Paintball 26 Aвгуст (Неделя)

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 27, 2007 1:24 pm

Наредени няколко надуваеми препятствия едно до друго и им се вика змия ;)

Spoiler: show
Image
Бе мене ме кефи повече дебненето като по енергоспестяващо ма се пак отборна игра ;)
Last edited by Xellos on Mon Aug 27, 2007 3:17 pm, edited 2 times in total.
:ninja:

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon Aug 27, 2007 2:46 pm

Споко Дафи, не е чак толкоз страшно и болезнено - остава ти по някоя синка и толкова. :wink:, а специално на това игрище на дамите даже дават допълнителни защитни жилетки за тяло.
Змията е ниско препятствие от тия надуваемите, примерно около 2-3 метра дълго. Много удобно място за отстрел на врази :twisted:
Elves dig rocket launchers.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Aug 27, 2007 2:46 pm

Image

Ксел - не си съвсем прав. Змията е общо взето едно дълго, тясно и нисичко укритие. По принцип може да изглежда като на картинката - говорим за най-близкото надуваемо нещо :) Но явно като нямат точно такова надуваемо нещо, го сглобяват от по-малки.

Слагат я отстрани, като е доста удобно място да боядисаш половината отбор на враго. Определено най-култовия бункер :) Обикновено не се достига лесно - дълго търчане е и точно преди целта имаш някакво по-голямо открито пространство.

А Дафи - ела следващия път, забавно е и съвсем не е толкова болезнено. Пък и повече хора - по-добре.

Ксел - енергоспестяващо или не - накрая като е имало двама на един винаги двамата спечелиха с изключение на първите две игри:
Първата бяхте останали ти срещу Светльо и Шайхири, като си седяхте и се стреляхте отдалеч. Ако бяха тръгнали към теб да те пообградят щяха да бият. Вместо това ти маркира Светльо и после спокойно, спокойно каза на Шайхири да се предаде :)
Втората бях аз срещу Шайхири и Корвин, Корвин тръгна да ми минава отстрани и аз реших, че нямам избор - хукнах напред да отстраня Шайхири, с идеята да се скрия в тяхната база после и да издебна Корвин. Идеята проработи :) Ако обаче бях останал на място - щяхме да загубим. Има достатъчно укрития за да се придвижваш от време на време, особено ако сте по-малко хора - няма кой да те стреля толкова :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 27, 2007 3:14 pm

Е аз обяснявах реално кво правят за змия;). Не е лоша позицията определено. То тука от 3 игрища не съм видял змия от 1 част :) И не казвам, че искам само кашониране, ма три пъти ръшвам към най близката позиция и ме перва некой случаен изстрел ей така на първите 10 секунди докат стигна. Са срещу Термита ше ме прощаваш ма няма да търча. Не и без желязна каска и завещание :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Aug 29, 2007 5:43 pm

Как да го стреля са тва човек ебати ;)
:mrgreen:
http://paintballpromotionsimg.com/i/Girl.jpg
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Aug 29, 2007 5:44 pm

В мордата.
Last edited by shayhiri on Wed Aug 29, 2007 7:32 pm, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Aug 29, 2007 6:16 pm

на Ксел подписа :rofl:
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Aug 29, 2007 7:33 pm

Ти подписа остъй, ми - аватара! :roll: Да ви таковам в кашоните! :evil:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Aug 29, 2007 8:06 pm

Уууууу :mrgreen: Нищо де, щи дадем реванш, викам нейде средата на септември да се организираме пак.
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Aug 29, 2007 8:12 pm

Готово. :) Нека сме по петима тоз път, обаче, че да има кво да се гърми.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Aug 29, 2007 8:26 pm

еех дано се съберем.
:ninja:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Aug 30, 2007 1:11 am

shayhiri wrote:Ти подписа остъй, ми - аватара! :roll: Да ви таковам в кашоните! :evil:
аааа, ще прощаваш, точно ти да се оплакваш, че някой друг е кашон :)

след 2-3 седмици иначе 100% - и с по-малко промени в последния момент :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Aug 30, 2007 1:14 am

Да не си го е хакал в аватара! :lol: И мойта звезда ще изгрее!

Чакам с нетърпение - и тренирам, психически. Дано наистина тоя път уцелим десятката (5vs5).
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Aug 30, 2007 9:23 am

Еми то съботата 15ти май се отработваше за тия 4 дена дет и тех ме нема най-вероятно, така че доста по-натам ше да е :? Макар че на 16ти неделя има бегъл шанс.
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests