т.н. Сори, ма всяко нещо омръзва в един момент, ако ще и хипер гениално да е...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Oct 05, 2007 11:07 am

shayhiri wrote:Е очевидно Е мюзикъл. И не виждам кво лошо има.

Ааааааааа, да - Никола мразеше мюзиклите. :mrgreen: :lol: Няма страшно, тъкмо край тоя ще ги разбереш най-сетне.
Не ги мразя след Хеърспрей, просто предпочитам не-мюзикълите. Въздържай се от изказвания от типа "ще ги разбере най-сетне", за да не ти измисля забавен прякор. :mrgreen:

Симеоне, сега само снобееш според мен, ама си имаш право на мнение...При въпросния тандем рядко има слабо и аз си го чакам с кеф, нищо че ще е мюзикъл....

Тряаще Джони Деп да играе Батман тогава щяхте да видите кон боб яде ли!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 05, 2007 11:10 am

Е то слабо няма, има само еднакво...

Ти мани Джони Деп, как не е набутал Хеленка в някоя роля в Батмана...
And you can't dance with a devil on your back...

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Oct 05, 2007 11:13 am

Roland wrote:Мен ми писна от Деп/Бъртън/Картър, ама МНОГО сериозно ми писна :roll: Да видим де...
За протокола: всъщност тримата участват само в два филма досега - Corpse Bride и Charlie and the Chocolate Factory. Отделно, Джони Деп играе в още три филма на Бъртън - Edward Scissors, Ed Wood и Sleepy Hollow. Филмите, извън вече посочените, където играе Хелена Бонъм Картър и са режисирани от Тим Бъртън са два - Big Fish и Planet of the Apes. От изброените филми, според мен Джони Деп преиграва най-вече в Charlie and the Cholocate Factory, докато определено тъпият филм на Бъртън е Planet of the Apes. Така че на мен определено не ми е омръзнала комбинацията, досега според мен повечето неща, излезли от Бъртън/Деп тандема са доста добри. Виж, ако кажеш, че ти е писнало от филми на Бъртън по принцип, това е друго нещо, на мен още не ми е :)
This signature is not yet rated

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Oct 05, 2007 11:20 am

zhivik wrote:
Roland wrote:Мен ми писна от Деп/Бъртън/Картър, ама МНОГО сериозно ми писна :roll: Да видим де...
За протокола: всъщност тримата участват само в два филма досега - Corpse Bride и Charlie and the Chocolate Factory. Отделно, Джони Деп играе в още три филма на Бъртън - Edward Scissors, Ed Wood и Sleepy Hollow. Филмите, извън вече посочените, където играе Хелена Бонъм Картър и са режисирани от Тим Бъртън са два - Big Fish и Planet of the Apes. От изброените филми, според мен Джони Деп преиграва най-вече в Charlie and the Cholocate Factory, докато определено тъпият филм на Бъртън е Planet of the Apes. Така че на мен определено не ми е омръзнала комбинацията, досега според мен повечето неща, излезли от Бъртън/Деп тандема са доста добри. Виж, ако кажеш, че ти е писнало от филми на Бъртън по принцип, това е друго нещо, на мен още не ми е :)
ЕдинственияТ слаб филм на Бъртън са маймуните....Не мога да разбера защо Уили Уонка точно е преиграване, беше страхотен.

И не, въобще не е еднакво, Симе, съжалявам, че ти си останал с такова усещане.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 05, 2007 11:27 am

Еднакво е усещането. Бъртън е от типа режисьори, които не правят ТВЪРДЕ разнообразно кино, не знам дали сте забелязали. Да не говорим колко зависи атмосферата от музиката и колко музиката е ВИНАГИ на Дани Елфман, който също не е аватарът на разнообразието. Иначе, Живик, то това малко ли е, което изброи?

Между другото Джони Деп напоследък само за некви водевилни роли го кастват, което също ме дразни, щото човекът е добър актьор и определено не му отива само да се прави на маймуна.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests