Любима част от игра

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Любима част от игра

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Mar 16, 2004 1:55 pm

1.В Blood Omen2 като убивам Ума
2.Аlien vs. Predator2(не Primal Hunt), последната мисия с хората като прониквам в базата на пришълците и след това някак си героически бягам, качвайки се на косм.-я кораб
3.Star Craft-като пленяват Kerrigan
4.Меdal of Honor-битката при Омаха
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 16, 2004 3:05 pm

Serious Sam - боят пред катедралата.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Warrior Of Ice
Merchant
Posts: 91
Joined: Tue Mar 02, 2004 4:38 pm
Location: София
Contact:

Post by Warrior Of Ice » Tue Mar 16, 2004 7:41 pm

На първо място - несъмнено "епилогът" на Legacy Of Kain: Defiance, където Raziel доброволно отдава душата си на меча, за да може Kain да спечели в предстоящия конфликт. Изключително емоционално заредена сцена, както и краткото, но съдържателно слово на Kain, което произнася след поражението на Древния.

Любими са ми и много сцени от Starcraft и Broodwar, там има страшни обрати в историята дори по време на самите мисии... Например последните думи на Tassadar във финалната мисия на протосите в оригинала.

Още: Freespace 2 - битката в мъглявината, където съюзническата флота напада с два кръстосвача и бомбардировачи шивански бойни кораби. След привиден успех на мисията внезапно от подпространството изниква чудовищен разрушител и с един единствен залп изпарява единия кръстосвач...

Последното ниво с морския пехотинец в Aliens Vs Predator... Става въпрос за хангара на кораба, където трябва да изработите майката-пришълец и да я пратите в космоса.

Сцената в Diablo, където се втурвате да спасявате отвлечения принц Албрехт от ръцете на покварения архиепископ Лазар... и се натъквате на грозна засада до олтара за жертвоприношения.
.::Metal World::. - Българският метъл портал

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Wed Mar 17, 2004 12:10 am

Любима част от игра?
Еми филмчетата от Warcraft3 са си ненадминато яки (особено тва на хората с камбаните розите и рязкото, съскащото, студеното "Succeeding you, ... father") - това бяха и нещата които ме караха да я изтърпя до края (а то какво оня перхидролен пе****с уби Моя човек!!! аргх - мразя WarcraftIII!)

В Lok, могат да се посочат, хм, доста, но водещо място си заема края на SR2 и цялата гама от емоции, които се изреждат на лицето ти:
"Аха, Мобиъс, ей са ти срязах грацмула!"
"Мамка му и дърт @#$%(не се чете) пак ме прецака, мрън"
"Каквооо, брат ми!"
"Брей, аз съм безсмъртен - яко, а!"
"Хм, знаех че бях любимец на мама, ама тия са го взели много на сериозно"
"Уффф, кога ще ги убия сичките че да видя кво става на края"
"Йес, падна и последният, да мачкаме Кейн"
"А, тва АЗ... няма значение, преди бях по-грозен! Кръц, Сряз, Ох"
... ... ... (mute) - туй вече последната cut scene
(в скоби да добавя, в Defiance-а, оня момент в катедралата и бащинското отношение на Кейн към непослушното си синче, преоткриващо за първи път доста сложното си битие... - it caused termblings inside me)
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Mar 17, 2004 11:54 am

Любима, викате, част... Ами не се сещам сега, но произволно избран момент от Лок може би... А също и някои сцени в Тормент. Ако ще си говорим за любими реплики и изключим практически всяка такава от втория Рийвър, мен винаги адски ме е кефела "what can change the nature of a man?" на фона на яката музика в края на Тормент...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Mar 28, 2004 8:56 pm

Ми айде да попроменим топика на "Любима мисия":Medal of Honor- Omaha beach; последния бос на Blood Omen 2; някой от мисийте на Nox, Alien vs. Predator- края; още като се замисля като убивам Ума в БО2.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Sun Mar 28, 2004 10:56 pm

6то (или пък беше 8мо) ниво на Doom II, онова със осемте врати наредени в кръг.
в Drakan - събирането на медальона, барабар с онова филмче, дето Arok казва на секубите, култовото: "I've made a lot of history"
В Shadow of Amn, куеста, който ти дава жрицата на Богинята-паяк и обиколката из Underdark; лабиринта на Bodhi;
Куеста за Frozen Rose от Heart of Winter и по-точно песента на барда
Почти целият The Neverhood
Мисиите на Mec-овете, дадени от Granpa от Giantz: CK
В Might & Magic 7 адски се накефих на момента, в който държах всичките козове за избухжането на война между елфи и хора; и чрез моите дипломатически действия към двете страни зависеше бъдещето им. Метнах и двете страни, взех си наградите и накрая нищо не се реши - I'm evil:P
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Apr 07, 2004 3:26 pm

сега се сетих за частта в underdark от icewind dale 2
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
celibat
Merchant
Posts: 84
Joined: Fri Jan 16, 2004 8:54 pm
Location: Land of dreams

Post by celibat » Thu Apr 08, 2004 7:41 pm

Като убих най-накрая дракона до Града на елфите в BG2, след около 100 неуспешни опита
и, ако не се лъжа в King's quest VI, когато умираш и се изписва култовото "Go to hell bozo"
"Не знам дали се пропих, защото жена ми ме напусна, или жена ми ме напусна, защото се пропих",
Ben,
Leaving Las Vegas

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Thu Apr 29, 2004 9:55 pm

да, а като се замисля най-любими са ми всички превъртаций на игри.....
та са ми и най-противни де..
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon May 03, 2004 5:18 pm

пък бас фащам, че Мор любима му е частта от Диабло 1 с гъбите:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon May 03, 2004 9:39 pm

Не си спомням част с гъби, care to remind me? :twisted:
This is it. Ground zero.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon May 03, 2004 9:53 pm

ми не помня много добре, отдавна я играх, ама май трябваше да отидеш да намериш неква гъба в една от пещерите
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests