Music Idol и след това

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu May 31, 2007 11:47 am

Marfa wrote:А какво бъдеще имат - ми не знам :? Слави голям го беше извадил с Five Stars, то щеше албуми на победителя да продуцира, не знам какво щеше да прави, а оттогава онези ни се чуха, ни се видяха. Съдейки по това идея нямам какво ще бъде направено за победителя от това шоу.
По този повод четох едно интервю с Евгени Димитров (по-рано този месец, струва ми се), където го питаха точно какво става със Светльо, защото всъщност само на него трябваше да издадат албум (такава беше наградата). Та той отгвори, че нещата зависели само от Светльо, защото все още не бил решил каква точно музика му се пее. Така че в момента в който Светльо отидел при тях с песните (защото той искал да си ги пише сам), щели веднага да ги запишат.

Нещо повече, в понеделник Светльо и Лора бяха гости в Дарик радио, и преставяха нова тяхна песен (която не беше нищо особено, между другото). Само че като чух как Светльо се лигави (дори Лора му се дразнеше), имам чувството, че единствената причина Светльо да няма издаден албум е самият Светльо. Така че точно в този конкретен случай според мен Слави Трифонов вина няма. Ще видим какво ще стане и с тези, някой ми спомена, че всичките имали договори с Вирджиния Рекърдс, дано се получи нещо.
This signature is not yet rated

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu May 31, 2007 11:57 am

Па дай Боже, талантливи са!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Simba
Scholar
Posts: 119
Joined: Thu May 24, 2007 2:56 pm

Post by Simba » Thu May 31, 2007 1:12 pm

Бе марфе Стефан също не беше цвете особено с високомерният си външен вид на сцената. А иначе за Койчинов - ми мъчи се да прави шоу и затова пубиката го харесва. Иначе имаше много по-достойни от него да стигнат до тази фаза. Колкото до другите две участнички - напълно си заслужават класирането.
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритника в задника.

User avatar
Sm00th
Farmer
Posts: 54
Joined: Sun Apr 22, 2007 4:55 pm
Location: Capitolia

Post by Sm00th » Thu May 31, 2007 1:26 pm

Първо: Преслава, Преслава, Преслава Пеййййчеваааа !!!! Давай Мацко !!! (ок до тук с ентусиазма започвам обективно)

Ако някой още не е разбрал аз съм за Преслава Пейчева :D
Кефи ме девойчето пее много добре и джаз и рок (и не само това), а онзи ден от изпълнението й на "Хубава си моя горо" останах очарован....
Незнам дали спечелилия Musis АйдЪл ще се реализира след това като певец/певица, много се надявам да стане така (но съм и в голяма степен песимист)
От тея в Стар Академи не помня почти никой защото не го гледах само знам, че тоя Дидо замести Дичо от Д2(и участва в убиствено тъпи реклами) така че може да се смята че е звезда (btw той ли спечели Стар Академи, май не нали ? )
А на мен фаворита (след Преслаааавааа) ми беше един пич с брадичка който докарваше Бари Уайт 1 към 1 , но даже и не премина първоначалния кастинг.... :cry:
А защо съдите Глория какво си била махнала, сложила, подобрила.....
Имам разни касети (VHS) от Пирин Фолк 94 (или нещо такова) и там жената изглежда потресаващо....но в момента изглежда добре и за мен си е Примата на Поп-Фолка....много чужди изпълнители се подлагат на пластични операции като по този начин продължават да радват феновете си 10'тилетия....

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu May 31, 2007 4:02 pm

Sm00th wrote:
А защо съдите Глория какво си била махнала, сложила, подобрила.....
¿Защото с по тънка талия (високи скули, финни бедра и пр) няма да пее по-добре? Или защото няма пластични мозъчни операции!!! :twisted:
(Мани, ако шефа прочете какво мисля за програмите чиито технически продуцент сме ние за цяла Испания - минимално ще ме повиши!! :wink: )
Късмет на твоята Преслава, sm00th! Но да не те взимат за будала!! Ако радва феновете си с външен вид, значи много много не пее! И ако не виж, например, Мариан Фейтфул!!! :wink:
Last edited by BaYa on Thu May 31, 2007 9:31 pm, edited 1 time in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6920
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu May 31, 2007 5:10 pm

А в Белите страни правят така:
As his reward for winning Idols 2007, Koivunen received a recording contract with Sony BMG, and an advance payment of 30,000 Euros. His first solo single was On Top Of the World, the song composed for the Idols winner.
Image

http://www.arikoivunen.fi
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu May 31, 2007 5:34 pm

Ян, системата на Стар Академи тук е същата! Печелившият получава едногодишен договор. Но до тогава някои от съратниците му, изгонени по-рано, вече са известни! :shock: :twisted:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu May 31, 2007 9:28 pm

Фаворит ми беше Теодор Койчинов. До преди два концерта. Последният път пя опера. При това една от малкото арии, за които с чиста съвест мога да кажа, че харесвам(може би заради невероятното изпълнение на Конан Варварина(Ерик Адамс)). Справи се ужасно. Изглеждаше като ядосан жабок. Преслава не ми харесва. Някакси... Прекалено много техника и прекалено малко сърце. А Невена последния път направо изби рибата.

От тези, които си тръгнаха преди Преслава днес, най-много ми харесваше май Румен Нехризов. Де да знам защо. Беше такъв отвеян някакъв, но ме радваше. Пламен Пътов беше с прекалено високо самочувствие, но изобщо не можеше да изпълни сцената. В смисъл, пееше хубаво, но все гледах някъде встрани, а не него. Лалчев беше гнусно и отвратително същество, което се изгаври злобно с любимата ми филмова песен. Кремена... Беше си зле, каквото и да говорим. Виждал съм десетгодишни да пеят деет пъти по-добре от нея. Другите ги забравих.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Thu May 31, 2007 9:56 pm

@Yan
Именно. Точно това исках да кажа и аз. Хората в тамошните Айдъли, Академии и пр. какви шансове и пари получават пък нашите тук - пиано бар, някаква смешна група, футболисти...
Ами добре де, едва ли тоя от плаката пее по-добре от Невена примерно, но ше направи албум и получава тлъста сума в евро, а Невена - аплодисментите на публиката. Бритни да не би да е по-добра? И външния вид продава, а Невена е хубава. Абе в ръцете на як продуцент и наши изпълнители могат да направят голяма кариера. Но пусто географско разположение. :(
Радвам се за Невена. Тео ще трябва да се задоволи с 2-рото място, просто в пряка конкуренция с Невена само, губи по всички параграфи. По ми се искаше да е Преслава-Невена финала, щеше да има интрига.

Благодаря ви, че сте писали по темата. :) И съчувствам на тези на които Преслава им беше любимка. Дано не се изгуби в навалицата оттук нататък.
pulled out

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6920
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu May 31, 2007 10:08 pm

@Morgana
Всъщност младежът пее доста по-добре от Невена :)

Разтърси се в YouTube за изпълненията на Perfect Strangers, Still Loving You, Hunting High and Low, Black Hole Sun и прочие:)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Simba
Scholar
Posts: 119
Joined: Thu May 24, 2007 2:56 pm

Post by Simba » Thu May 31, 2007 10:51 pm

Ма младежа няма толкова хубави... очи :mrgreen:
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритника в задника.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu May 31, 2007 11:44 pm

Yan wrote:@Morgana
Всъщност младежът пее доста по-добре от Невена :)

Разтърси се в YouTube за изпълненията на Perfect Strangers, Still Loving You, Hunting High and Low, Black Hole Sun и прочие:)
Гледал съм само узпълнението му на "Still Loving You". Изпя го страхотно, наистина. Но пък Невена на последния концерт пя "Кармен", изпя и "Една българска роза" - звучеше великолепно. И ми се струва, че това са доста по-натоварващи гласа песни от тези на Scorpions(но пък аз нямам никакви истински познания по пеене, така че може и да греша). Отделно е това, че поради незнайни причини младежът(той сигурно е по-голям от мен, де) ми заприлича на Кейт Бекинсейл в "Подземен свят".
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Jun 01, 2007 10:28 am

Ще ме извините, че ви прекъсвам (:P), ма само да вметна, че съжалявам, че Преслава си тръгна снощи :? Теодор от доста време върви надолу, след последното си изпълнение просто не мога да си обясня що остана на финал :? Ма айде, да са живи и здрави там.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Jun 01, 2007 11:28 am

И аз съжалявам за Преслава, но такъв е живота - дано поне да продължи да се занимава с музика, прекрасна е. Колкото до Тео, на мен ми е симпатичен, но според мен няма шансове срещу Невена, което е жалко, защото последната май има нездрав интерес към поп-фолка. Така че ни чака още една поп-фолк певица, може би с повечко поп забежки, което ще е адски жалко. Но така е, бизнес, друго няма.
This signature is not yet rated

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jun 01, 2007 11:46 am

Marfa wrote:Ще ме извините, че ви прекъсвам (:P), ма само да вметна, че съжалявам, че Преслава си тръгна снощи :? Теодор от доста време върви надолу, след последното си изпълнение просто не мога да си обясня що остана на финал :? Ма айде, да са живи и здрави там.
Да се подпиша под мнението на Марфа. Категорично съгласна, че Теодор напоследък не оправдава очакванията и е нестабилен в изпълненията си. В общи линии Невена я виждам победител и ще се радвам за нея. Съжалявам за Преслава, много ми харесваше, беше наистина страхотна.

На последния концерт класическите произведения, които пяха им лежаха толкова зле на всичките и бяха изпълнени много лошо, но това е обяснимо, нямат школувани гласове :roll:...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests