Използването на английския за щяло и нещяло

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun May 23, 2004 6:58 pm

Ми ако няма желание, да си мълчи и да не пуска намеци. Подписът си ме забавлява, като ми писне, ще го махна.

Та, доколкото когато използвам английски, обикновено го използвам за себе си, пък когато го използвам за другите, е или 1) достатъчно ясно какво искам да кажа, или 2) знам, че човекът отсреща ще ме разбере, започвам да си задавам въпроса за къв чеп пиша вече четвърти ред, след като е очевидно, че целта е да се натяга напрежение. Турин, видно е от месец и повече насам, че имаш проблем с някои елементи от форума, към които вярвам няма да проявиш неуважението да не ме включиш. Броящите ти се на пръстите на краката на кокошка постове са до един "Не ми пука от вас, пиша си за собствено неразбираемо за останалите удоволствие и ми е МНОГО забавно". Та... дали не е един добър момент това да споделиш с нас болката си? Може и публично, ако те влече, може и на ЛС-та...
And you can't dance with a devil on your back...

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Mon May 24, 2004 10:26 pm

Last edited by turin on Wed Sep 22, 2004 5:01 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue May 25, 2004 3:10 pm

Ех, деца, деца...
Турине, синко, аз не съм сред топ 10 и не чуствам никаква нужда да бъда. Щото това нищо не променя, нали... пък се сещам поне за още пет-шест човека, които мислят така.
Тези неща със старите-срещу-новите-членове ги има отдавна и си остават все толкова несъстоятелни. По простата причина, че има достатъчно хора, които като нови членове са се вписали прекрасно и не са имали проблеми с никого.
Що се отнася до кирилицата и чуждопоклонничеството, не знам точно какво имаш предвид, но нека ти напомня, че специално в този форум е направено всичко възможно да се пише на кирилица.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests