Гледано напоследък, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Sep 25, 2007 2:11 pm

Франчайзът цъфти - два анимационни филма, един игрален, изключително култови комикси + още един анимационен тази година и двойката игралната догодина:).

Гледах Alpha Dog. Ами хареса ми, поредния много добър филм по истински случай, може би изключително тъжен и плашещ с развръзката си, но си заслужава. Да не говорим, че Джъстин Тимбърлейк като актьор ми допадна много.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Sep 25, 2007 5:12 pm

Ееей, и аз потретих Хелбой! :lol: А Рон Перлмън Е човекът. Като малка бях влюбена в него, нали беше чудовището от Бюти нд дъ Бист (сериала)!!
И най-после гледах Зодиак. На мен много, ама много ми хареса. Ще изчакам една или две седмици и ще го гледам отново.
И също потретих Нощна Стража и Вендета-та (ммрррррррррррррррр)! :lol:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Tue Sep 25, 2007 5:27 pm

Заех се да изгледам всичко на Дейвид Линч.

От видяното досега Eraserhead ми остави най-добро впечатление, въпреки че беше по-скоро някакъв кошмар наяве отколкото филм.
Blue Velvet пък беше страшно атмосферичен и грабващ, но някакси не ми легна на сърцето. Прекалено злобен и плашещ на моменти, филмът беше много добър, но не виждам как може да бъде наречен "любим" от когото и да е. :roll: Lost Highway кефеше на макс. И беше тотален завой от Blue Velvet. Леко снобарски ми се стори, но аз никога не съм имал против този елемент в киното.

Full Metal Jacket изгледах също, но не ми се хареса много. Добър филм, но отстъпва на останалите на Кубрик, които гледах до момента. И красивите леко сюреалистични сцени, които бяха характерни за предишните, тук липсваха :?
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Sep 25, 2007 6:12 pm

Ми Blue Velvet на мен ми е от най-ценните, поне. Но колкото и да звучи претенциозно, има филми които се схващат по съвсем различен начин с годините. Просто си пасват перфектно с времето.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Sep 26, 2007 10:52 am

Muad_Dib wrote:Франчайзът цъфти - два анимационни филма, един игрален, изключително култови комикси + още един анимационен тази година и двойката игралната догодина:).

Гледах Alpha Dog. Ами хареса ми, поредния много добър филм по истински случай, може би изключително тъжен и плашещ с развръзката си, но си заслужава. Да не говорим, че Джъстин Тимбърлейк като актьор ми допадна много.
Бате аз още преди три месеца ти казах да го изгледаш. Филмът е доста добър. И аз се учудих от това как Джъстин се справи с ролята си. 8-)

Darkling забравил си да споменеш Mulholland Drive (любимият ми филм на Линч) и The Elephant Man - изключително хубав и тежък филм с Антъни Хопкинс.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Wed Sep 26, 2007 3:26 pm

Не съм забравил да ги спомена, просто още не съм ги гледал :wink:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Sep 26, 2007 3:43 pm

Какво чакаш още? :twisted: Особено Mulholland е страхотен. Чак ти завиждам че ще го гледаш за първи път. :mrgreen:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed Sep 26, 2007 4:02 pm

Тогава завиждай и на мен. :twisted: И аз не съм го гледала. Но ме чака за този уикенд! :plez:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Sep 26, 2007 4:17 pm

Ей така точно очаквам да завиждате и на мен като не съм гледал още някой хубав филм, а не: "Пф, тоа па нещасник". :roll:

:wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Sep 26, 2007 4:23 pm

DREAM ON! :lol:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Sep 26, 2007 11:22 pm

Surf's Up - Май това филмче заедно с Sinbad: Legend of the Seven seas ще си спорят за най-недооценена анимация в бокс офиса.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Sep 27, 2007 9:20 am

Next - абе не беше чак толкова лош. Имаше идея като цяло само не разбрах как нашия го разкриха и добрите и лошите и защо им трябваше да го преследват (най-вече лошите :mrgreen: ). Абе става като за убиване на час и нещо на компа.
Goal 2 - още от същото. Страхотни кадри на футболни изпълнения, много звезди от зеления терен (целия отбор на Реал все пак)и посредствена драматична история с главния герой, вървяща като фон. Хареса ми. Чакам третата част която правят в момента. 8-)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Sep 27, 2007 10:36 am

В третата част нашия къде ще играе? В Челси?

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Sep 27, 2007 12:27 pm

Бягство от Ню Йорк. Смешна отвсякъде училищна постановка, която почти напълно пропилява потенциала на добрата идея. (Едвам го издържах. :roll:) Добре, че правят римейк. 8-)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Sep 27, 2007 12:41 pm

Бягство от Ню Йорк е бил страхотен за времето си. Все пак това е екшън на моите години. Аз още пазя добри спомени за него и не смятам да го гледам пак за да не го сравнявам със съвремените екшъни. 8-)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests