Гледано напоследък, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Sep 15, 2007 12:34 am

Ми, извинявам се, но спам е ей това:
Никола - валериан! За новата учебна година!
"Карам" се на Морви и Пенчев за всичко което не са гледали. Има много общо с темата, к'во!
Моля те да се държиш на възрастта си, за да не се караме. И определено аз точно нямам нужда от валериан, не моите постове са някакъв хаотичен микс от смайлита и удивителни.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Sep 15, 2007 8:49 am

За втори път гледах Hard Boiled. Бахти, как ме кефи това филмче! :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Sep 15, 2007 10:37 am

Доста е надъхващо, факт е:).

Аз да се отчета с два бързи:

1.Human Traficking - 3-часова драма за модерното робство на секс робини от Източна Европа с Доналд Съдърланд, Мира Сорвино и Робърт Карлайл като руски магнат-сутеньор. Доста силен филм, който въпреки масата клишета и баналната режиьура ни запознава с една особено болна тема. Правен за телевизията, преди година имаше доста номинации за Еми.

2.Предградие 13 - екшънец, продуциран от Люк Бесон, за антиутопична Франция след няколко години. Приятните каскади и битки не можеха да компенсират за малоумието на сюжета. Става за разтоварване.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Sep 15, 2007 8:31 pm

Muad_Dib wrote: 2.Предградие 13 - екшънец, продуциран от Люк Бесон, за антиутопична Франция след няколко години. Приятните каскади и битки не можеха да компенсират за малоумието на сюжета. Става за разтоварване.
При мен успяха, гледах го на кино като излезе преди година-две и ми отвинти главата. Няма такива каскади.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6454
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Sep 15, 2007 8:53 pm

Кога излезе на кино? Вероятно отново след като го гледах вкъщи петнайсет пъти... Много мразя като става така. Обаче каскадите са... За какво ти е сюжет, като имаш изпълнения?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Sat Sep 15, 2007 10:06 pm

Вярно, Предградието беше много як екшън, а и можахме да видим Давид Беле в действие. Все пак за основоположника на перкура говорим, просто няма друг като него. :) Я да си намеря диска да си го гледам пак. Добре, че го спомена, Muad_Dib. :)
И аз не знаех, че е излизал на кино, кога това. :?
pulled out

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6919
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sat Sep 15, 2007 11:25 pm

С Гибли гледахме "Рататуи" и сме страшно доволни. При все дублаж филмът е разкошен. Определено ще се купува на ДВД:)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Sep 17, 2007 2:36 pm

Фантастичната Четворка 1 + 2. Добре че не се минах на кино да ги гледам. Джесика Алба е невероятно красива, както винаги, ама дори и тя не помага, за да не бъдат една от по-тъпите комиксови реализации. :mrgreen: Не че са много зле филмите, по-скоро са поносими. 8-)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Sep 17, 2007 3:24 pm

Още два филмеца от мен:

1. Hot Fuzz - наистина е толкова добър, колкото няколко човека бяха написали. Прекрасна екшън-комедия, пародираща де що има изтъркан мотив в съвременните екшън-филми с НЕЧОВЕШКИ култов главен герой и Бил Най, Джим Броудбент и Тимъти Далтън в съпорт-каста! Даже си намерих Shaun of the Dead и ти я дни задължително го боцкам.

2. Lucky You - филм за покер с любовна история за цвят с Ерик Бана и Робърт Дювал, които са баща и син - комарджии. Бозичка си е, но поне игрите на покер бяха доста надъхващи, а пък и аз поне съм фен на "жанра". Макар че Rounders едва ли друг филм ще го мине като качество...

Сега съм заредил Ваканцията на Мр. Бийн - ВЗЕМИ:)

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Sep 17, 2007 4:40 pm

Бях зажадняла нещо за Милър, та си направихме една двойна сесия в къщи - 300 (АУМ! АУМ! АУМ! :wink: ) и Син Сити. И също повторих Акира. Та викенд-а на повторенията, ми се събра нещо.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Sep 17, 2007 5:38 pm

В момента доглеждам Running with Scissors и не се стърпях да споделя колко съм впечатлен от безумието на филма :D Просто няма един нормален човек и както се казва - всеки луд с номера си :) Тоталното мазало настъпи когато психиатъра една сутрин събуди всички с викове "Чудо! Чудо!" и после дружно се наслаждаваха на формата на лайното му в тоалетната, което предвещавало краят на финансовите проблеми. А понеже лайното сочи нагоре то значи е послание от Бог! След което лайното биде изкарано на моравата, за да изсъхне и направиха от него олтар! :shock: :shock: Малко спойлнах филма, но фактите говорят сами за себе си :mrgreen:
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Sep 17, 2007 5:39 pm

Спойлна ми и обяда. :? :x
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6454
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Sep 17, 2007 5:57 pm

shayhiri wrote:Спойлна ми и обяда. :? :x
Ти по това време ли обядваш?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Sep 17, 2007 6:37 pm

Явно ме е впечатлил толкова, че съм малко врътнала! :twisted: Затуй забравих да сложа в списъка на "гледани" ей това малко бижу - The Darwin Awards. Голяма смехория, а и съществуват реално тези награди.

(За да не спойлвам филма, ето ви един пример от самите награди: самоубиец който за да е сигурен че ще умре се отравя, после сяда на един клон над пропаст докато си върже въже на вратлето. За по-сигурно, след като увисва, си стреля в слепоочието. Но изстрела отива във въжето, така че той пада в река в дъното на пропастта. От удара повръща (включително и отровата). Към устието на реката (май) го намират и моментално го закарват в болница къдетo ... умира от хипотермия!! :shock: :twisted: )

Макар че във филма не точно наградите са центъра. Та, ако можете, гледайте го.
Last edited by BaYa on Tue Sep 18, 2007 4:11 pm, edited 1 time in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Sep 17, 2007 10:18 pm

Hairspray. За пети път. Баси колко е як :oops:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests