Tool - Athens, Zagreb, Belgrad

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Jul 26, 2007 11:54 am

Така, с влак до Белград е 41 лв в двете посоки + още 20 за спален евентуално. До Атина е 168 лв в двете посоки, което дори за мен вече става малко прекалено :mrgreen:

Разстоянието е ок. 400 км до Белград и ок. 900 до Атина, т.е. с бензин предполагам, че ще иде към 100-150лв (по 20-30 на човек) до Сърбия, и поне двойно повече до Атина...
This is it. Ground zero.

Opasna Tikva
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Tue Feb 21, 2006 5:43 pm

Post by Opasna Tikva » Fri Jul 27, 2007 5:20 pm

Мда, нещата клонят мощно към Сърбия, струва ми се. При мен поне. Вече няколко души обаче ми казват, че има сериозна вероятност влакът да закъснее, понеже го бавят на границата, както и че по принцип много се размотава. Май с кола е най-добре. Видях в сайта на Централна автогара, че автобусният билет до Белград е 38 лв. в едната посока, което излиза най-солено.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 27, 2007 5:28 pm

Абе с кола си е много по яко, не че братята сърби не цъкат такси тук там по трасето на шоферите мамам им деа фашистичка. ма 50тина марки мое и да стигнат.
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Jul 27, 2007 5:28 pm

Абе аз подозирам, че влаковете са нощни, та то колкото и да закъснее... :) А иначе аз наскоро минах доста граници с влакове и изобщо даже не бавеха, но вярно че си бяха вътре-европейски граници, а тая със Сърбия не е...

Иначе, да, и аз не я виждам Гърция, твърде много пари, макар че щеше да е по-яко там на открито.
This is it. Ground zero.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 27, 2007 5:31 pm

За сърбия само със самолет... за предпочитане бомбандировач ;) :twisted:
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Jul 27, 2007 5:32 pm

Да, до Виена и оттам обратно, че няма пряк :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 27, 2007 5:35 pm

еми в последни момент явно пак организацията ;))) ше спестим некое и друго евро то са в влак кат сме компания се ядва :) Рейса ако е биометка некоя нема се оплача също. Не бих си дондуркал аз лична кола там честно казано. За сърбия това. За Атина май си отпада по дефаулт.
:ninja:

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Jul 27, 2007 5:38 pm

Аз само да вметна за влаковете - не могат да бавят умишлено влаковете на границата, такива са международните спогодби. Виж, ако има ремонти на линиите, това е друго. Но ако има проблем с документите, по-скоро ще те свалят, отколкот до спрат влака.

Иначе за Сърбия само с нощен влак, защото така се избягват всичките там трафиканти и подобни. Пътуването е много прилично, не вярвам да имате проблеми. Определено по-добре, отколкото с автобус, защото бавенето на нашата граница е гарантирано. От личен опит смея да твърдя, че цялото чакане е почти винаги по вина на нашите, а не на сърбите.

Edit: И ако пътувате с влак, избирайте български вагон, имам скорошна информация че са по-прилични от сръбските - и то от сърбин, да отбележа :)
This signature is not yet rated

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Sat Aug 04, 2007 4:44 pm

На мен ми предлагаха билет за Tool тук в Лондон, което сигурно ще е яко, но първо - 50 лири за билет не ми се дават, второ - сама не ми се ходи, а Андрейчо посмъртно няма се навие, та така... желая ви да идете, да си изкарате чудесно и да разказвате после! Приятелката, която ми предлагаше билета, твърдеше, че Tool били супер на концерт, така че ме е яд да ги изпусна, ама на, живи и здрави ще дойдат пак :)
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Aug 04, 2007 5:40 pm

Ха чул те Господ :)

Абе некви идеи къде човек може да си остави фотото, щото на концерта май директно ше ги зимат и после я камилата, я камиларя... на гарата в сейфче ли, що ли... шот искам да си поснимам Белград
This is it. Ground zero.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Aug 06, 2007 1:05 pm

Мор, това което няма да правят е да те преджобят. (Макар че не бих могла твърдо да го заявя за братята сърби де. :wink: ) Та просто добре си го прибери и ако разпитват на вратите не казвай че имаш - няма да съжалиш. И ако решиш да го ползваш, да е дискретно! :wink:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Aug 06, 2007 6:21 pm

Не държа да го ползвам на концерта, ако ще е забранено, все едно нищо няма да излезе. Но не съм и сгурен, че няма да джобят...

Ениуей, вече си имам билет, много съм щастлив :)))
This is it. Ground zero.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Aug 06, 2007 6:31 pm

Достатъчно ще е да им дадеш батериите на фотоапарата. Просто не могат да ти го вземат - нелегално e! Освен ако не ти дадат квитанция и не го затворят в сейф или подобно, пред теб. Влез си с фотоапрата в ръка и директно, пред тях, извади и им дай батериите!
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 06, 2007 10:23 pm

Мня не ми влиза тва в графика определено вече.
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Aug 22, 2007 11:02 am

Уф, за съжаление това с ходенето с кола май пропада, та днес-утре ще разуча въпроса с влаковете...

Бая, ами ако имам други батерии в джоба? :)
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests