Pain'tball

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 18, 2007 3:23 pm

Аз не се притеснявам ни най-малко за изстрели в тялото. След като са те гръмнали в муцуната, ти е все тая. :) Не, сериозно. Освен ако не е в косата (цапат) или в голата шия отблизо, не виждам какъвто и да е повод за безпокойство. Топчетата съвсем не са толкова бързи.

Другия уикенд най-вероятно съм в Каварна, както и други хора. Така че ако можем да съберем за този, давайте. Аз си оставам сигурен и за всички следващи, през които съм в София.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Jun 18, 2007 3:37 pm

Мммда де Шейхири - така са те нацелили и теб точно у муцyната! Или си вдигал маската, или са те стреляли много от близо!

Ако станете по-любящи аматьори, термит е прав - лична екипировка, лека полека. Но до там, за дамите и за Ян съветвам неопренови горнища, от онея на гмуркачите. От летните, без ръкави. Но поне изолирват малко гърдите и бъбреците!!! :wink:
:mrgreen:
Last edited by BaYa on Mon Jun 18, 2007 4:22 pm, edited 2 times in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Mon Jun 18, 2007 3:56 pm

Ами всъщност си има настройки. Доколкото знам стандартното е 50 м/с, за турнири и по-сериозни мероприятия е 90 м/с...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 18, 2007 4:03 pm

Ха! 8-) Тогава не барвам автомат с под 100м/сек.!! :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jun 19, 2007 5:58 pm

Ше кривя повече или ще се пръскат в дулото повече. Хех трябва си малко уплатнения. Ма като гледам времето ше е над 35 градуса уикенда а там Пече. пък и при мене още малко виси нещо положението с задачите за уикенда. :cry:
:ninja:

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Wed Jun 20, 2007 11:01 am

Мен веднъж ме предупредиха за маските, дето ги дават. На едно от пейнтбол местата, не помня кое, били много мръсни и тн. Така че ако някой ше ходи да прави оглед на мястото - огледай маските ! :)
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Jun 20, 2007 11:19 am

като гледам следващия уикенд хората са в Каваpна, после има купон някакъв ;), така че ако нещо ще става тази неделя, май си е време да се поразберем, а? :)
Last edited by thunder on Wed Jun 20, 2007 1:03 pm, edited 1 time in total.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jun 20, 2007 12:38 pm

Еми мене още ме държат в напрежение и мистерия за уикенда с другите задачи за да кажа твърдо Да ся :( другия уикенд по-лесно ше ми е.
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Jun 20, 2007 6:31 pm

Аз и за двата уикенда не съм сигурна, но този май ще е към 35 градуса? Мисля, че целият кеф от пейнтбола ще се стопи при риска половината отбор да изпоприпада от прегряване...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Jun 20, 2007 7:44 pm

Мда. 35C са си далеч по-приятни на Черноморието. И то Северното. :mrgreen:

Там и отивам, така че не ме бройте тоя и следващия уикенд. Тъкмо и Ян ще влезе във форма. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Jul 04, 2007 11:41 am

И кво стана сега? Дойдоха жегите и стопиха ентусиазма без остатък.

А я си представете, че бяхте в Чуждестранния легион и трябваше да трамбовате ежедневно под алжирското слънце? Или че сте разпределени в Ирак и трябва да се борите за живота си с хашишините от Ал Кайда при 50С на сянка? Тогава кво?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Jul 04, 2007 11:55 am

Аз мисля да ви ръчкам този уикенд да ходим да се стреляме следващия :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 04, 2007 1:01 pm

Е генерал Тактикус е казал да се избягват подобни мероприятия ;р

ми другия 14-15ти май съм на линия. :spite:
:ninja:

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Wed Jul 04, 2007 3:02 pm

Xellos wrote:Е генерал Тактикус е казал да се избягват подобни мероприятия ;р

ми другия 14-15ти май съм на линия. :spite:
Кой ше те чака до 15 май, тва е след цяла година. :mrgreen:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 04, 2007 3:33 pm

"май" в смисъл на "възможно е" ся аз кво съм виновен че има и такъв месец ;р макар че с наща организация нема се изненадам и тва да е случая ;р
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests