Март '07

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Mar 27, 2007 10:51 pm

Смях? Леле-мале.. е.. всекиму според вкуса :)
This is it. Ground zero.

SilverLill
Commoner
Posts: 38
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:39 pm

Post by SilverLill » Wed Mar 28, 2007 12:30 am

Spoiler: show
А моментът, в който от корема на момъка му поникна цяла градинка не ти ли беше смешен? :D

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Mar 28, 2007 8:03 am

Съдейки по горната ми реакция, как мислиш? :roll:

И моля те не спойли толкова грубо, някои хора все пак може би не са го гледали.
This is it. Ground zero.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Mar 28, 2007 8:19 am

Момичето е сложило таг.

Не, аз го сложих, естествено :?

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Mar 28, 2007 9:38 am

Викате да зема да го гледам тва. Ма да дръпна колко пъти преди тва от нещо незаконно за да го възприема по-добре ;)
:ninja:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Mar 28, 2007 9:59 am

Може да помогне, мда, то сайкеделика така влиза най-добре :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Mar 28, 2007 10:23 am

Не знам къв сайкеделик ти се е привидял във Фонтана баш... Бтв, оня момент и мен ми беше смешен.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Mar 28, 2007 1:06 pm

Програмата излезе. Идиотите излъгаха за Банкета. :roll: Дано го пуснат другата седмица, април. Тогава излиза и още един интересен филм, който е на предпремиера сега, но за него - в априлската тема.

Тази седмица има два комерсиални и тъпи филми на премиера, с камара прожекции и т.н. както си му е редът. Явно това им е мнението на разпространителите за публиката - и с основание. Аз, разбира се, ще ходя и на двата (само заради визията): Димящи Аса и Артур и Mинимоите. Желаещите (вече има доста) - в темата за уговорките. :)

Люк Бесон в БГ
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Mar 30, 2007 11:30 pm

Димящи Аса първо е баси скапания превод, защото играта на думи в заглавието, която ще уловите на 5тата минута от филма ТОТАЛНО Е отишла по дяволите.

Иначе накратко за филма - един много лош Тарантино с готин край на фона на хубава музика (само накрая) и два-три култови образа (визирам тримата неонацистки братоци-наемни убийци). За огромно мое съжаление не става за развлечение (дори), просто тук-там има дълги протяжни сцени с псевдо-драматична музика и камера, фокусирана върху продраната от кокаин ноздра на един от героите....Нямаше нужда. Доволно добра масовка от образи, за съжаление дори на четвърт не толкова велики като при майстори в "жанра" Ричи и Тарантино.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Mar 30, 2007 11:37 pm

А, изобщо не става въпрос да е близо до майсторство. Ако има достатъчно сцени и герои като тия в трейлъра, ще го изтърпя. Но малко ми трябва да се откажа. Домино на Тони Скот например си беше тъп и несвързан, но го изтърпях заради визията. Ако и този е подобен, бива. Ако не...
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Mar 31, 2007 12:28 am

Ъ-ъ, гледах Артур и незнам си кви на Бесон. :neutral: Прав съм бил да го псувам. Whatever credibility he had is so gone... :roll: Историята и диалогът са чудовищно зле. И си ги е писал той, идиотът. И има и книги по тях. И се правят още две серии. Които, надявам се, ще се провалят вдън земя и ще завлекат и Бесон със себе си. Първият беше провал общо взето (особено в Щатите), така че нещата натам отиват.

Божке, кво ли не съм изтърпявал за малко три де анимацийка?! (Тя поне да беше нещо добро, пък то...) Как да обясня колко е лош? :idea: Ерагон беше изпиратствана идиотщина за 12-, нали така? :idea: Това е абс същото - но за до шестгодишни. (Макар протагонистът да е на 10.) Всъщност, като се замисля, филмът има всички качества да стане любим на Спарки, така че по-добре да оставя ревюто на него.

Озвучен на български естествено - което е и единственият му плюс. :shock: Защото зам-лошият фъфли адски забавно. Чудех се през цялото време кой е тоя талантлив наш актьор, който успява да докара толкова забавно фъфлене - и кво мислите се оказа в края?
Spoiler: show
Любчо Дилов Син :lol: :lol: :lol:
То си му идвало отвътре.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Mar 31, 2007 1:57 am

Първо - Алекс, подписът ти кърти.

Второ - Smoking Aces на мен лично ми допадна, най-вече, защото отидох да гледам филм, който предварително знаех, че не е по мой вкус изобщо и вероятно няма да ми хареса. А ме изненада, беше ми интересен и имаше адски забавни сцени свързани с персонажите - вече споменатите неонацистки братя, които просто нямаха равни, примерно. С други думи - филмът си беше приятно развлечение.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Mar 31, 2007 10:52 am

Да, ама нямаше лафчета.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Mar 31, 2007 6:04 pm

Ше мина и без тях. Ей сега отивам.
Продължението на "Артур и Минимоите"
Author: Darth Sparhawk
Date: 29.03.2007

Продължението на "Артур и Минимоите", "Артур и Забранения Град" от Люк Бесон вече е на родния пазар.
Въпреки препятствията най-накрая тримата малки герои успяват да достигнат до целта си - те проникват в сърцето на злото Забранения град, наречен Некрополис. Там обаче вече ги очаква самият му властелин - Малтазар Прокълнатия. Целта на злодея е да се ожени за Селения, за да стане пълновластен господар на Седемте земи. Дали обаче капризната принцеса не е подарила вече сърцето си на някой друг?
И в тази книга въображението на автора ще срещне малкия читател с най-чудновати неща. Заедно с Артур, той ще се вози на гърба на гигантски паяк, ще се срещне със същества, които не може да види никъде другаде (като скакалец с крака на розово фламинго), и ще опита сладкиши, направени с яйца от гъсеница.
Какво ще се случи с Артур - дали ще открие дядо си, дали ще спаси дома си и дали Селения ще отговори на скритите му чувства - всичко това в продължението на историята за Артур и минимоите - "Артур и Забранения град".
Издава "Слънце".
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Apr 02, 2007 1:24 am

Гледах Асата. Няма много за разправяне. Не умрях от скука, защото наративът биваше поднасян в несекващ ритъм и със специфичен маниер. Но очаквах повече диващина след трейлъра, а филмът, уви, прави сериозната грешка да се взима насериозно.

Финалът, колкото и безумен да е, ми хареса. И музичката бива - особено, да, на финала.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests