Гледано напоследък, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Aug 28, 2007 4:11 pm

Вярно ми писна от твойто ерре ке ерре, така че това ще е последният ми пост по темата.
Ти вярно си много зле, особено със слуха/зрението. И си изсмукваш думи на хората (кой какво бил казал) от пръстите! Защото ми е много интересно къде съм написала че Командо е нещо повече от това за което го смятат останалите (които са го гледали).
Но продължих флейменето (мда, това е единственият мерак който ти имам), просто защото от човек с твоят вкус и "опит" в седмото изкувство не приемам забележки. Можеш да се биеш колкото си щеш в "професията", не минава! За вкусът ти, ептен!
Но до сега флейменето беше любезно и възпитано защото ми изглежда че не си струва човек да си губи възпитанието. И все още не съм слязла на твойто ниво понеже все още не съм те нарекла нищо особено. И няма и да слезна; но писва това твое пилене!
Край по въпроса за Командо от мен!
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Tue Aug 28, 2007 5:26 pm

Бая, не се впечатлявай, човекът е клиничен случай. :shark:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 5:41 pm

От което някак си "се впечатлявате" точно вие двамцата. :wink: Go figure.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Aug 28, 2007 5:46 pm

Мдаа лепат се :) Ми не е имало отдавна в тоя форум човек обзет от толкоз любов откак Нарцис открил себе си да си говорят колегите.
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 6:06 pm

Нарцис е пич и е бил в пълното си право да си се кефи, бтв. :idea:

Освен това няма нищо общо с дискусията.

:lol: За разлика от мъдростите на Амос от сорта на "Шварценегер станал известен с Командо" - изглежда не особено наясно, че Арнолд има късмета да пробие точно с гениалните Конан ('82) и Терминаторът ('84). :roll: А последвалият Командо е известен само и единствено с тоталния си дебилизъм на всяко ниво от продукцията. (Картонени макети на войници!) Може би най-известният лош филм изобщо, съдейки и по всеобщото мнение и гаври по специализираните форуми.

(Да не говорим пък как успехът за Сталоун дошъл точно/чак с Кобра. :lol: )

Ако случайно някой още не вярва, да го гледа просто. :mrgreen: Има го в Арената.
Last edited by shayhiri on Tue Aug 28, 2007 6:29 pm, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Aug 28, 2007 6:25 pm

shayhiri wrote:гениалните Конан ('82)
Откак го гледах преди десет години досега винаги ми е било чудно какво точно му е гениалното на този филм. В смисъл, тогава ме дразнеше неимоверно, а по принцип би трябвало такъв филм да ми хареса. Особено на онази възраст.
Amos Trask wrote:
shayhiri wrote:Амос, ето все пак малко food for thought: http://imdb.com/title/tt0088944/board/flat/13210857?p=1
Знам ги тия Things_I_learned_from_...-теми в IMDB. Много са забавни. И кво? :mrgreen:
Оооо, да. Любимите ми темички в онзи сайт. Имаше преди време и за "Седемте исторически гафа в "Кралят на скорпионите" или нещо подобно - много култова тема.

Колкото до пословичния дебилизъм на "Командо" - просто сто процента съм сигурен, че всичко е нарочно. Няма никаква възможност някой над десетгодишна възраст да се взима насериозно, пишейки нещо такова - и си кефи. Този филм е истинска класика в тъпия екшън и заслужава уважение.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Tue Aug 28, 2007 6:31 pm

shayhiri wrote: За разлика от мъдростите на Амос от сорта на "Шварценегер станал известен с Командо"
Този цитат чрез SMS от космоса ли го получи? :lol: :lol: :lol: :rofl: ImageImage
:shark:
Feel the summer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 6:34 pm

Amos Trask wrote:Филмът и днес ми е почти толкова интересен, колкото и тогава. Още си пазя старата видеокасета с двата филма на успеха - Кобра със Слай и Командо с бат Арни. Грайндхаус отвсякъде! :mrgreen: Колко се е въртяла, ех...
Скоро си купих DVD-то на Командо, а тия деня и Кобрата ще се вземе, но някак си не е същото като на добрата стара касетКа. Anyway, култът си е култ. :D
Айде да видим можеш ли да увърташ находчиво. :popcorn:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Tue Aug 28, 2007 6:43 pm

Хубавото е, че си и упорит. :mrgreen: Жалко, че не си запознат със значението на популярния жаргонен израз "едикаквоси на успеха" (as in "кръчмата на успеха"), който се използва за подчертаване на значимостта на споменатия обект за споменаващият го. :lol:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Aug 28, 2007 6:54 pm

Е, жалко наистина. :lol: Занапред ще го знам. Дано го знае и още някой освен нас двамата.

Последно, смяташ ли Командо за целенасочена пародия тип Грайндхаус, както намеква постът?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Tue Aug 28, 2007 7:14 pm

Не, за десети път - смятам го за як чийз-фест ноу-брейн кик-ес слотър-дъ-бед-гайс-уит-а-потейтопилър факинг-куул 80's експлозив-екшън. :mrgreen: И ще продължавам да му се кефя. А ти си пиши... :shark:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed Aug 29, 2007 9:42 am

Като сме почнали с мега-отклоненията от темата, нуждая се от напътствие!
Може ли някой/я любезен/а съфорумец/ка да ме ориентира в редът на трите филма за Борн (Мат Деймън). Че си ги тегля в момента, но понеже ни им обърнах голямо внимание когато излязоха, та не знам в какъв ред да ги гледам. :oops:
Благодаря предварително! :mrgreen:

ПП: Амос-е, не си хаби повече невронки! :wink:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed Aug 29, 2007 9:49 am

Самоличноста -> Превъзходството -> Ултиматума на Борн И ти препоръчвам първо да прочетеш книгите :)
Last edited by Delegat on Wed Aug 29, 2007 9:52 am, edited 1 time in total.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed Aug 29, 2007 9:51 am

Ахам. Благодаря, Delegat-e! :D
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed Aug 29, 2007 9:52 am

Пак заповядай :P

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests