Евровизия 2007

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 11, 2007 10:13 am

Верно е, много притеснена беше Елица, чак се задъхваше и гласът й трепереше. Това е то да си пръв. Напрежението буквално можеше да се пипне. Щом на мен ми беше притеснено, просто нямам идея тя как ли се е чувствала. След тресенето видимо се успокои и възвърна увереността си, това се почувства веднага.

Този път обаче сме към края, което според мен е чудесно. Напрежението пада и се надявам Елица да пее по-сигурно и да бъде по-спокойна. Все пак вече сме на финал, там нямаме голям шанс сред акулите от СССР, така че ако просто пее и се кефи, вместо да се състезава, резултатът ще е чудесен. Стискам им палци. Въпреки, че можеше и по-добро да е изпълнението, пак беше на светлинни години пред някои откровени недоразумения, от които още ме побиват тръпки.

На мен единствено ми допаднаха сърбойката (която също почна доста колебливо, ама като заби после - леле мале! :shock: ) и албанецът, който не се класира за разлика от онова нещо от Грузия. Бррррр :shock: Да използвам лафа на Амели - Грузия ме страхува! :( На Белорус също ставаше... Останалите обаче бяха... Е нямам думи! Еднообразна скучна боза, съчетана със смехотворен стайлинг! Като ги пуснаха на конвейер докато течеше гласуването, ако седиш със затворени очи можеше да придобиеш чувството, че слушаш една-единствена песен. Че и в една тоналност, с еднакви мелодии, като капак всички вееха некви ветрила като изтрещели за по-голяма хомогенност между отделните изпълнения... Бе мани. Ние нали се класирахме, останалото е история;)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri May 11, 2007 10:59 am

Мен пък ме изкефиха израелците, бяха веднага след нашите, ако не се лъжа - вярно, че си беше гавра и донякъде простотия, но според мен бяха свежи :) Push the button, push the button, както се вика :mrgreen: Поне като цяло безвкусицата беше на по-ниско ниво от предишния път, когато си беше чисто freak show, и Лорди си бяха направо нормални, в сравнение с някои ...

И да, Елица изглеждаше адски притеснена, те май не са и свирили пред толкова голяма публика. Но се надявам да се отпуснат в събота, все пак си личеше че песента им е далеч над останалите по качество.
This signature is not yet rated

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri May 11, 2007 11:12 am

И аз се кефя на израелската, още навремето я гледах :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri May 11, 2007 12:54 pm

http://www.hecklerspray.com/eurovision- ... 077953.php

Забавно четиво :) Честно казано малко ме притеснява реакцията в коментарите, където отново се тупаме в косматите гърди с викове БУЛГАР,БУЛГАР!!!, но пък е интересно да се види :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri May 11, 2007 3:09 pm

:mrgreen: Пък аз гласувах! Даже шефката ми се нави да ми звънне да каже как и кога!!! 8-) (Дават само по 15 минути след последната песен! Егати стресиращото темпо за публиката!!! :twisted: )

Сега само свиркайте предварително за следващият кръг, та да гласувам пак! Вижда се че без моят глас не могат! Буахахахахаха! :lol:
Много е гот така - спестих си травматичното преживяване от гледане на Евровизия, но гласувах за нашите!! :P

ПП. Гароооооо, кажи на Валериа (и всички които имат "западни" телефони) да гласуват също! Не се сетих да кажа вчера, но би трябвало да е възможно!!
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Fri May 11, 2007 3:17 pm

В духа на казаното от Гибли, последни отзиви:
Spoiler: show
danchetobg (7 minutes ago)
thank you!Thans everybody who likes our song!because this song representative our soul,our culture in the best way!
We are all proud we`re Bulgarians!

invincible8361 (8 minutes ago)
Good music but Kenan's song (Türkiye) better than this!!

misterkuul (11 minutes ago)
im from finland, and i think this is the best song in whole contest =Dd

prontorr (12 minutes ago)
happy or not, Greece will give 12 points to this song, not to your farting...
try somewhere else

somlkas4 (14 minutes ago)
Fuck whatsthat voice???my farts sounds better
ROFL

bondbirdy007 (18 minutes ago)
Sorry watch first in your entry,Ireland always send the people to sleep, you can only hope for 12 from the UK, `couse they will go to Bulgaria this year!!
I place a bet!!
8-)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 11, 2007 4:21 pm

Оф, ся го слушах пак изпълнението, тук: http://www.bnt.bg/content/view/full/166115/
Последното клипче долу. Никога не е пяла по-неубедително:(((( Ама сериозно го говоря, хем съм фен! Дай Боже утре да се представи както обикновено, тоест - хубаво!

Обаче гледайте клипа до края: като започват да обявяват кой ще е класираният, има един момент, вкойто водещата пита "who do you want to go to the final" или нещо подобно, а публиката силно вика "Bulgaria".

Явно там в калабалъка пеенето не се е чувало толкова, обаче шоуто им е допаднало:) Дано да се съфиряса момичето и да пее хубаво на финала!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri May 11, 2007 4:35 pm

Песента на наште е хубава, спор няма, даже кефи, но представянето им ми се видя малко постничко.

Сред всичко останало обаче нямаше една открояваща се песен, май само на някакъв травестит, даже не обърнах внимание от къде е, се открояваше с нещо.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 11, 2007 4:42 pm

Мммм, на Сърбия им беше много хубава песента:) А травеститът беше датско дете. Drama Queen, таковата... През цялото време докато го гледах си мислех за Коцето Калки. Той имаше повече перушина от датчанина! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri May 11, 2007 8:27 pm

Я някой да каже "разписанието" за утре, макар и в българско време! Аз знам да си махам единият час! Така ще знам кода да почна да досаждам на познатите ми, притежатели на телевизор!! :twisted:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 11, 2007 9:04 pm

Ми в десет по нашенски почва, смятай. Ние сме номер 21 :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri May 11, 2007 9:18 pm

Значи в 9 тук! И сме на края чак. Щом от 25 страни, сме 21-и! :D
Мани, Ксел, ще има да ми се подиграва утре за тая Евровизия! :twisted:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 11, 2007 9:22 pm

Подигравай му се и ти бе, сега ти е паднало! :twisted:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri May 11, 2007 9:37 pm

Чакай ти га пристигне и ще го науча аз!! :twisted:
Да ви кажа, има доста добри отзиви за Вода в испанският форум за Евровизията!! Па и здравомислещи хора има! Такива дето хич не се притесняват да се смеат на кандидатите си Д'Наш!! И даже ги сравняват със "захаросаните БакСтрийтБоис"! Буахахахахахаха!
:mrgreen:
Publicado 11 / 05 / 2007 03:19:45 - Dice ser FJPG - #26

Nooo hombre, la canción Аgua tanto desde el punto de vista artístico como del contenido está años luz por delante de "Hello??? mi vida". Stoyan y Elitsa tienen mucho más que decir que los niños lindos imitación de los Backstreet boys. Peero, ¡a la gente le gusta lo comercial! No se le tiran perlas a los cochinos
Има и други, но това е най-очебийното! И почти няма нужда от превод - казва че нашата песен е на светлинни години пред тяхната!! :twisted:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 11, 2007 10:22 pm

Я дай линк да разгледам бе!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot], Semrush [Bot] and 10 guests