Снимки (и малко... кхъ кхъ... спам)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Alestin
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Tue Apr 20, 2004 2:24 pm

Post by Alestin » Wed Apr 21, 2004 8:10 pm

Телефона е една жалка необходимост,която мразя.Да започнем от звъненето...Много е неприятно нещо малко,но злобно\като моето хенди\ да започне да ти звъни и да наруши тишината.Това е толкова брутално и гнусно,че нямам думи. :< .Последните две години бях без мобилен тел. и да ви кажа беше прекрасно.Спокойствие и тишина-никой не те безспокои,а ти можеш ако имаш нужда от някого да отидеш вкъщи и да дръпнеш кабела си за интернет и да се обадиш на който искаш...Обаче цялата тази история доста изнерви въпросните хора на които се обаждам\когато имам нужда,а те не могат да се свържат с мен\,но такъв е живота.За нещастие в момента просто се налага да използвам звънящата гадинка :(
А между другото едно от най-приятните ми преживявания е когато по средата на една лекция,гадта започна да звъни и всички погледи се устремиха към мен.Особенно мило ме гледаше лектора...Какво ти остава в такива случай,освен да изключиш пискалото и да се усмихнеш по идиотски! :lol:
Също като баща си и той беше нетърпелив да се появи на белия свят и да го завоюва.А освен това щеше да бъде високомерен и зъл,когато света го пренебрегне и някой не изпълни могъщата му повеля.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Apr 21, 2004 8:15 pm

Ха такаааааа!!! :o Ми следващия път го служи на вибрация:Р
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Apr 21, 2004 8:17 pm

Телефона е една жалка необходимост,която мразя.
Мне, това ще да са все пак вълнените шалове...
Да започнем от звъненето...Много е неприятно нещо малко,но злобно\като моето хенди\ да започне да ти звъни и да наруши тишината.Това е толкова брутално и гнусно,че нямам думи.
От друга страна обаче, можем да кажем същото за звънеца на входната врата, за клаксоните по улицата и за какво ли не още. Малко по-сериозно де ;)
Последните две години бях без мобилен тел. и да ви кажа беше прекрасно.
Аз пък да ти споделя, ма не ме издавай, последните 18 години и аз без телефон я карах, ама ся ми е по-гот :р
Спокойствие и тишина-никой не те безспокои,а ти можеш ако имаш нужда от някого да отидеш вкъщи и да дръпнеш кабела си за интернет и да се обадиш на който искаш...
Да се върнем на последните ти издихания в канавката... Къде, викаш, е кабелът за нета в тоя момент? Аха, верно, у вас е. Минавка, а?
А между другото едно от най-приятните ми преживявания е когато по средата на една лекция,гадта започна да звъни и всички погледи се устремиха към мен.Особенно мило ме гледаше лектора...Какво ти остава в такива случай,освен да изключиш пискалото и да се усмихнеш по идиотски!
There is this tiny lil' option - turn off the sound :p

That said, ти от коя част на Германия си? Щото не знам на друго място да използват "Хенди".
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Apr 21, 2004 8:22 pm

Ама това с "последните издихания" си е чиста проба спекулация! Не става дума за нуждата от телефон, а за това, доколко е приятно да се говори по телефон. А като става дума за " приятно", " не обичам" и т.н. пак до лични възприятия опираме!
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Apr 21, 2004 8:30 pm

Ама това с "последните издихания" си е чиста проба спекулация!
Не по-малка от нарушаването на тишината или иззвъняването по време на лекция, сори :) И аз изобщо не говоря за необходимостта в случая, а за удоволствието. Ся, не на всички телефонът ни виси от тавана в стая, пълна с три ревящи бебета, баба, която гледа сапунен сериал и двойка папагали. Честно казано ми е по-удобно да се излегна на дивана със слушалката, отколкото да се кьоравя и да си чупя пръстите пред компа.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Apr 21, 2004 8:31 pm

Точно тъй!!!! И аз ся ко да правя, като имам телефонофобия? Много рядко, страховито и напълно нелечимо заболяване... Чакайте да ви кажа - и антибиотици пробвах, и с аспирин не става, от психотерапевтите се оказа, че получавам астматични пристъпи... Никак не е лесно т'ва, ей!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Alestin
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Tue Apr 20, 2004 2:24 pm

Post by Alestin » Wed Apr 21, 2004 8:43 pm

Ако започна да умирам по канафките надали ще мога да говоря или поне да говоря така, че да се разбира.Да пелтеча или да фъфля не се брой-сигурно от бърза помощ ще ме помислят за дрогиран и ще пренебрегнат пелтека.Но това с канафката е изказване от сорта,ако не си сложа каска минавайки покрай строеж и една тухла ме прасне по главата.Трябва ли тогава да ходя с каска :shock:Но че телефона е нейзбежен в 21 век е истина.
А на последния въпрос-от Баден Вюртемберг съм.
Също като баща си и той беше нетърпелив да се появи на белия свят и да го завоюва.А освен това щеше да бъде високомерен и зъл,когато света го пренебрегне и някой не изпълни могъщата му повеля.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Apr 21, 2004 8:47 pm

Това не съм го и чувал :))) Леля ми и чичо ми са в Кемниц.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Alestin
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Tue Apr 20, 2004 2:24 pm

Post by Alestin » Wed Apr 21, 2004 9:04 pm

Баден Вюртемберг е провинция,а не град!За града в който живея ще кажа,че в него се намира най-високата катедрала в света\не е Кьолнската\,освен това от него Дунав става плавателен...Айде сега да видим къде ви е общата култура :D
Също като баща си и той беше нетърпелив да се появи на белия свят и да го завоюва.А освен това щеше да бъде високомерен и зъл,когато света го пренебрегне и някой не изпълни могъщата му повеля.

Xellos
Moderator
Posts: 20302
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Apr 21, 2004 9:56 pm

Бе къде къде по удобно е по чата. телефона нема лошо ако върви с отсрещния лафа. Се сам откарвал по повече от час едно време на лафче, ма аналогов аналогооов. Ма ся изобретили хората нет, тва онова. Да додат на мода и web камерките тамън.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Apr 21, 2004 9:59 pm

Да бе, през цялото време гледаш отсрещния как се пули някъде към чатала ти :р
Алестин, моята обща култура по география я разстреляха публично преди години. Опитахме се да откраднем тялото, че поне да го погребем подобаващо, ама насъскаха кучетата по нас и за малко се отървахме. Един от съмишлениците изгуби крак...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Apr 21, 2004 11:04 pm

Марфе, ти Знаеш!

В нета който изкуственичи, то си е негов проблем, че не може пълноценно да се възползва от предложението... колкото до звуковите сигнали, липсват, но дефинитли не са нещо по-изясняващо поведението на комуникиращия от смайлитата.
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Apr 21, 2004 11:09 pm

Ох да, толкова са изчерпателни... блинк, главно Д и скобки... А ти пък ако знаеш колко си изкуствен в нета :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Apr 21, 2004 11:12 pm

Naw, you just dont know me enough :lol: :twisted:
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Apr 21, 2004 11:14 pm

Naw, I wouldn't say that :p
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest